Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Zdjęcia mojego komputera (wielkie foty!)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zdjęcia mojego komputera (wielkie foty!)
PostWysłano: Sobota, 05 Kwietnia 2008, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
po_pompke_elzo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #477
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Wpadł mi w ręce aparat i przy okazji cyknąłem kilka fotek kompa. Nareszcie mogę się pochwalić! Tak to wygląda:

Stary rzęch? Nic bardziej mylnego! Monitor, choć jest starszy niż zwykłe DVD, to WUXGA+ ze wsparciem dla pełnego HD. Tak samo we wnętrzu tej niepozornej budy Codegen kryją się wyjątkowe rozwiązania. Każdy podzespół jest badzo starannie wyselekcjonowany, począwszy od wentylatorów, kończąc na szczególnym systemie operacyjnym. Prawdziwą perełką jest płyta główna, jednak chciałbym skupić się na tym, w co włożyłem własną inwencję i pracę, czyli na chłodzeniu.

Z tyłu widać, że coś tu nie gra ...

Zasilacz z boku??? A co to zamiast zasilacza??? No dobra, idziemy do środka, a że jedno zdjęcie warte jest 1000 słów, bez ględzenia!



Jak widać u mnie miejsce nie marnuje się. Powiem tylko czego nie widać:
1) wentylatory chłodnicy są sterowane automatycznie w zależności od temperatury procesora, a przy dłuższym braku obciążenia w zimie zatrzymują się całkowicie;
2) kiedyś, gdy miałem tylko 1 dysk, i to wyciszony, komputer był niesłyszalny - w nocy było słychać pykanie monitora, ale nie komputer (dyski miałem wtedy 2, ale drugi to był stary mały Medalist i on prawie cały czas stał);
3) przez 4,5 roku nikt z odwiedzających nie domyślił się co jest w środku, a z transportem komputera nie ma najmniejszych problemów.

100% sukcesu, nic w komputerze nie będzie już zmieniane do upadłego. A to mój Pan reaktor (osobna linia, bo już raz upaliło przewód w ścianie):
  
Re: <po_pompke_elzo> Zdjęcia mojego komputera (wielkie foty!)
PostWysłano: Sobota, 05 Kwietnia 2008, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




fajne
aczkolwiek jakosc zdjec nie zabija
czym to robiles komorka ?

aha wrzuc moze foty gdzies indziej
fotka.pl rapid etc
bo to strasznie wolno idzie
  
Re: <J@ger> Zdjęcia mojego komputera (wielkie foty!)
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Kwietnia 2008, 01:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
po_pompke_elzo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #477
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Fotki robiłem kamerą z możliwością robienia zdjęć. Nagrywa filmy w 320×240 przy około 13,3 klatki/s i robi zdjęcia od 1280×1024 do 2272×1712. Jeśli powinny wyjść lepiej to może to moja wina, pierwszy raz pstrykałem.

Chciałem wrzucić zdjęcia do galerii fotograficznej, ale nie nadaje się do tego. Nawet nie mogę usunąć pliku, który wysłałem.
Idzie pomału gdy ciągniecie równolegle, pojedynczo jako tako będzie.
  
Zdjęcia mojego komputera (wielkie foty!)
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010