Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> na dobry humor :D
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
na dobry humor :D
PostWysłano: Niedziela, 14 Października 2007, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




<center>


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Poniedziałek, 15 Października 2007, 12:48, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: na dobry humor :D
PostWysłano: Niedziela, 14 Października 2007, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lara99
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6930
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




dobre dobre ;-)
  
Re: <lara99> na dobry humor :D
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Października 2007, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




buuuu
a edek nie lubie stokrotki
  
Re: na dobry humor :D
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Października 2007, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




http://www.metacafe.com/watch/753175/runway_model_falling/ ja lubię na to popatrzeć (ewolucje na wybiegu) lol.gif
  
Re: na dobry humor :D
PostWysłano: Wtorek, 23 Października 2007, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Na dobry humor są dobre komedie, jedna taka wchodzi zaraz do kin Supersamiec, następca American Pie eusa_clap.gif
  
Re: <staniszko> na dobry humor :D
PostWysłano: Wtorek, 23 Października 2007, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dżeger ma rację, wystarczyłoby napisać raz, na forum kinowym. Przesada nie popłaca, ja się poczułem skutecznie zniechęcony do pójścia na ten film. tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 23 Października 2007, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mariano
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6818
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




bezpretensjonalny humor szkolny: http://superwacek.pl

ale i tak swietne ;d
  
Re: <mariano>
PostWysłano: Środa, 24 Października 2007, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jezu nastepny
  
Re: na dobry humor :D
PostWysłano: Środa, 24 Października 2007, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




no co..? co kto lubi. Ja lubie właśnie takie komedie i już, i znam takich co lubią je też, najlepszy przykład mój rozmówca, on też pewnie się wybiera na Supersamca, a na katyń ci nie przeszkadzało iść jak wszyscy trąbili że hit polskiej kinematogarafii????
  
Re: na dobry humor :D
PostWysłano: Środa, 24 Października 2007, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




przeszkadzało. i dlatego nie poszedł. zonk
  
Re: na dobry humor :D
PostWysłano: Środa, 24 Października 2007, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lara99
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6930
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




dobra reklamka DHLu ;-)
http://pl.youtube.com/watch?v=xJ1cVPNdhwk
  
PostWysłano: Niedziela, 28 Października 2007, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mariano
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6818
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




A ja bylem i na Katyniu i na Supersamcu. Oba mi sie podobaly, choc sa naturalnie nieporownywalne.

a http://superwacek.pl wciaz hitem u mnie na roku :)
  
Re: <mariano>
PostWysłano: Niedziela, 28 Października 2007, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ile razy jesze bedziesz to reklamowac ?
  
Re: na dobry humor :D
PostWysłano: Sobota, 10 Listopada 2007, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Sejm VI - początek
Hehe świetne lol.gif cool.gif
  
Re: <Kindża> na dobry humor :D
PostWysłano: Czwartek, 29 Listopada 2007, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]






bilet ...
:D
  
hkym xD
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2008, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
3.kasia.13
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7325
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
ile razy jesze bedziesz to reklamowac ?

hmm a kto tu o reklamowaniu mówi podoba im się to chwalą matko zaraz od razu reklama haha bylam na tej stronce o wacku xD i śmieszna jest a sam temat mówi że coś na humor:P więc nie wiem o co tu się czepiać biggrin.gif
  
Re: <3.kasia.13> hkym xD
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2008, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




tylko 6 miesiecy ....
wiewiórki nie pobiłas
  
Re: na dobry humor :D
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2008, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




http://www.dobryhumor.pl/
http://www.sadurski.com/

biggrin.gif
  
Re: na dobry humor :D
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2008, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




dobre biggrin.gif kurcze dawno tu u was ludziska nie byłem pozdrowienia dla starej kadry eusa_clap.gif cool.gif
  
na dobry humor :D
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010