Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Wybór monitora
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wybór monitora
PostWysłano: Wtorek, 27 Maj 2008, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
starlet
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7326
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich :)

Jestem tu nowym użytkownikiem, a w zasadzie użytkowniczką biggrin.gif o ile takie słowo istnieje :)

Szukam porady jaki monitor kupić. Nie mam wielkich wymagań - zależy mi głównie na jakości i długotrwałości. Wolałabym LCD, może być 19 cali. Taki mi się spodobał:



Jest to : LG Flatron L1970HR. Oglądałam go w sklepie. Ale nie wiem czy to jest dobry wybór. Może mi ktoś coś doradzić? redface.gif
  
Re: <starlet> Wybór monitora
PostWysłano: Wtorek, 27 Maj 2008, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




W takiej cenie poleciłbym raczej Samsunga 2032BW.
  
Re: <EDDY> Wybór monitora
PostWysłano: Środa, 28 Maj 2008, 01:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a jaka grafika do tego ?
uciagnie ?

osobiscie pozostalem na 19 calach zeby wlasnie nie zarznac sie na grafice
  
Re: <J@ger> Wybór monitora
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2008, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




A mógłbym prosić o jakąś propozycję monitora z tunerem TV? 19-20"
Cena gra rolę ;)
Może takie lg?
  
Re: <oozz> Wybór monitora
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2008, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wyglada to atrakcyjnie ale ...
skoro juz ma zgloszony subpixel to mysle ze to bylo w serwisie producenta i stamtad zostalo odkupione przez sklep

domniemuje ze wspomniana 12 miesieczna gwarancja jest udzielana przez sklep a nie przez producenta tak wiec tu moze byc haczyk - trzeba dopytac i miec to na pismie

osobiscie wole ekrany 4:3
jamniki mi sie nie podobaja no i czasem trudno z rozdzielczoscia
a ten model to dodatkowo wide - szeroki niski jamnior bo trudno to nazwac jamnikiem przy tych wymiarach
1680 x 1050 pikseli - pomysl czy grafa ci to uciagnie bo to troche sporo
wyswietlanie pulpitu nie bedzie problemem
ale ogladanie filmu czy tv w okienku to juz lekki bezsens by byl.

owocnych przmyslen
  
Re: Wybór monitora
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Sierpnia 2009, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arabica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7413
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




W takich sprawach z reguły idę do znajomych albo od razu wypytuję obsługę sklepu z komputerami i im podobnym sprzętem. Raczej się nie zawiodłam na tym sposobie. Możesz popytać w różnych miejscach,a później zweryfikować uzyskane informacje. Mi, pod kątem takiego sprzętu, polecono mi x-kom.pl. maja rzeczywiście spory wybór, a to, że w Internecie jest taniej, niż w tradycyjnych sklepach, to już prawda niepodważalna:)
  
Re: Wybór monitora
PostWysłano: Czwartek, 22 Października 2009, 00:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kamikadze
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7454
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




A ja zawsze szukam fajnych okazji na necie i często znajduję coś bardzo ciekawego. Jeśli chodzi o monitory, to np. taki model Uważam, że promocja jest ok, bo można mieć niezły sprzęt za przystępną kasę
  
Re: Wybór monitora
PostWysłano: Sobota, 05 Grudnia 2009, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lambra
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7469
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Ja polecam monitor Gateway FHD 2400. Ma spore możliwości, dużo złącz, HDMI, DVI, VGA - może współpracować z nowymi i starszymi kartami graficznymi, ma złącza usb. Monitor można ustawiać w różnych pozycjach, posiada funkcję PIVOT, co ułatwia korzystanie z edytorów tekstu. Poza tym ten model zwyciężył w testach magazynu NEXT.
  
Re: Wybór monitora
PostWysłano: Piątek, 11 Grudnia 2009, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hrum
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7470
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Też mi się wydaje, że w tej cenie to korzystniej będzie kupić LG. Porzadna marka, nie powinnas miec problemów typu coś nie działa, psuje się itp. Przemyśl lepiej dobrze zanim coś wybierzesz, pozdro :)
  
Re: Wybór monitora
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2017, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adammis13@wp.pl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7979
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ja niedawno wziąłem pożyczkę w Credy24 na nowy monitor firmy Benq. Jestem bardzo zadowolony. Używam go do pracy w domu. Podłączam go do laptopa i jest git. Jak sprawdzę, który to model, to dam znać
  
Wybór monitora
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010