Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> POMOCY
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
POMOCY
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Sluchajcie kochani !!! Moja siostrunia, bardzo mnie prosila bym jej znalazla (spod ziemi wydobyla), pewna plyte z pewna muzyczka...Moze ktos to przeczyta i zechce mi pomoc, moze ktos wie gdzie mam szukac takiej plyty??... Otoz chodzi mi o muzyke z lat dwudziestych dwudziestego wieku...Niestety nie pamietam nazwisk zadnych. To jest muzyka filmowa. Wierze z ektos ogladal takie filmy i wie o jaka muzyke mi chodzi. Bylam juz w Empiku i po sieci tez biegalam w poszukiwaniu. I weszlam nawet na forum jakies muzyczne, ale czulam sie tam obco :), a chlopaki mnie odeslali. Moze mi ktos pomoze??? Poprosze bardzo.
  
Re: <Majka> POMOCY
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




byc moze chodzi o muzyke z filmu Nosferatu? (1922 rok)
  
Re: <EDDY> POMOCY
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Ale ze mnie durna, tak spiesznie pisalam ten apel ze nie nadmienilam ze chodzi mi o utwory polskie, z polskich filmow przedwojennych... redface.gif . Nosferatu bardzo filmem jest dobrym, ale to nie o taka muzyke mi chodzi...(Magda mowi:Ordonka, Żabczyński itp.). smile.gif
  
Re: POMOCY
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




http://www.rockserwis.pl/SalesQueryResult.php?LT=O&SC=17&NA=Performer& SellerCategory=18&WholeValue=1&Val=ORDONKA
  
Re: POMOCY
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :
http://www.rockserwis.pl/SalesQueryResult.php?LT=O&SC=17&NA=Performer& SellerCategory=18&WholeValue=1&Val=ORDONKA

Dzieki Ramzesie...
  
Re: <Ramzes> POMOCY
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...To jeszcze raz ja z ta sama prosba...:). Tym razem mam szczegoly!!! Chodzi o plytke "Umowilem sie z nia na dziewiata" Przeboje Henryka Warsa z lat 1927-1939...czy ktos moze mi pomoc?...(Ramzesie...)
  
Re: <Majka> POMOCY
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Dla Ciebie wszystko wink.gif
Heniu Wars cool.gif
  
Re: POMOCY
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
Dla Ciebie wszystko wink.gif
Heniu Wars cool.gif


Dzieki o wybawco ulubiony!!!
juz mam prezent na gwiazdke dla mojej siostry!!! biggrin.gif
(szukalam na tej stronie...nie wiem jak to sie stalo ze nie znalazlam...pewnie ktos mial mi pomoc wink.gif)
DZIEKUJE!!!
  
Re: POMOCY
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




[quote="Kowal"]Dla Ciebie wszystko wink.gif
[/quote]
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif biggrin.gif
Kurka wodna, Kowalku cool.gif biggrin.gif , Ty się idealnie nadajesz na moderatora kobiecego forum(powaga). biggrin.gif biggrin.gif wink.gif Wiesz, "czego pragną kobiety". wink.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif biggrin.gif
  
POMOCY
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010