Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Serwisy społecznościowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Lipca 2007, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Norah
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6712
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Spotkałam się ostatnio z określeniem, że serwisy społecznościowe są przyszłością sieci. A wy czesto odwiedzacie takie serwisy?;-)
  
Re: <Norah> Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Lipca 2007, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




grona kiedys bylo fajne teraz mi nie pasuje i olalem
ale codziennie jestem na http://nasza-klasa.pl/
raz ja znajduje ludzi ze szkoly i klasy
dwa dzieciaki mnie znajduja
trzy zed mnie znalazl :D
  
Re: <J@ger> Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Lipca 2007, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Grono jest fajne chyba tylko jako przypominajka o imieninach i urodzinach. Bo "dyskusje" na poziomie Onetu. crazy.gif
  
Re: Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Wtorek, 31 Lipca 2007, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Norah
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6712
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




O tym serwisie nasza-klasa nie słyszalam. Może to nowy jakiś? I co naprawdę Cię tam znajdują?? Fajna sprawa, znaleźć znajomych z podstawówki, bo pomimo tego, że mieszkamy w jednym mieście to juz od paru lat kontakt się urwał.. a bo wtedy neta tak nie było ;-)
  
Re: <Norah> Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Wtorek, 31 Lipca 2007, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




przedszkole
podstawowka
liceum
studia
podyplomowka
praca ....
duzo mozliwosci szukania

no dobra ujawnie sie :D
lynk
  
Re: <J@ger> Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Wtorek, 31 Lipca 2007, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Heh, zarejestrowałem się tam. Na razie jestem jedyny ze swojej klasy licealnej i w ogóle ze swojego rocznika. Ale nie przejmuję się tak bardzo, bo i tak maile do wszystkich mam; dwa lata temu mieliśmy spotkanie klasowe i choć na nim z powodów obiektywnych nie byłem, dostałem namiary. smile.gif
  
Re: <Berger> Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Środa, 01 Sierpnia 2007, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no ja powolutku zbieram towarzystwo
ale niektorzy dalej sa malo "komputero przyjaźni"
  
Re: Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Czwartek, 02 Sierpnia 2007, 06:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
niektorzy dalej sa malo "komputero przyjaźni"


To pewnie kwestia wieku. Mój ojciec też nie ma ani maila, ani komórki.
  
Re: <Berger> Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Czwartek, 02 Sierpnia 2007, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mariano
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6818
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Grono się nadaje do wyszukiwania smiesznych filmików do niczego więcej.
Na gronie ojego bloku znalazłem to :
http://www.xyi.com/paramount/tf_casting/3.html
  
Re: Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Czwartek, 02 Sierpnia 2007, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Berger :
[..]



To pewnie kwestia wieku. Mój ojciec też nie ma ani maila, ani komórki.


tu masz racje ale chodzilo mi o znajomych z osiedla , szkoly , studiow

tutaj kwestia wieku jest w zasadzie pomijalna :D

btw ja rodzine przekonalem
trwalo to dlugo ale maja kompa stacjonarnego, od kilku dni laptopa i nawigacje do samochodu czyli da sie
  
Re: Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Czwartek, 02 Sierpnia 2007, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
tutaj kwestia wieku jest w zasadzie pomijalna


Żartowałem z tym wiekiem. Wiem, żeś młodszy. wink.gif
  
Re: <Berger> Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Piątek, 03 Sierpnia 2007, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




amen
dziadku :P
  
Re: Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Piątek, 03 Sierpnia 2007, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




On tylko tak wygląda... ;P
Nie aż taki dziadek cool.gif
  
Re: Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Piątek, 03 Sierpnia 2007, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
amen
dziadku :P


Mów mi "wuju". :P
Dziadkiem to jest Jagger, a jak po scenie skacze! shock.gif
  
Re: Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Sobota, 04 Sierpnia 2007, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ta, Jagger - z tyłu liceum, z przodu muzeum... wink.gif
  
Re: <grusia> Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Sobota, 04 Sierpnia 2007, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bo dziób zniszczony od kokainy! shock.gif
  
Re: Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Wtorek, 29 Stycznia 2008, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
ale codziennie jestem na http://nasza-klasa.pl


Nasza-klasa zeszła do podziemia

Według założeń portal nasza-klasa miał, jak sama nazwa wskazuje, służyć poszukiwaniom dawnych szkolnych znajomych. Rzeczywistość przerosła jednak oczekiwania twórców


Sześć milionów użytkowników wykorzystuje tę stronę nie tylko do odświeżania znajomości ze szkoły, ale również ze swoich byłych zakładów pracy.

Wybrali Poznań
Serwery nie wytrzymały liczby operacji i strona zaczęła się zawieszać. Twórcy portalu: Maciej Popowicz, Michał Bartoszkiewicz, Paweł Olchawa i Łukasz Adziński, zdecydowali się na przeprowadzkę do serwerowni w piwnicy Starego Browaru. Dlaczego wybór padł na Poznań?
- Serwerownia musi być dobrze zabezpieczona - tłumaczą specjaliści. - A w Starym Browarze są fantastyczne piwnice. Zasilani jesteśmy z dwóch miejskich elektrowni, mamy też własny agregat.
Do największej serwerowni w Polsce zachodniej wejdziemy, gdy czujnik rozpozna nasz odcisk palca. Dostępu do serwerów bronią też grube betonowe ściany, pancerne szyby, druty kolczaste, zamki szyfrowe i kilkaset kamer.
Mury Browaru nie uchronią jednak użytkowników portalu przed wszystkimi niebezpieczeństwami. Klasowe zdjęcia wklejają tam absolwenci szkół policyjnych, podając swoich kolegów na tacy gangsterom.
- Nie ma zaleceń zakazujących wklejania zdjęć - mówi jednak Andrzej Borowiak, rzecznik KWP w Poznaniu. - Dane oficerów operacyjnych są dobrze chronione - zapewnia.

Dziesięciu Kazików
Chronione są też osoby znane - administratorzy czyszczą ich fałszywe konta. I tak Kazik Staszewski nie ma już swoich dziewięciu "klonów".
- To nie było zabawne. Wkurza mnie, gdy ktoś się pode mnie podszywa - żalił się artysta na forum Kultu.
Nadal jednak na stronie znajduje się fikcyjny profil Zbigniewa Ziobry o rodowym nazwisku... Zero. Sukces portalu przyciąga też uwagę zawistnych.
- Podobno przez naszą-klasę są już pierwsze pozwy rozwodowe - jątrzy dyskutant na jednym z forów - Stare, szkolne miłości nie rdzewieją - wyjaśnia.
Powstaje też praca magisterska, udowadniająca, że portal jest odzwierciedleniem ludzkich kompleksów. I tak, według autorki pracy, ludzie, którzy w szkole nie mieli kolegów, kolekcjonują teraz tłumy znajomych w sieci.


Poszukaj kumpla z celi
W ślad za nasza-klasa.pl, jak grzyby po deszczu rosną inne portale społecznościowe.
Opolanin Ryszard Poliwoda wraz z naszym byłym redakcyjnym kolegą Zbigniewem Górniakiem postanowili założyć portal www.koledzyzwojska.pl. Mogą go odwiedzić ci, którym wojskowe kamasze nie są obce. Strona ma mieć też charakter satyryczny. - Więcej tam będzie Dobrego Wojaka Szwejka niż wojskowej terminologii z prawdziwego zdarzenia - zapowiadają pomysłodawcy. Alternatywną stroną jest www.nasz-pobor.pl, która też zachęca do znalezienia kolegów z wojska. Jest też www.nasza-cela.prv.pl, czyli "portal dla ludzi z przeszłością". Zamiast zakładki "szkoły" mamy tu "zakłady karne", a miejsce "poczty" zajęła "grypsownia". Jednak to tylko żart. Poza tym pojawiły się też pomysły na inne tego typu portale: ZUS może utworzy stronę nasza-kasa.pl, a dziennikarze: nasza-prasa.pl.

http://echomiasta.pl/index.php?option=com_content&task=view&ci ty=poznan&id=8259&Itemid=46
  
Re: Serwisy społecznościowe
PostWysłano: Środa, 30 Stycznia 2008, 10:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




grusia :
On tylko tak wygląda... ;P
Nie aż taki dziadek cool.gif


Grusiu, obawiam się, ze Berger nie mówi Ci całej prawdy sad.gif
  
Serwisy społecznościowe
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010