Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Aktualizacja Windows bez restartu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Aktualizacja Windows bez restartu
PostWysłano: Środa, 05 Grudnia 2007, 11:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Jeśli występuje problem z aktualizacją systemu Windows i mimo restartu nadal w Windows Update występuje błąd
Kod:
Error number: 0x8DDD0007
to wystarczy usunąć klucz
Kod:
RebootRequired
znajdujący się w
Kod:
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\AutoUpdat e

W ten sam sposób można robić nowe aktualizacje bez konieczności restartowania systemu. Ja tak właśnie zrobiłem i mój uptime wynosi obecnie 73 doby. biggrin.gif
  
Re: <EDDY> Aktualizacja Windows bez restartu
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lutego 2008, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
po_pompke_elzo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #477
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




73 doby??? O rety, u mnie 73 godziny to niezły wynik, potem system zamula się, a sieć w ogóle siada. Mój rekord to jakieś 4 tygodnie, ale to dawne czasy, ,,lekki'' system ...

Jaka to wersja i co robisz na tym kompie?
  
Re: Aktualizacja Windows bez restartu
PostWysłano: Wtorek, 26 Lutego 2008, 09:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Co robię, hm, w zasadzie wszystko. Jednak głównie używam go do przeglądania Internetu. Moja Opera, której nie wyłączam, po kilku dniach zużywa ponad 200 MB RAM i ponad 1 GB SWAP.
Mam także postawiony serwer Apache z MySQL dla własnego użytku.
System to Windows 2003 SP1.

Po napisaniu tamtego postu komputer działał jeszcze przez ok. 10 dni i go zrestartowałem (nie pamiętam po co). biggrin.gif
  
Re: <EDDY> Aktualizacja Windows bez restartu
PostWysłano: Wtorek, 26 Lutego 2008, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
po_pompke_elzo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #477
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




No i znowu to samo. 78 godzin i siadło wiele usług, w tym sieć. Po wyłączeniu eMule sytuacja wraca do normy, ale jak go spowrotem uruchomię, zaraz znowu korek w systemie. 4 dni to marzenie ściętej głowy
  
Aktualizacja Windows bez restartu
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010