Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Koncerty solowe MM Idź do strony 1, 2, 3 ... , 26, 27, 28
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Sobota, 02 Lutego 2008, 20:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




To fajnie że MM gra te utwory, są świetne a niestety w ostatnim czasie mało grane.
  
Re: <Marios> Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 03 Lutego 2008, 02:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Maciek odpalił papieroska i powiedział, że "Skoro jesteśmy w barze to może dziewczyny podadzą mi jakiegoś koniaku?"
Niestety koniaku nie było i dziewczyny stojące za barem zaproponowały sok...i Pan Maleńczuk z całą stanowczością odmówił...


Bar bez alkoholu? lol.gif eusa_wall.gif doubt.gif
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 03 Lutego 2008, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




A to kolejne mp3, nie moje, nie wiem kto to ripował: http://www.plikus.pl/zobacz_plik-UNN-_S1_2004-113265.html
i jak wam sie podoba? a i mam prośbę: dodawajcie mp3 Pudelsów z MM, Homo Twist jak cos macie. A niedawno wpadł mi w ręce cały koncert Homo Twista z 26.05.2007r.(trwa 1h 17 minut) ale niestety jest w formacie .oma i zabezpieczony DRM, także kombinuje co by z tym zrobić, jak uda mi się umieszcze to i podzielę sie na pewno. Także jak coś macie to wrzucajcie.
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 03 Lutego 2008, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Rafaldinho :
a i mam prośbę: dodawajcie mp3 Pudelsów z MM, Homo Twist jak cos macie
uważam że załączanie tu oryginalnych piosenek Pudelsów, Homo Twistu czy MM solo w formie mp3 jest tu nie potrzebne, bo jak ktoś chce to niech se płyte kupi (a nie okrada muzyków doubt.gif). Co innego gdy są to rzeczy, których nie znajdzie się na płytach, typu jakieś własne nagrania, itp... Takie jest moje zdanie na ten temat, zamierzam tego typu akcje bojkotować doubt.gif
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 03 Lutego 2008, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Kindża ale mi tylko chodzi o koncertowe rzeczy, tez jestem za kupowaniem oryginalnych płyt, szczególnie MM i zespołów związanych z nim, zbieram koncertowe rzeczy sad.gif , ale rzeczywiście masz racje dodawanie mp3 z koncertów "jest tu niepotrzebne", sam nie wiem po co to robię i robiłem, także przepraszam Was za to bardzo, nie będę już tego robił
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 03 Lutego 2008, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Rafaldinho :
ale rzeczywiście masz racje dodawanie mp3 z koncertów "jest tu niepotrzebne", sam nie wiem po co to robię i robiłem, także przepraszam Was za to bardzo, nie będę już tego robił

czekaj czekaj.... ja tylko mówiłam o tym by nie zamieszczać takich piosenek, które można na płytach znaleźć.
A koncertowe nagrania, czy z tv to spoko... bo w zasadzie na płytach nie ma ich... zresztą jak ktoś coś znajduje to daje, jakieś nagrania z klubów czy coś... żeby była jasność, do tzw. "relacji" z koncertów nic nie mam i powiem więcej że jestem ZA tongue.gif
Generalnie to co można kupić to kupujemy a nie rozpowszechniamy w necie (o to mi chodziło)
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 03 Lutego 2008, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Poczytaj Kindża: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bootleg
  
Re: <Lucekk> Koncerty solowe MM
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lutego 2008, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




to pojęcie jest mi znane... co w związku z nim? eusa_eh.gif
Mam świadomość tego, że podczas koncertów zabronione jest używanie urządzeń umożliwiających nagrywanie dźwięku oraz obrazu. Tym samym nie wolno nagrywać koncertów ani ich fragmentów. Powyższe ustalenie nie jest jakimś tam wymysłem, tylko jednym z postanowień kontaktów z zespołami. Tylko że na koncertach MM ani razu nie widziałam by ktoś natychmiast interweniował w przypadkach nagrywania... czyli można by zaryzykować stwierdzenie że mamy (my uczestnicy) niejako przyzwolenie na takie zachowanie.
Wiadomo (albo i nie), że my (jako fani) traktujemy tego typu nagrania jako "pamiątki" z koncertu. Wiadomo również że jest to okazja do "uczestniczenia" w koncercie przynajmniej pośrednio, bo jest rzeczą oczywistą że nie można być wszędzie. Jasne... można dyskutować na ten temat długo czy jest to słuszne czy nie... ale mówię teraz wyłącznie swoim imieniu: ja nie czerpie żadnych korzyści materialnych z tego typu działań. Bo o to tu chyba chodzi.
  
Re: <Kindża> Koncerty solowe MM
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lutego 2008, 01:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam sie z tym, ze w trakcie robienia zdjęć podczas koncertu nikt tego nie zabrania. Podczas spotkania z MM w pubie moj mąz milutki sie był zapedził i zrobił mi mnostwo zdjec z maestro. Maciek w ogóle na to nie reagował, nie miał nic przeciwko i nie wykazał ani przez moment jakiegos zniecierpliwienia. To ja bałam sie, ze za chwile nastapi eksplozja, ale nic takiego nie miało miejsca. Sądze, ze im bardziej sie zabrania, tym bardziej ludzie sa wscibscy. On to wie!!! A jakze!!!
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lutego 2008, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




zly.gif Wiecie co ! Robicie problemy , a Rafaldinho od czasu do czasu coś ciekawego wrzucał i sprawiało to nam wielką przyjemność. Mam wszystkie płyty jakie wydał MM i nadal będę je kupować , bo lubię mieć poprostu płytę, lubię poczytać wszystko co tam jest napisane , opisane tudzież pokazane . Ale lubię też jak jestem na forum kliknąć i posłuchać czegoś co bardzo lubię choć znam . Jak Rafaldinho przestanie wrzucać tu te swoje różne ciekawostki to forum zubożeje , naprawdę tak uważam . A kto jak kto , ale my fani , którzy itak kupujemy płyty i chodzimy na koncerty , na pewno naszych ukochamnych artystów nie mamy zamiaru okradać .
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lutego 2008, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
goga
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6359
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Jak wrażenia po koncertach w Katowicach, Dąbrowie Górniczej? Strasznie jestem ciekawa, zwłaszcza koncertu w Komitywie. Zakładam, że ktoś z forum był, a tylko mnie nie pozwoliły dojechać obowiązki służbowe zly.gif
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lutego 2008, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
to pojęcie jest mi znane... co w związku z nim? eusa_eh.gif
Mam świadomość tego, że podczas koncertów zabronione jest używanie urządzeń umożliwiających nagrywanie dźwięku oraz obrazu. Tym samym nie wolno nagrywać koncertów ani ich fragmentów. Powyższe ustalenie nie jest jakimś tam wymysłem, tylko jednym z postanowień kontaktów z zespołami. Tylko że na koncertach MM ani razu nie widziałam by ktoś natychmiast interweniował w przypadkach nagrywania... czyli można by zaryzykować stwierdzenie że mamy (my uczestnicy) niejako przyzwolenie na takie zachowanie.
Wiadomo (albo i nie), że my (jako fani) traktujemy tego typu nagrania jako "pamiątki" z koncertu. Wiadomo również że jest to okazja do "uczestniczenia" w koncercie przynajmniej pośrednio, bo jest rzeczą oczywistą że nie można być wszędzie. Jasne... można dyskutować na ten temat długo czy jest to słuszne czy nie... ale mówię teraz wyłącznie swoim imieniu: ja nie czerpie żadnych korzyści materialnych z tego typu działań. Bo o to tu chyba chodzi.


..chciałem przytoczyć tylko definicje słowa bootleg. To że podesłałem link, to wcale nie znaczy, że mam coś przeciwko - sam niegdyś założyłem wątek o bootlegach Pudli, Homo i Maleńczuka. temat jest o tyle atrakcyjny, że niejednokrotnie koncerty to takie "smaczki" i czasem dużo fajniej jest słuchać takich właśnie nagrań niźli tych zapisanych na oryginalnych nośnikach. Tak jest w przypadku wielu kapel które lubię (Jakże brzmiała by płyta Floydów "Pulse", gdyby nie była zgrana na żywca?).

Co do nagrywania koncertów prawdą jest, że na biletach regulaminach imprez/koncertów zwykle widnieje zastrzeżenie, że ich nagrywanie, fotografowanie lub filmowanie samych artystów jest zabronione. Nijak ma się to do rzeczywistości. Mało tego - niejednokrotnie artyści akceptują to dając takie niepisane przyzwolenie na ich tworzenie (Zobaczcie w wątku "Soomood" - Lala sam umieścił koncert z Woodstocku).Uważam zatem, że ten co nagrywa koncerty, publikuje je bądź oddaje w zamian za inne będzie rozgrzeszony, a temu co kradnie - kopiuje oryginalne nagrania i rozpowszechnia ch** na grób.

Ja zatem kolegę Rafaldhina darzę wielkim szacunkiem,a gdy wrzuci na serwer koncert Homo, to będę go lubił jeszcze bardziej cool.gif .

Jest jeszcze jedna prośba - mimo że nie jestem adminem, to prosiłbym by bootlegowe nagrania, lub jakieś inne "smaczki" wrzucać do tematu wcześniej przeze mnie utworzonego - tak będzie jak sądzę łatwiej dla nas wszystkich co by się odnaleźć w tym całym forumowym "bałaganie". Amen.
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Wtorek, 05 Lutego 2008, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Lucekk bardzo chce wrzucić ten koncert Homo, tylko musze jakoś zdjać DRM
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Wtorek, 05 Lutego 2008, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Kolego szanowny, nie wiem co to jest DRM....Zielonego nie mam!
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Środa, 06 Lutego 2008, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Lucekk :
[



Ja zatem kolegę Rafaldhina darzę wielkim szacunkiem,a gdy wrzuci na serwer koncert Homo, to będę go lubił jeszcze bardziej cool.gif .

.


Ja też . smile.gif
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Środa, 12 Marca 2008, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elma Nevar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6819
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś wie, gdzie dokładnie ma się odbyć Psychodancing w Rzeszowie 29 marca? I co z biletami? Z góry dzięki za pomoc
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Środa, 12 Marca 2008, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Czy ktoś wie, gdzie dokładnie ma się odbyć Psychodancing w Rzeszowie 29 marca? I co z biletami? Z góry dzięki za pomoc


Ten koncert ma być w Wyższej Szkole Prawa i Administracji, ul. Cegielniania 14 o godz. 12.30 ( brak informacji o biletach) więc nie wiem czy dla ogółu czy ...

http://www.wsaiz.edu.pl/pl/0,77/77/ - Zadzwoń to może się czegoś dowiesz biggrin.gif
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Środa, 12 Marca 2008, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elma Nevar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6819
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Jaka dziwna godzina:)
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Środa, 12 Marca 2008, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Jaka dziwna godzina:)


No wiem eusa_sick.gif biggrin.gif . To w ogóle jakieś dziwne jest, ale tak jest podane na stronie agencji Schwartza http://www.agencja2xm.pl/?m=50&d=1&kt=15&t=k
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Czwartek, 13 Marca 2008, 23:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elma Nevar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6819
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za pomoc:)
A tak właściwie to ktoś z Was się wybiera?
  
Koncerty solowe MM
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 27 z 28  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010