Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 16 Lutego 2007, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




Witam Chciałbym powiedziec ze co do multicamu zaprzestaje akcji wypalania poniewaz juz cos wypalarka sie zacina i dostałem oferte od paru osób ,ze przejma pałeczkę wiec sądze ze ogłszą sie niedługo w tym dziale . Zycze wszystkim którym to nagrałem by cieszyli sie dziełem Bartka jeszcze długo długo długo i POZDRAWIAM WSZYSTKICH z poważaniem slawasu2 ;)
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lutego 2007, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mac.mac
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6708
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




witam,

jestem jedną z osób, którym Slawasu2 przegrał koncert - za co BARDZO jeszcze raz dziękuję.
koncert - jak na swoje warunki - jest fantastycznie zrealizowany - o wiele więcej w nim emocji niż w oryginale z Chicago.
a "Świat na biało-czerwono" to coś niepowtarzalnego i niezapomnianego. Wzruszenie chwyta za gardło i długo nie puszcza ...

Tak, potwierdzam, że mogę przegrać koncert dla kolejnych osób.
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Marca 2007, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MamuciManiak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6702
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam,
jakis czas temu prosiłem kolegę slawasu2 o przegranie płyt i sie nie zawiodłem! nagranie świetnej jakości jak na koncertówkę! Polecam nie tylko koncert ale także kolegę Slawasa (nie wiem czy jeszcze to nagrywa, ale to rzetelny i odpowiedzialny facet)!


pozdrawiam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 08 Marca 2007, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




Serdecznie dziekuje za te słowa ale chyba za wielkie na moją skromną osobe - WIELKIE dzieki niespodziewałem sie eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif POZDRAWIAM
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 22 Marca 2007, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
elwirek33
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6781
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam
Byłam na koncercie U2 Chorzowie i dopiero niedawno dowiedziałam się z netu ,że powstało nagranie z tego koncertu zaczełam szukac i trafiłam tutaj.Jeśli to jeszcze możliwe BARDZO PROSZĘ o kontakt osobę która byłaby skłonna zrobić dla mnie kopię. Pozdrawiam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Maj 2007, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




nie moge skontaktowac sie z larrym, a powiem ze jestem troszke zawiedziona.. poniewaz wyslslam Larremu co bylo trzeba.. prawie dwa miesiace temu.. dostal, bo napisal,a ja myslalam ze obejrze przed szpitalem, ale jednak nie.. zastanawiam sie czy w ogole dostane ten koncert.. sad.gif wiem, ze moze jesrtes zajety i w ogole, ale to juz prwie dwa miesiace! sad.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Maj 2007, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




witam !

nie sledze temu wiec nie wie dokladnie !
jednak !!! to okrutne ! confused.gif
nie powinno sie tak robic !

Aniu kiedy masz operacje ????
daj znac jak najszybciej na priva ( podaj tylko adres i nic wiecej )
a ja za chwil kilka rozpoczynam nagrywanie dla ciebie plytek z koncertem !


pozdrawiam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 09 Czerwca 2007, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
elwirek33
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6781
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Niesmiało zapytam........pigol przepraszam bardzo czy ja również mogę prosić o przegranie płytki dla mnie...bardzo mi zalezy confused.gif jeśli się zgodzisz prosze o kontakt
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 26 Czerwca 2007, 10:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Witam po długim niebycie na tym forum! Ja chciałbym spytać czy znalazłaby się osoba, która by mi to dvd przegrala?

mój mejl: piter_85 [malpa] poczta [dot] onet [dot] pl
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 25 Grudnia 2007, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
T_B
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6974
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Czy znajdzie sie w te święta dobra dusza ktora wypali mi koncercik ?
Oczywiście zwracam wszelkie koszta (przelew) lub odbior osobisty na terenie Trojmiasta.
Proszę o kontakt :
  
Re: <T_B> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 03 Stycznia 2008, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
T_B
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6974
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Widze że są tłumy chętnych eusa_sick.gif Aż nie wiem kogo wybrać confused.gif
Trudno. Myślałem że jednak ktoś się znajdzie. Niestety będe musiał poszukać gdzieś indziej confused.gif
  
Re: <T_B> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkow
PostWysłano: Piątek, 04 Stycznia 2008, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




Jeśli jeszcze nie masz multicamu z Chorzowa to mogę Ci przegrać. Jeśli chcesz to daj mi odpowiedz na pm.
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 16 Stycznia 2008, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
serrufin
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6992
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam!
Jestem nowym forumowiczem więc na początek chciałbym się przywitać ze wszystkimi. Mam ogromną prośbę do wszystkich osób, które posiadają DVD z Chorzowa. W wyniku problemów sprzętowych dwukrotnie nie udało mi się ściągnąć koncertu z torrentów, a teraz mam go niedostępny. Czy ktoś mógłby mi pomóc i nagrać ten koncert (oczywiście zwracam koszty)? wypadek podaje adres mailowy :serolczak@poczta.onet.pl

Z góry dzięki
  
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 6 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010