Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Przyśpieszenie kompa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Przyśpieszenie kompa
PostWysłano: Wtorek, 06 Listopada 2007, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
damsta
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6950
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam potrzebuję pomocy przy wyborze szybszych części do mojego nie najnowszego już kompa ,pod kątem programów graficznych typu 3DStudio AutoCad .Będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam

Płyta główna:
Typ procesora Intel Pentium 4A, 2678 MHz (5 x 536)
Nazwa płyty głównej MSI 845E Max (MS-6566E) (6 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DIMM)
Mikroukład płyty głównej Intel Brookdale i845E
Pamięć fizyczna 512 MB (PC2700 DDR SDRAM)
Typ BIOS'u AMI (11/28/02)
Karta wideo RADEON 9000 Family (Microsoft Corporation) (128 MB)
Karta wideo RADEON 9000 SEC Family (Microsoft Corporation) (128 MB)
Akcelerator 3D ATI Radeon 9000 (RV250)
  
Re: <damsta> Przyśpieszenie kompa
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Listopada 2007, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
po_pompke_elzo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #477
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Znacznie przyspieszysz 3D poprzez wymianę karty graficznej. Do profesjonalnej pracy polecam FireGL, sam sprawiłem sobie taką niedawno i jestem zadowolony.
Sprawdź, jak pamięciożerne są twoje programy. Jeżeli w czasie pracy Windows nadmiernie mieli w pamięci wirtualnej na dysku, możesz dokupić RAMu.
Jeśli płyta obsługuje HT, kup Pentium 4 3,07 GHz. O 15% szybszy zegar w połączeniu z HT podniesie wydajność. Jeśli nie obsługuje, nie ma sensu ruszać procka.
Ewentualnie wymiana całości, czyli płyta, procesor, pamięć i karta na raz, a pewnie i zasilacz.
  
Przyśpieszenie kompa
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010