Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Do Pana Doktorka Potworka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Do Pana Doktorka Potworka
PostWysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2007, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




W podziękowaniu za Gamerę wysyłam Panu malutką Godzillę, którą złapałam w ogrodzie. Jak dorosną, zrobimy im pojedynek!

Claudia Shiffer i Devon Aoki
  
Re: <little_wild_girl> Do Pana Doktorka Potworka
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Stycznia 2007, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A jaki związek ma Godzilla z męskim forum?
  
Re: <Berger> Do Pana Doktorka Potworka
PostWysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2007, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




liczylem na jakis ciag dalszy bez podpytywania
ale chyba sie nie da ...
wiewiora ma jakies tajemnice czy cos ?
  
Re: Do Pana Doktorka Potworka
PostWysłano: Wtorek, 06 Listopada 2007, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Rozwiązanie:
(z psychologii przerzuciłam się na ekonomię)

W pierwszym tomie japońskiego komiksu z lat osiemdziesiątych pt. "Dr. Slump" w rozdziale pt. "Doktorek Potworek" występuje niejaki... Doktorek Potworek identyczny jak Dave Gahan z czasów płyty "Exciter". W dodatku zdemoralizowany włamywacz, żałujący sobie raptem kilkuset złotych na supermegaodlotową "Encyklopedię potworów dla wszystkich" z zachętą na okładce brzmiącą: "Szok! Godzilla miała kochanka!". W końcu jednak podchodzi do kasy, ale zaczyna się... targować ( lol.gif ) - czy to zachowanie nie przypomina Wam stereotypu oszczędnego bogacza? Następnie porywa dla okupu pewną dziewczynkę o imieniu Aralka, której obiecał kupić Gamerę (oczywiście wielkości miniaturowego żółwika). Na końcu Aralka odwdzięcza się Potworkowi wysyłając mu miniaturową Godzillę (jakaś jaszczurka) z dołączonym listem zacytowanym przeze mnie.

Nie wydaje się Wam, że chłopaki z zespołu Depeche Mode tu zaglądają, skoro znajduje się tu forum na ich temat? Czy ktoś im tego nie tłumaczy, skoro dotyczy to ich? Przecież muszą wiedzieć. co w trawie piszczy...

Miałam nadzieję, że Aralce to Dave Gahan odpisze. eusa_eh.gif

No tak, zamiast Aralki wskoczyły jakieś Claudie. eusa_sick.gif

Zaraz, to ja piszę na forum Depeche Mode? crazy.gif crazy.gif crazy.gif wink.gif


Aralka


Doktorek Potworek, w domyśle Doctor Monster wink.gif
  
Re: Do Pana Doktorka Potworka
PostWysłano: Środa, 21 Listopada 2007, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Marek, nie kasuj! Dave Gahan w swoim pseudonimie też skraca nazwisko do jego pierwszej litery (zapewne z tych samych powodów)!!! wink.gif
  
Do Pana Doktorka Potworka
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010