Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> HOMO TWIST - koncerty Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Piątek, 14 Marca 2008, 09:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




Making video Homo Twist "Matematyk"
  
Re: <kachna> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Piątek, 14 Marca 2008, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Widać , że MM nareszcie w swoim żywiole . Jeżeli można ocenić po tych fragmentach , mnie się ta piosenka podoba .Pewnie przez to , że mam szczególny sentyment do "Chamstwa.."
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Piątek, 14 Marca 2008, 19:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Hejka pisałem kiedyś że mam cały koncert Homo Twista z 27.05.2007. Tylko jest pewien problem. Ten plik jest w formacie .oma i ze program który go odtwarza- Sonic Stage zapisal w nim licencje DRM i teraz przy próbie zrobienia czegokolwiek z plikami twierdzi, ze nie ma dostępu do nich. Koncert ten dostałem od znajomego i niestety on nie potrafi tego zrobić. Moja prośba: może ktoś z Was potrafi lub zna kogoś kto może coś z tym zrobić, zdjąć ten DRM? Bo super byłoby mieć koncert HT co nie? Piszcie , te pliki są już na serwerze i można je pobrać.
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Sobota, 15 Marca 2008, 02:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




A może najpierw zrobić z tego format audio, czyli przegrać na płytę, a dopiero później zrobić z tego mp3??
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Wtorek, 18 Marca 2008, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Tu jeszcze foty z koncertu HT w Zabrzu (znalezione w sieci):

http://virek.pl/foto/koncerty/20080307_homotwist/
  
Re: <Kindża> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Środa, 19 Marca 2008, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Widać , że koncert był super . Barman się nudzi . wink.gif
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Środa, 02 Kwietnia 2008, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




28 IV - Warszawa - Radio Roxy FM - Najmniejszy Koncert Świata

kurcze... to byłby szczyt marzeń... crazy.gif "Wybrańcom" z góry gratuluje i zazdroszcze cool.gif
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Wtorek, 29 Kwietnia 2008, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




NAJMNIEJSZY KONCERT ŚWIATA
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Środa, 30 Kwietnia 2008, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Wszystkie teledyski do "Matematyka" : http://www.onet.tv/29052,,,,,,0,szukaj.html?q=Homo+Twist
superrrrrrr że na żywo, świetny pomysł
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2008, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




"(...)Rozkaz, rozkaz, idziemy ze śpiewem!
Rozkaz, rozkaz, a sztandar powiewa nasz!(...)"


czyli nadszedł czas na kolejny koncert => 9 maja w Mysłowicach
...a co za tym idzie - ja i moja chorągiew się tam pojawimy tongue.gif.

P.S. ruch Ultras na dobre się we mnie zakorzenił wink.gif. Może jakieś zimne ognie odpale, bo jak narazie "szału ni ma"... czymże jest jedna chorągiew na tle setek głów eusa_eh.gif...
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2008, 23:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Qba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3074
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
"(...)Rozkaz, rozkaz, idziemy ze śpiewem!
Rozkaz, rozkaz, a sztandar powiewa nasz!(...)"


czyli nadszedł czas na kolejny koncert => 9 maja w Mysłowicach
...a co za tym idzie - ja i moja chorągiew się tam pojawimy tongue.gif.

P.S. ruch Ultras na dobre się we mnie zakorzenił wink.gif. Może jakieś zimne ognie odpale, bo jak narazie "szału ni ma"... czymże jest jedna chorągiew na tle setek głów eusa_eh.gif...


Byłem, widziałem Cię z tą flagą. Sztuczne ognie też były. Niestety kumatych ludzi nie za wiele. Ale nie było źle.
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Sobota, 10 Maj 2008, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Taaaaa... se zaszalałam z tymi ogniami wink.gif. Ważne, że cel został osiągnięty => 1. względnie ładnie to wyglądało (przynajmniej w moim mniemaniu) 2. ludzie jednak spoglądali w górę za światełkiem cool.gif, znaczy się "żywa latarnia" przykuła ich uwagę wink.gif.
Ci z FOSY na mnie łypali okiem badawczo "co też ja tam niose i co też tam odpalam"... na całe szczęście (na ich szczęście) się nie czepiali.
Ale od tego wywijania flagą mi się muskuły rozwiną, że hej (nie próżnowałam i przy każdym utworze w trakcie "instrumental'a" nią powiewałam. A na "Twist Again" - cały czas była w górze smile.gif).

A koncert był myślę udany. Repertuar jak w poprzednich miastach (Zabrze, Kraków) z małym okrojeniem. Chyba z 1,5 godziny grali. MM dopisywał humor. Zespół był w formie. Publika... nie no nie było najgorzej. Ogólnie było w porządku.

P.S. Wogóle to... chciałam jeszcze powiedzieć (ale to tak na marginesie), że LALA wyglądał niezwykle okazale... jakby 10 lat młodszy cool.gif czy coś... Pozytywnie! smile.gif Piątkowy image przykuwał uwagę redface.gif.
  
Re: <Kindża> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2008, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




No nareszcie , Kindża , rozruszałaś się trochę . Ucichłaś ostatnio , już myślałam , że coś się stalo - postarzałaś się czy cóś ?! wink.gif Na szczęście nie , co za ulga ! biggrin.gif
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2008, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Sobotni koncert w Warszawie świetny. Nowe kawałki pięknie zagrane - 200 zł, Andaluzyjskie, Matematyk, Prawdziwa miłość i chyba coś jeszcze co mi w tej chwili w głowy wypadło. Może jakieś fotki zapodam jak je na kompa wrzucę.

A żeby nie było to po HT w sobotę jeszcze Psychodancing był tylko niestety krótki dość, bo cisza nocna obowiązywała eusa_wall.gif na
ul. Francuskiej a MM dopiero około 21.20 - 30 wszedł na scenę bo Skaldowie eusa_sick.gif ją wcześniej zażarcie okupowali.
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2008, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




http://warszawa.dlastudenta.pl/juwenalia/?act=galeria&id=21572&  ;page=1

Szukajcie dobrze to znajdziecie zdjęcia MM. A swoją drogą to autor tekstu jakoś nie za dobrze był poinformowany co do zespołów i godzin ich koncertów. smile.gif
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2008, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Homo Twist- "Ni siostry ni brata" - Juwenalia
http://pl.youtube.com/watch?v=OHxjvud-LtM
Jak dla mnie bomba! ;)
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2008, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Homo Twist- "Ni siostry ni brata" - Juwenalia
http://pl.youtube.com/watch?v=OHxjvud-LtM
Jak dla mnie bomba! ;)


No właśnie to jest to co mi wypadło :)
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Wtorek, 27 Maj 2008, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Fajnie że do setlisty koncertowej dodawane są kolejne nowe utwory, nowe utwory są świetne, a jeszcze na youtube dodano

"Twist Again": http://pl.youtube.com/watch?v=PkXt95qw9Iw
  
Re: <Rafaldinho> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Środa, 28 Maj 2008, 09:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




"Twist Again" jedna z moich najulubieńszych piosenek tego zespołu .
  
Re: <tnatalia> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Środa, 28 Maj 2008, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Fryzura ŁOKROPNA!!! crazy.gif
  
HOMO TWIST - koncerty
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 20 z 22  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010