Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> A Maleńczuk...to jeszcze ŻYJE?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
A Maleńczuk...to jeszcze ŻYJE?
PostWysłano: Czwartek, 06 Grudnia 2007, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Kto wie co tam słychać u maestra,zyw ci łon czy jaki??? A czemuz ach czemuz nic nie wiadomo, nic sie nie dzieje, nikt nic nie pisze... Czy tworczoscia pochłoniety, czy moze kupuje prezenty??? Cos nowego by sie przydało,by się przecież posłuchało!!!!!!!!!! Pisać mi tu,ludziska,jak cuś wiecie. wink.gif
  
Re: A Maleńczuk...to jeszcze ŻYJE?
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Grudnia 2007, 09:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




haps :
Kto wie co tam słychać u maestra,zyw ci łon czy jaki??? A czemuz ach czemuz nic nie wiadomo, nic sie nie dzieje, nikt nic nie pisze... Czy tworczoscia pochłoniety, czy moze kupuje prezenty??? Cos nowego by sie przydało,by się przecież posłuchało!!!!!!!!!! Pisać mi tu,ludziska,jak cuś wiecie. wink.gif


A komu by się chciało pisać na forum komercyjnego artysty , mamy ważniejsze sprawy . Słowo "komercja" zostało tu już odmienione we wszystkich przypadkach ...komercyjny , komercji , komercję , komercją...obciach...więc o czym tu pisać .
Płyta HT , która miała być w tym roku , też pewnie będzie komercyjna , sądząc po długim okresie przygotowań (słychać o niej już ponad rok).
A żyć to MM żyje . Właśnie wczoraj była krótka relacja z wręczenia platyny , oczywiście w komercyjnej stacji TVN .
  
Re: A Maleńczuk...to jeszcze ŻYJE?
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Grudnia 2007, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




A właśnie że nie będzie komercyjna, bo robiliśmy ją sami przy kominku w chacie na wsi , za własne środki i dla przjemności bez żadnych nacisków.
Tyle powiem, a długo się robi bo jak się chce robić niekomercyjne projekty to trza się jeszcze czymś zajmować nieprawdaż?
  
Re: <Ula.B> A Maleńczuk...to jeszcze ŻYJE?
PostWysłano: Wtorek, 11 Grudnia 2007, 01:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




yyyyy... czyżby się coś zmieniło? eusa_eh.gif zauważam w twoim tonie nutę goryczy albo diabli wiedzą czego... wink.gif

p.s. a płyta... niech się i przeciąga w czasie, byleby była warta tego czekania
  
Re: A Maleńczuk...to jeszcze ŻYJE?
PostWysłano: Wtorek, 11 Grudnia 2007, 01:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




co ty z tą goryczą, wszystko jest ok jeśli chodzi o HT, mój dopisek o robieniu czegoś jeszcze był dosłowny i bez poddekstu, na codzień oprócz grania w zespołach normalnie pracuję i lubię to robić, też kindża wymyślasz tongue.gif
  
Re: A Maleńczuk...to jeszcze ŻYJE?
PostWysłano: Wtorek, 11 Grudnia 2007, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
A właśnie że nie będzie komercyjna, bo robiliśmy ją sami przy kominku w chacie na wsi , za własne środki i dla przjemności bez żadnych nacisków.
Tyle powiem, a długo się robi bo jak się chce robić niekomercyjne projekty to trza się jeszcze czymś zajmować nieprawdaż?


Nawet nie masz pojęcia LALA jakie to dla mnie ważne co napisałeś , naprawdę mi ulżyło . Dzięki .

Kindża ! A z tą goryczą to było do mnie ? Tak , to właściwe określenie . Nic się nie zmieniło , jak zawsze ja jestem ostatnia do krytykowania MM , tylko tak mi jakoś smutno , że nic się nie dzieje . Kiedy wreszcie będzie ta płyta ?!
Na koncert w Andrychowie już miałam zarezerwowane bilety , ale wszyscyśmy się pochorowali i musiałam zrezygnować . Na forum też nikt nic nie wrzucił , nawet jednej fotki . sad.gif
  
Re: A Maleńczuk...to jeszcze ŻYJE?
PostWysłano: Wtorek, 11 Grudnia 2007, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




LALA => gorycz oczywiście była do Uli.B, bo zawsze w samych superlatywach mówiła o MM, o Homo... a tu takie "coś" eusa_eh.gif . Twój przekaz był dla mnie jasny i klarowny smile.gif cool.gif.

p.s. zajeb...stą masz fotę (emblemat, avatar, czy jak to tam się zwie...) cool.gif
  
A Maleńczuk...to jeszcze ŻYJE?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010