Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows Media Player /2000/
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows Media Player /2000/
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Cześć! Może coś mi doradzicie?
Już próbowałam sama grzebać w Windows Media Player, ale wszystko na nic... :-(((
Otóż... w moim Windows 2000 nie chcą mi się odtwarzać pliki wizualne, konkretnie zaś sam ich obraz... Dźwięk działa ok, ale na ekranie zamiast wizji pojawiają się /różnie/ albo jakieś migające paski, albo kolorowe kwadraty :-(.
To dziwne... Bo kiedy odtwarzam pliki poprzez Windows Millenium /mam je również - na drugim dysku/, to wszystko działa bezbłędnie...
Skąd te rozbieżności? Jeśli ktoś jest kompetentny - proszę napiszcie :-)))
  
Re: <Malena> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Moze nie masz odpowiednich kodekow, a tak poza tym to nie to forum cool.gif
  
Re: <ulan> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows
PostWysłano: Niedziela, 23 Listopada 2003, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a dlaczego niby nie to forum ? a ?

to wyglada na brak kodeków do wizji
sciagnij najnowszego packa
http://www.k-litecodecpack.com/
i powinno byc po kłopocie
  
Re: <J@ger> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows
PostWysłano: Niedziela, 23 Listopada 2003, 23:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Eee chyba mi sie cos po..... i nie zauwazylem dokladnie na ktorym to forum bylo, no cos mi tam forum sprzetowe przemknelo przed oczami wink.gif
  
Re: Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Listopada 2003, 09:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




[quote="J@ger"]sciagnij najnowszego packa
http://www.k-litecodecpack.com/
i powinno byc po kłopocie[/quote]

Baardzo dziękuję za poradę smile.gif Gdybyś mógł mi jeszcze podpowiedzieć które cudo /strasznie tam dużo tego/ z tej strony powinnam ściagnąć, to już w ogóle się w zachwytach rozpłynę... smile.gif Tak to jest z blondynkami smile.gif Blondynka+komputer = masakra + totalne zagubienie lol.gif
Z góry WIELKIE DZIĘKI!
  
Re: Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows Media Player /2
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Listopada 2003, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a ktos ma moze pomysl co zrobic....mam filmik skompresowany divxem i przy odtwarzaniu mam obraz jakby obrocony o 45stopni i polamany jak przez pryzmat, jest lipa i nie wiem co i jak, instalowalem pare wersji divxa, ale moze ktos mial takie cos i wie jak to rozwiazac... a zreszta zaraz zobacze czy jak film przekompresuje na inny codec to czy bedzie dobrze ;d
  
Re: <Malena> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Listopada 2003, 20:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a masz leniwcze :]
po lewej jest dział KAzaa codec pack i download
i tam mnostwo mirrorów plik nazywa sie klcodec210f.exe
przykładowy link ponizej have fun :]

http://fe1.edskes.com/k/klcodec210f.exe
  
Re: <J@ger> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Listopada 2003, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




J@ger jesteś WIELKI!!! smile.gif Wszystko działa na medal!!!
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Dzięki bardzo, bardzo!!! biggrin.gif Pozdrowienia!
  
Re: <hardtmuth> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windo
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




udalo mi sie moj megalityczny teledysk przekompresowac jeszcze raz, ale juz xvidem i jest okey obraz nie jest porwany ;)

czyli jak takie cos mi sie przydazy to bede przekompresowywal filmy... crazy.gif
  
Re: <Malena> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




thx

hardmuth gratulacje a co to takiego było /jest ze az takie wazne ?
  
Re: Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




[quote="J@ger"]thx

hardmuth gratulacje a co to takiego było /jest ze az takie wazne ?[/quote]

Hm, czy ważne ... nie wiem :-) ale zależało mi na obejrzeniu pewnego klipu Maleńczukowskiego i dzięki Tobie mogłam to zrobić :-) Miło otrzymać pomoc, ot tak po prostu.. Dzieki raz jeszcze. Pozdrowienia smile.gif
  
Re: Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows Media Player /2
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a mi zalezalo na obejzeniu mega filmiku pewnej grupki shiva space technology ;), ktorego widzialem juz strasznie dawno temu, a teraz chcialem sie wkrecic w dobry klimacik i nie chcialo nic z tego wyjsc, bo jak moze byc ze paski ogladam (wspomniec trzeba ze obrocone o 45 stopni :D)
  
Re: <hardtmuth> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windo
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Fachowcy! Jeszcze jedno małe pytanie do Was :-). Jaki kodek odtwarza format MJPG? To tak na wszelki wypadek... Mam coś na oku ;-)
  
Re: <Malena> Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windo
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mjpg, to pewnie mpeg ;), bo to... teraz doczytalem i chyba to musi byc mpeg, a napewno na tym samym kompresorze, wiec bodajze ffdshow, albo zainstalowac co popadnie i bedzie dzialac, mpegow raczej nie uzywam, ale jak sciagne to obejrze, czyli cos w systemie do mpegow siedzi ;)
  
Problemy -odtwarzanie plików AVI-Windows Media Player /2000/
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010