Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Berger> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2008, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Viva! poleca poniższy bar. Cóż, będe musiał przy okazji odwiedzić. wink.gif

"Wiosenne przebudzenie Vegabaru na Świętokrzyskiej w Wawie.
Uczestnik programu Karta Sympatyka Vivy! - Vegabar znany warszawiakom z nietuzinkowych i aromatycznych dań warzywnych z całego świata zmienia oblicze jednego ze swoich lokali. Przy ulicy Świętokrzyskiej w Warszawie (tuż przy Rondzie ONZ) na miejscu maleńkiego punktu gastronomicznego powstała mała restauracyjka z niepowtarzalnym klimatem, mnóstwem roślin, fontanną, kominkiem oraz galerią obrazów na ścianach: http://vegie.pl/topics79/1483.htm."
  
Re: Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2008, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




Vegabar? Moja firma to poleca ale pod innym adresem, też w Warszawie; nowy pasaż koło Teatru Polskiego, Kopernika, Sewerynów, Oboźna - te okolice. Tylko że wystrój znacznie bardziej surowy niż tam gdzie opisujesz, być może to inna firma. Osobiście - jadłam tam tylko ciasto marchewkowe. Niezłe. Mają promocje dla stałych klientów. Niestety jestem wielbicielem wędlin włoskich:)
  
Re: <Ania Es> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2008, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może to właśnie to. Ponieważ niezbyt szczęśliwie podlinkowałem, wklejam to, co pod linkiem:

"Vegabar znany warszawiakom z nietuzinkowych i aromatycznych dań warzywnych z całego świata zmienia oblicze jednego ze swoich lokali. Przy ulicy Świętokrzyskiej w Warszawie (tuż przy Rondzie ONZ) na miejscu maleńkiego punku gastronomicznego powstała mała restauracyjka z niepowtarzalnym klimatem, mnóstwem roślin, fontanną, kominkiem oraz galerią obrazów na ścianach.
W menu, które dedykowane jest osobom ceniącym zdrową kuchnie wiele nowości. Serwowane są nie tylko przeróżne wiosenne, kolorowe sałatki i surówki, ale również bardzo duży wybór dań ciepłych: sycące i pożywne zupy np. dahl z czerwonej soczewicy i pyszna, gęsta pomidorowa krem oraz wspaniałe, olbrzymie zestawy obiadowe np. musaka z bakłażanem czy sabji indyjskie z brązowym ryżem.
Vegabar zaprasza również na koktajle, aromatyczną kawę z tygielka oraz imbryk naturalnej herbaty w duecie z pysznym torcikiem śmietanowo-kawowym. A po pracy można zajrzeć na zjawiskowo duży wybór piw: pasteryzowane, niepasteryzowane, chmielowe, pszeniczne, jasne i ciemne, polskie, ukraińskie, niemieckie. Już wkrótce w ofercie znajdą się pyszne tradycyjne lody oraz sorbety, również wegańskie.
W Vegabarze na ulicy Świętokrzyskiej (podobnie jak w tym na ul. Oboźnej przy Krakowskim Przedmieściu) będzie można kupić nietuzinkowe, wysokogatunkowe naturalne przyprawy z całego świata, te same z których korzystają kucharze Vegabaru np. curry madras, mielona kolendra, asafoetida, czarna sól i wiele innych. Miłośnicy Yerba Mate znajdą również coś dla siebie: akcesoria do parzenia naparu z tego ostrokrzewu oraz susz w najróżniejszych gatunkach w bardzo przystępnych cenach.
Możliwe są zamówienia przez telefoniczne:
Vegabar, ul. Świętokrzyska 34, Warszawa, tel. 0 22 620 97 13
Vegabar, ul. Oboźna 9 lok 105, Warszawa, tel. 0 22 211 34 84."
  
Re: Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2008, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




Zgadza się, podają też adres na Oboźnej w Twoim linku. U mnie się ta strona otwiera, spróbujmy jeszcze raz.... Vegabar Warszawa

Przy okazji polecę jeden produkt ale nie z Vegabaru. Ser z pesto. Taki jak żółty, tylko że zielony :). Kupuje się go w kostkach, w dobrych sklepach spożywczych. Świetny jako przekąska do wina. Można zaskoczyć gości na przyjęciu, którzy go nie jedli; ogólnie - oryginalna i smaczna przystawka.
  
Re: <Ania Es> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2008, 05:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tak, zielony ser na pewno zrobi na gościach wrażenie! biggrin.gif
A ja przejrzałem tymczasem menu baru i widze, że - jak chyba w każdym barze wegetariańskim - oferują sporo rodzajów kotletów. A zwróciłem na to uwagę, bo kotlety z tłuczonymi ziemniakami to było przekleństwo mojego dzieciństwa. Cóż, polska kuchnia rulez, niezależnie czy to będzie lokal dla mięsożerców, czy dla wegetarian... confused.gif
  
Re: <Berger> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2008, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A ja przegladajac pobieznie menu widze ze ono ubogie, nawet bardzo ubogie...
  
Re: <ulan> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bo nie mają pierogów? eusa_eh.gif
  
Re: Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




Na pierogi też mogę polecić knajpkę. "Pierogarnia" w Warszawie. Samoobsłuowa ale ze świetnym staropolskim wystrojem i dobrymi cenami. Bardzo duży wybór pierogów, dodatkowo na przykład świeży sok z marchwi, maślanka czy kwas chlebowy. Świetny sos czosnkowy do pierogów, widać i czuć że naturalny. Jedynym minusem jest moim zdaniem to, że zamykają już o 21; jednak to dość wcześnie, choć z drugiej strony nie jest to pub, chyba wyszli z założenia, że oprą się na dobrym jedzeniu.
  
Re: <Ania Es> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Rozwaliły mnie pierogi "Dudy", te z płucami chłopskimi. eusa_sick.gif
A co do godziny zamknięcia, może uważają, że przed snem jeść niezdrowo? eusa_eh.gif
  
Re: <Berger> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
taniewino
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7168
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




U nas w sklepie,to nie ma nic oprócz sklepowej, która nadal nie wie w jakiej żyjemy epoce sad.gif,bez środka transporu kilka kilometrów dalej człowiek jest skazany na łaskę Pani Krysi .....

W Toruniu jest dobry niedrogi bar ''Małgośka'', gdzie samemu można komponować żarełko w przystepnej cenie.
Ziemniaczki,sos pieczarkowy + wege omlet (surówka do wyboru-koloru)=11 zł.
Fajna knajpka dla wege jak i mniensożercy wink.gif
ale podobno elita tam nie korzysta redface.gif
  
Re: Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




taniewino :
W Toruniu jest dobry niedrogi bar ''Małgośka'', gdzie samemu można komponować żarełko w przystepnej cenie.


w Toruniu to tylko Manekin tongue.gif i zapiekanki.... eusa_clap.gif

Berger :
Bo nie mają pierogów? eusa_eh.gif

A co do pierogow, to ich brak mi jakos nie przeszkadza wredna bestio confused.gif
  
Re: Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




ulan :

A co do pierogow, to ich brak mi jakos nie przeszkadza wredna bestio confused.gif


Już nie owijaj w bawełnę, powiedz od razu, że na brak nie narzekasz wink.gif


Ostatnio zmieniony przez Wujek Zed dnia Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 17:01, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




taniewino :
człowiek jest skazany na łaskę Pani Krysi


A pomyślałaś/pomyślałeś, że Pani Krysia być może teraz to czyta i jest jej przykro? shock.gif
  
Re: Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
[..]Już nie owijaj w bawełnę, powiedz od razu, że na brak nie narzekasz wink.gif


A co bede bawelna owijal, dechami sie opierdoli na okolo no i wuj... lol.gif

na brak nie narzekam co racja to fuckt tongue.gif


Ostatnio zmieniony przez ulan dnia Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 17:40, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <ulan> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Kufa, słoń, nie wiesz to się zapytaj.
Weź to zedytuj jak ja i fstydu oszczędź wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




ojciec prac go?!
  
Re: Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2008, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
taniewino
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7168
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Berger :
[..]



A pomyślałaś/pomyślałeś, że Pani Krysia być może teraz to czyta i jest jej przykro? shock.gif


wątpie żeby czytała-ledwo opanowała kasę fiskalną
przykro też jej nie jest-Pani Krysia nie ma uczuć sad.gif (chyba że chodzi o jej własne potrzeby) eusa_naughty.gif
  
Re: <taniewino> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2008, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krystyna jest socjopatką i analfabetką? eusa_eh.gif shock.gif
  
Re: Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2008, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
taniewino
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7168
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Krystyna jest socjopatką i analfabetką? eusa_eh.gif shock.gif


TO SPIRYTUS,NIE KOBITA wink.gif
jej ulubionym powiedzeniem do klijenta którego orżnie totalnie jest-

''Jak cie w pysk szczele'' eusa_naughty.gif

Pani Krysia swietnie liczy...i wie na czym przyciąć na czym nie.
prawie jak admin...
Admin sklepowy z GS-u


Panie Berger ,Pan mnie już tak za język nie ciągnie
Najlepiej zrobić u Pani Krysi zakupy - sam się Pan przekona wink.gif
  
Re: <taniewino> Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2008, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Dobra wystarczy juz tego radosnego kwilenia.

I na litosc boska KLIENTA.
  
Wegetariańskie żarełko w sklepach i knajpach
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010