Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Avril Lavigne:)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Avril Lavigne:)
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Od jej debiutu trochę wody już upłynęło, ale wpisuję tego posta, bo pomimo tego wciąż zapuszczam sobie bez znudzenia "Sk8er boi" i "I'm with you"(i jeszcze "Extra but ordinary"). Podchodzę sceptycznie do wszystkich nowości, bo najczęściej jest to tak krótkotrwałe uwielbienie,że niewarto odhaczać tego w moim życiorysie, ale tu już pół roku minęło("Dilema" i inne ubiegłoroczne hiciory poszły w niepamięć) ,a mi Avril jeszcze w duszy gra. Kiedy nie chce mi się wstać rano lub uczyć wieczorkiem, "Sk8er boi" i ...to jakoś tak energizuje. Wesoła, skoczna piosenka. W tla są jakieś taki dziwne "rzępolenia" wink.gif , których wcześniej nie słyszałam, przyciągające niezwykle, czy ktoś również je usłyszał? wink.gif Podoba mi się teledysk do tej piosenki - "chłopczyca" fajne minki strzela cool.gif "I'm with you" ma taki "sercowy" , delikatny rytm, Avril fajnie wyciąga głosik w końcówce i te zwolnienia w teledysku wprowadzają jakiś tam nastrój. smile.gif
  
Re: <little_wild_girl> Avril Lavigne:)
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Rok temu to słuchałem, ale już dawno mi się znudziłą.
  
Re: <little_wild_girl> Avril Lavigne:)
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Podchodzę sceptycznie do wszystkich nowości, bo najczęściej jest to tak krótkotrwałe uwielbienie


zgadzam się z Tobą w 100%

Cytat:
mi Avril jeszcze w duszy gra


a mi nie,grała na samym początku gdy zadebiutowała,teraz juz mi sie znudziła,jej piosenki wydaje mi się ze pasują raczej do nastolatek-z całym szacunkim dla nich-i nastolatków-dla nich też szacuneczek.Mojeju bratu zaś on się podoba.No cóż...ma 17 lat wink.gif biggrin.gif

pozdrawiam dawid
  
Re: <little_wild_girl> Avril Lavigne:)
PostWysłano: Sobota, 18 Października 2003, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Troche już wody upłynęło od czasu pojawienia się tego tematy, ale pozwolicie że ja też się wypowiem.
Te jej piosenki są nawet fajne, chociaż ostanio jak słucham swoich składanek, to ją omijam bo wolę posłuchać czegoś co mi sie bardziej podoba. Nawet ostanio z internetu ściągnąłem "Lousing Grip"(jak popełniłem błąd w pisowni, to przepraszam:)) i jest to według mnie najlepsza z jej piosenek, które słyszałem
  
Re: <marekyeah> Avril Lavigne:)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Te jej piosenki są nawet fajne


nie pomysl sobie,ze sie czepiam,ale co Ci sie podoba w jej piosenkach?

pozdrawiam
  
Re: Avril Lavigne:)
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




O. Akurat piszę o tym pracę.

Moim zdaniem Avril jest kolejnym produktem na miarę Green Day czy Good Charlotte, żywym oksymoronem - punk rock z czołówki list przebojów MTV. Wytwór kultury masowej - mamy dwa tysiące różowych panienek i to już się przejadło, to stworzymy skejter gerl, dziewczynę buntowniczkę, damy jej krawat i gitarę elektryczną, może chwyci.

I chwyciło, jak widać.
  
Re: <amalie> Avril Lavigne:)
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Bardzo ładnie to napisałaś, tylko co w związku z tym?

Chwyta mnie to, co zapewne uważasz za kicz jak i to, co szanujesz. Nie mam dla siebie żadnej reguły na muzykę, a Britney Spears słucham z takim zapałem jak The Beatles czy U2. crazy.gif
  
Re: Avril Lavigne:)
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Bardzo ładnie to napisałaś, tylko co w związku z tym?

Chwyta mnie to, co zapewne uważasz za kicz jak i to, co szanujesz. Nie mam dla siebie żadnej reguły na muzykę, a Britney Spears słucham z takim zapałem jak The Beatles czy U2. crazy.gif


Muzyka to emocje które w danym momencie nami szargają! (jak to już w innym topicu pisałem wcześniej)! Ja dorzucę jeszcze Miecia Foga! wink.gif
  
Re: Avril Lavigne:)
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Bardzo ładnie to napisałaś, tylko co w związku z tym?


Ależ absolutnie nic, po prostu wyrażam swoje zdanie i zdziwienie faktem, że mianem "punk rocka" (bo tak ostatecznie się ją określa) nazywa się coś, co jest z nim całkowicie sprzeczne.
W końcu do tego służy forum dyskusyjne.
  
Re: Avril Lavigne:)
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




amalie :
O. Akurat piszę o tym pracę.

Moim zdaniem Avril jest kolejnym produktem na miarę Green Day czy Good Charlotte, żywym oksymoronem - punk rock z czołówki list przebojów MTV. Wytwór kultury masowej - mamy dwa tysiące różowych panienek i to już się przejadło, to stworzymy skejter gerl, dziewczynę buntowniczkę, damy jej krawat i gitarę elektryczną, może chwyci.

I chwyciło, jak widać.
zgadzam sie z amalie...osobiscie dla mnie te wszytskie Avril czy grin deje i tym podobnym to wszytsko jedna papka storzona przez wytwornie bo wszytskim znudzily sie te rozowe panienki...a jak slysze ze ktos nazywa Avril czy GD punk rokiem czy jakas inna odmiana punka to poprostu placze ze smiechu
  
Re: Avril Lavigne:)
PostWysłano: Środa, 14 Listopada 2007, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli to się dla Was liczy, pismo "Teraz rock" uznało płytę Green Day pt. "American Idiot" za arcydzieło rocka XXI wieku. Teraz są w trakcie nagrywania ósmego albumu studyjnego.

Ja się na ich temat nie wypowiadam. Kojarzę ich jedynie z piosenką "The Saints Are Coming" nagraną wspólnie z U2 i z jakiegoś teledysku z zieloną cieczą.
  
Re: Avril Lavigne:)
PostWysłano: Środa, 21 Listopada 2007, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Hej, w teledysku "I'm With You" zwolnione jest wszystko, oprócz... ruchu ust Avril, których zamykanie się i otwieranie dopasowane jest do tempa utworu. lol.gif Jakoś wcześniej nie zwróciłam na to uwagi. Teraz, gdy już o tym wiem, oglądanie klipu jest trochę zabawne...
  
Avril Lavigne:)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010