Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Wielkanoc tuż tuż:)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wielkanoc tuż tuż:)
PostWysłano: Środa, 19 Marca 2008, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alla
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6995
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




W związku ze zbliżającymi Świętami Wielkiej Nocy, chciałabym wszystkim forumowiczom życzyć wesołego ucztowania w gronie najbliższych. Pamiętajmy jednak o naszej diecie i o tym, że aby było smacznie, nie znaczy koniecznie kalorycznie! W związku z tym zachęcam do odwiedzania strony odchudzanie.org.pl i zapoznanie się z wieloma dietetycznymi przepisami, dzięki którym możemy uniknąć świątecznego przejedzenia i nadprogramowych kilogramów. Pozdrawiam świątecznie;)
  
Re: <alla> Wielkanoc tuż tuż:)
PostWysłano: Środa, 19 Marca 2008, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




3 posty
3 x reklama
3 x przypadek ?
  
Re: Wielkanoc tuż tuż:)
PostWysłano: Niedziela, 12 Maj 2013, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Mój sposób na prawidłową wagę to jeść tyle, ile się chce. Gdy zjem tyle, ile chcę, to już później nie chce mi się jeść i dzięki temu nie tyję. biggrin.gif
  
Wielkanoc tuż tuż:)
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010