Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Hity w naszych stacjach tv ? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Czwartek, 16 Sierpnia 2007, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A bo taka "nietypowa" pora chyba była wink.gif Chociaż każda jest dobra redface.gif
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Sobota, 03 Listopada 2007, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lara99
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6930
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




ja polecam seriale :
Lizzie McGuirre oraz Degrassi
kanal to Zig Zap
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Środa, 07 Listopada 2007, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




W piątek na antenie TVN o 20.00 "Shrek", a o 22.00 "Kobieta-Kot". Chyba wyjątkowo obejrzę również to drugie. Fajnie te ruchy Halle Berry wyglądały na reklamie.

A co do "Shreka", wiem, że trochę stary, ale mogę go chyba oglądać w nieskończoność. Poza tym słyszałam. że Fiona w komnacie miała plakat z Justinem Timberlakiem z napisem "Sir Justin". lol.gif Muszę to koniecznie sprawdzić.
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Listopada 2007, 11:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No i nie było Justin'a. eusa_eh.gif sad.gif shock.gif wink.gif Może w kolejnych częściach?

W piątek na TVN o 20.00 "Tylko mnie kochaj".
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Listopada 2007, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Justin w drugiej części wisiał [wink.gif], nawet dłuższy najazd kamery na niego był wink.gif
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Środa, 14 Listopada 2007, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Znalazłam jeszcze "Dzień świra" - niedziela, TVP1 - godz. 22.45.

Ale co tam "Dzień świra" i "Tylko mnie kochaj". Nawet "Shrek" i "Kobieta Kot" razem wzięci przy czymś takim wymiękają. A co dopiero Justin!

Panie i Panowie.

W sobotę o godzinie 20.00 w mega hicie "Dirty Dancing" wystąpi PRZEBOJOWY Patrick Swayze. eusa_eh.gif eusa_sick.gif eusa_wall.gif

I w ogóle tylko na antenie Polsatu. lol.gif

Sorry, nie mogłam się powstrzymać.
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Środa, 14 Listopada 2007, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
W sobotę o godzinie 20.00 w mega hicie "Dirty Dancing" wystąpi PRZEBOJOWY Patrick Swayze.


Nie wiem, czemu ironizujesz, bo przecież film fajny.
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Środa, 14 Listopada 2007, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Trudno mi to wyjaśnić. Gdy widzę tańczącego Patrick'a Swayze czuję się podobnie jak wtedy, gdy widzę tańczącego Dave'a Gahan'a. lol.gif

Ale Patrick Swayze przynajmniej nie klaszcze uginając kolana. eusa_eh.gif wink.gif

A film w sumie fajny, tak jak muzyka Depeche Mode (dla mnie), tylko, że... no właśnie...
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Piątek, 30 Listopada 2007, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Gdyby ktoś nie miał ochoty oglądać dziś na TVN o 20:00 trzeciej części ''Władcy Pierścieni'' (jejku, ta scena z wybiegającym białym koniem w drugiej części była niesamowita biggrin.gif), zawsze może jeszcze obejrzeć 25. film o Godzili pt. ''Wielka bitwa potworów'' – Polsat, godzina 22:25! wink.gif lol.gif

BTW, wiecie, że ''Godzilla'' jest wyrazem powojennego strachu Japończyków? Nie pamiętam dokładnie, ale chyba przegrali wojnę z Amerykanami? Czyli, że z Dave'm Gahan'em. crazy.gif eusa_sick.gif wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Wtorek, 04 Grudnia 2007, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Ja znów oglądam Titanica, dziś 2 część. Ale nie wzrusza już tak jak za pierwszym razem. Za to z wielką przyjemnością oglądałam ostatnio na tv4 Braveheart-Waleczne serce Mela Gibsona. A swoja drogą mniej więcej w tym samym czasie na Planet można było obejrzeć filmy rozprawiające się z legendą Williama Wallace'a. To już nie było tak romantycznie poruszające...
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Wtorek, 04 Grudnia 2007, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




W "Titanicu" wzrusza dopiero druga część raczej.
  
Re: <staniszko> Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Wtorek, 04 Grudnia 2007, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iwonkalublin3
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6962
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




To podrzucam namiary na Titanica: 21.00 Polsat
A te filmy na Planete, nawiązujące do Braveheart mogłabyś konkretniej określić?
Wczoraj oglądałam Uwierz w ducha, stare ale jare biggrin.gif
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Sobota, 12 Stycznia 2008, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




13.01.2008 - Tvp 1
22:00 - Jackie Brown

Całkiem niezła obsada i swietny reżyser wiecej tu:

http://jackie.brown.filmweb.pl/
  
Re: <Pyza U2> Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Niedziela, 13 Stycznia 2008, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No, ale Jackie Brown niedawno była na płycie po 7 zł. Zgrabna wprawka pana Tarantino i całkiem przyjemnie się ogląda.
  
Re: <Berger> Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Niedziela, 13 Stycznia 2008, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




a w Empiku można ten film znaleźć na półce z filmami za 9,99 zł biggrin.gif.
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Stycznia 2008, 10:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




14.01.2008 MGM HD
19:25
Dwunastu gniewnych ludzi

Polecam ten film wszystkim którzy nie widzieli,wart obejrzenia..."prosta" historia a jakie fantastyczne zakonczenie.

http://www.filmweb.pl/Dwunastu+gniewnych+ludzi,1957,opisy,FilmDescript ions,id=30701
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Sobota, 19 Stycznia 2008, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




19.01.2008
Tvn 21:05

"Pamiętnik" - opis filmu :

http://pamietnik.filmweb.pl/

Film dla mnie magiczny,polecam wszystkim ...
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2008, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




''Indiana Jones'' poleciało. biggrin.gif Uwielbiam węże. crazy.gif
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2008, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Dziś o 20:20 na TVN-ie ''Harry Potter i czara ognia''.

Hasło reklamowe mówi: ''Harry i Hermiona muszą dorosnąć''. A' propos, znacie parodię Harry' ego Pottera pt. ''Biust Hermiony''? eusa_sick.gif
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Czerwca 2008, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Oglądał ktoś może wspaniałego "Komornika" z Andrzejem Chyrą w roli głównej? Film był emitowany w telewizji dość dawno. biggrin.gif

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=komornik+chyra&lr=
  
Hity w naszych stacjach tv ?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010