Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Ciekawe strony o U2...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Czwartek, 28 Lutego 2008, 09:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




http://www.u2forums.com/
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Czwartek, 28 Lutego 2008, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ahaaaa
suuuuuuuuper strona, trzeba przyznać ;]
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Czwartek, 28 Lutego 2008, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nudzisz, Zuzia.
Odstaw to świństwo.
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
http://www.u2forums.com/


-dobry serwer
-miła atmosfera
-dużo tematów do rozmów
-Mili moderatorzy*


















*ale nie dla mnie
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A, teraz tu przyszedłeś zamulać?
Ale to moje podwórko, stary :P
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Marca 2008, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




spoko, juz stad ide
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2008, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Nudzisz, Zuzia.
Odstaw to świństwo.


Jestem osobą niepełnosprawną i mam prawo do korzystania z Internetu z godnością.
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2008, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




ej no, co wy chcecie. To jest genialna strona, genialne forum, a ze sa tam moze 3-4 osoby ktore lecza tam swoje kompleksy to juz nie moja wina.




W sumie gdybym miał zmienne IP to...
Czas pomyśleć o Neostradzie.
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2008, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




buhaha pomysl, juz ja widzę prowokacje typu Marysieńka *_*
nie martw się Mrówa, pokaż się na następnym zlocie i od razu Ci przywrócą prawa biggrin.gif
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2008, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




evay :

nie martw się Mrówa, pokaż się na następnym zlocie i od razu Ci przywrócą prawa biggrin.gif



Nie, po prostu zmienie IP
Choć zżyłem się już ze swoim nickiem.



Ej ale ty tego forum wręcz nie trawisz, to co ty tam robisz, i co ono cie tak w ogóle obchodzi?
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2008, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




czy ja powiedziałam że nie trawię confused.gif
nie
po prostu tu się dobrze bawiłam, pozostał sentyment
tam pisałam i to sporo, ale ostatnio przestało mnie kręcić pisanie na forum U2, minęło to zafascynowanie, obecnie przechodzę przez fanatyzm Housowy i tam się wyżywam lol.gif
nie mam nic do u2 site, po prostu z braku czasu przestałam tam pisywać i napisałam, że mam nadzieję, że TO forum kiedyś odżyje.
tyle.
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2008, 01:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sunflower
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6612
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




evay :

nie mam nic do u2 site


doprawdy? biorąc pod uwagę Twoje tu i ówdzie różne mało pochlebne uwagi na temat forum, czy też o forumowiczach jako całości, to chyba jednak coś masz


evay :

nie martw się Mrówa, pokaż się na następnym zlocie i od razu Ci przywrócą prawa biggrin.gif


nie wydaje mi się, żeby Mrówa został odbanowany tylko dlatego, że pojawił się na zlocie, a poza tym, byłaś jedną z pierwszych osób, które były 'za', więc nie wiem, po co ten sarkazm
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2008, 07:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ooo niepochlebne opinie tylko o garstce uzytkownikow, wlasciwie to nie wiem, dwie osoby są? eusa_eh.gif
i bylam za przywroceniem
i tym razem bylam TYLKO za ostrzezeniem, bylam tez za stopniowym zerowaniem mu licznika skoro wszyscy stwierdzili ze powinien do nas wrocic, a tu nagle wszedl admin i powiedzial ze ban --'
  
Re: Ciekawe strony o U2...
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2008, 13:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Bardzo mi przykro, ale forum, które podlinkowałam, jest wtórne. Powstało w momencie, gdy zaczęłam słuchać Depeche Mode. Opisy sub forów zostały stworzone na wzór tych z polskiego forum o tym zespole. W dodatku bardzo wiele tematów pochodzi jakby z mojej historii odwiedzin. Włamywanie się do czyjegoś komputera jest nielegalne. Wiemy, że alkoholizm ma podłoże kryminogenne. Czyżby googlizm również je miał? Poza tym, jako psycholog muszę swierdzić, że OKROPNIE wpływacie na swoją "Koleżankę" agrace, która wspominała o tym, że ma DDA. Formę ''Ty'', pominę zupełnie. Bez komentarza.

Pzdr. biggrin.gif
  
Ciekawe strony o U2...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010