Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Piątek, 17 Września 2004, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 : 17 Września 2004 :
[..]



O Maleńczuku z tego programu dowiedziałem się, że ma zaje laptop i gitarę, czyta Mrożka (swoją drogą ciekawe, ile osób na tym forum pospiesznie przeczytało po niedzielnym spotkaniu z TV :P)

To że MM czyta Mrożka, to chyba każdy "rasowy" fan wie, od dawien dawna wink.gif.
A powiedzenie Wsadźcie sobie tego Mrożka w dupę to juz chyba do historii przeszło? wink.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




Mucha o kulturze - fragment wywiadu z A. Kłosia:
-A.K.: Płyta?
-Mucha: Także z racji programu Pudelsi. Nie byłam nigdy fanką tego zespołu. Byli tak alternatywni, że nie wchodziłam w to. Nie jestem melomanka i nie znam sie na tym. Mogę tylko powiedzieć, że jest to album, który podsumowuje 19 lat ich pracy. Jestem totalnie zaskoczona moją rozmową z Pudelsami. Spodziewałam się wymęczonych życiem rockmenów, a spotkałam ludzi niezwykle interesujących w bezpośrednim kontakcie.
  
Re: <Agnieszka> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




to byl najlepszy program wojewódzkiego,jeszcze nikt nie dal nikt popalic. trafila kosa na kamien ja nie moge cytat: jezeli ty tak wygladasz podniecony to zle z toba" ha ha ale mu utarl nosa kocham pudla niech go szlag zarozumialec jeden ale spiewa jak nikt. a poza tym wiwat Malenczuk niech tylko spiewa . może ktoś cos slyszal o koncercie gdzies na Slasku. Musze tam bycchocby lalo do gory. Maciek gora , jestes balsam na moje stargane nerwy.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Krystynka : 18 Września 2004 :
to byl najlepszy program wojewódzkiego

Sorry, ale jeśli naprawdę tak sądzisz, to.... chyba oglądałaś... tylko ten jedyny crazy.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 01:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Krystynka : Sob 18 Wrz, 2004 23:36 :
to byl najlepszy program wojewódzkiego,jeszcze nikt nie dal nikt popalic. trafila kosa na kamien ja nie moge cytat: jezeli ty tak wygladasz podniecony to zle z toba" ha ha ale mu utarl nosa kocham pudla niech go szlag zarozumialec jeden ale spiewa jak nikt. a poza tym wiwat Malenczuk niech tylko spiewa . może ktoś cos slyszal o koncercie gdzies na Slasku. Musze tam bycchocby lalo do gory. Maciek gora , jestes balsam na moje stargane nerwy.


Rotfl. SMS Generation kontratakuje.

Pudla tam nie było.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 08:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Chcialam sie troszke odniesc do wypowiedzi boskiego_rafala (boski_? - ciekawy nick :>), ale ja wywialo z tego watku. No, ale damy rade.
boski_rafal : 16 Września 2004, 21:44 :
Wasza postawa jest zatrważająca, a jednocześnie tak typowa dla zaślepionych i absolutnie bezkrytycznych fanów, klepiących swoich idoli i siebie nawzajem po pupkach na forach internetowych pod każdą szerokością geograficzną... Ludzie, klapki z oczu!
Bardzo Cie prosze nie uogolniaj tak, bo nie kazdy w swej wypowiedzi "daje buzi dupci".
Cytat:
Pan Maleńczuk[...]napompowany artycha, pępek świata, demon intelektu i seksu...
Odkad pamietam MM zawsze taki byl i na takiego sie kreowal.
Cytat:
Ba, mało tego: prorok, mesjasz, Chrystus... Litości...

Malenczuk zaprzeczyl i powiedzial, ze nie jest Chrystusem, a prorokiem. Przyznam, ze tu sie z nim zgodze. Dlaczego? Dokladnie wyjasnil, na czym polega proroctwo i wizjonerstwo - na przewidywaniu faktow. A przepowiedzenie Kubie, co sie z nim stanie za jakis czas, ze umrze, odebralam jako ironie i kpine z ogolnie przyjetego pojecia proroctwa. Taka postawa pasuje mi do opini o nim, jaka sobie przez lata wyrobilam. Jednak reki nie dam sobie za to uciac, moze akurat ta finezja byla nieswiadama, bo to co sie potem wydarzylo bylo zenujace. Diaboliczny i nadnaturalny rechot podczas stwierdzenia: "musimy konczyc, czas do piachu" wywolalo niesmak. Dobrze, ze MM na poczatku wspomnial o trawce wypalonej przed wejsciem do studia, bo wiele to wyjasnia. Opowiesc o sztachecie, a wlasciwie o "dorwaniu drania i wielkiej gonitwie" wprawilo mnie w oslupienie i bacznie obserwowalam co sie dzieje z jego podkoszulkiem. Doprawdy nie wiem po co to opowiedzial. Pozniej bylo ok, az do momentu, kiedy powiedzial: "albo poezja, albo bmw...hyhyhy...rozumiesz o co chodzi?" Ja rozumiem i to mnie przeraza.
Opowiesc o chamach i panach - jest tu duzo racji, zgadzam sie z tym jak najbardziej.
I jeszcze pare slow do cytatu:
Cytat:
I tylko pozostaje mieć nadzieję, że Maleńczuk w końcu ten swój „pólpancerzyk”, czy jak to tam chcecie nazywać, w końcu zrzuci...

Jesli zrzuci zupelnie (bo przeciez nie w kazdej sytuacji go nosi), to nie bedzie juz nazywal sie Maciej Malenczuk. Przynajmniej dla mnie. Poza tym, bez pancerzyka nie wytrwalby w swiecie skorpionow ze swoja wrazliwoscia, ktora zapewnie, jako muzyk i poeta, posiada.
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Września 2004, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Miras
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1656
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Za bardzo mi się ten program nie podobał, Wojewódzki jak zwykle pojechał kompletną tandetą. Maciek może trochę za bardzo wczuł się w rolę prowokatora, ale widocznie gwiazdy tak mają wink.gif . Nie będę się tu o tym rozgadywał, w każdym razie widziałem lepsze programy z udziałem Maćka i tyle. smile.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Sobota, 25 Września 2004, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 : 19 Września 2004 :
[..]

Pudla tam nie było.


Sto lat temu (moze troche mniej ;-)) na solowym koncercie MM w kuriozum tez ktos krzyknal PUDEEEL jak MM przepychal sie do sceny... Podczas krotkiej rozmowy z owym osobnikiem dowiedzialem sie ze Pudelsi nazwa wziela sie stad ze Pudel to ksywka Malenczuka... jak dobrze pamietam to o tym kiedys na deplach pisalem i byla klootnia bo mowilem ze takich ludzi to sie na koncerty wpuszczac nie powinno.. zero szacunku huehue

pozdr
m
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 26 Września 2004, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




go_girl_go : 19 Września 2004 :
Chcialam sie troszke odniesc do wypowiedzi boskiego_rafala (boski_? - ciekawy nick :>), ale ja wywialo z tego watku. No, ale damy rade.
[..]


Jesli zrzuci zupelnie (bo przeciez nie w kazdej sytuacji go nosi), to nie bedzie juz nazywal sie Maciej Malenczuk. Przynajmniej dla mnie. Poza tym, bez pancerzyka nie wytrwalby w swiecie skorpionow ze swoja wrazliwoscia, ktora zapewnie, jako muzyk i poeta, posiada.

Z całą odpowiedzalnością popieram, jeśli Maciek kiedykolwiek pozbyłby się tego swojego "półpancerzyka" nie byłby już tym samym Maleńczukiem, co do jego wrażliwości z całą pewnością byłoby mu trudno, każdy artysta posiada choć krztynę wrażliwości. A jeśli chodzi o pierwszą wypowiedź "Boskiego Rafała" jakbyś nie zauważył przypadkiem to na tym forum w niektórych wątkach zdarza się nam opieprzać to co czasem wyda nam się nie fajne(ze strony Pudli). To nie tak, że my tylko słodzimy, ale jeśli jest się fanem to zazwyczaj lubi się większość tego co uczyni artysta. Czasem też trzeba coś skrytykować i zapewniam pana Rafała że nawet nam zapatrzonym pudlofanom to się zdarza. A swojego idola trzeba tolerować takim jaki jest.......
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Czwartek, 12 Maj 2005, 12:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




(...)14.30 W kuchni na zapleczu, robimy kawę w papierowych kubkach i instalujemy się w kanciapie na górze dla gości programu. Ania donosi owoce, delicje, picie. W międzyczasie dowiadujemy się, że będziemy z Maleńczukiem, a nie Borysewiczem. Super. Drugi gość to aktorka Joanna jakaśtam. W naszym pomieszczeniu instalują również kamerzystę i dźwiękowca. Żarówki dają po oczach. Poprawa makijażu, znów blondyneczka o pięknym biuście, więc chłopaki wodzą...(może też wzwodzą)
15.00 Wchodzi Joanna, pierwszy raz kobietę na oczy widzę, dżinsy opięte na dość dużym tyłku (chłopcy zdegustowani), szpilki w czub, czarna bluzka z dużym dekoltem, skórkowa kurteczka, tipsy. Do tego blond kręcone włosy, lalunia. Jest zdenerwowana. Nic z nami nie gada. Wszystko się opóźnia, bo nie ma Maleńczuka. Po chwili słyszę go już z daleka: "Znowu w tym pierdolonym studio!" Wchodzi. Obciął włosy, wygląda świetnie. Czarne wąskie spodnie, przymała ciemna bluzeczka jak z dziadów :-) , różowe okulary. Buty w czub z a'la wężowej skórki i pasek z wielką klamrą imitującą srebrnego orła wzbudzają we mnie mieszane uczucia, ale wierzę, że jest szczery. Siada obok Joanny, znają się jeszcze z Krakowa, śmiechy, chichy, panna nerwówka na twarzy, na stół wjeżdża karafka z łyskaczem, oczywiście nas nikt nie pyta, czy mamy ochotę, ale my jako "młodzieżowy zespół na progu drzwi do kariery" znamy swoje miejsce w szeregu. Siedzę po przekątnej od nich i obserwuję. Maleńczuk mnie zauważa, mówi, że super mam klapki, że docenia to, że nie uderzyłam w trendy czuby na nogach jak oni, tak trzymać! Miło mi. Pytam go o pieśni hiszpańskie, ponieważ nie wiem, czy jeszcze będzie grał. Mówi, że na pewno i że uważa, że tak jak pan Woland mu nie wyszedł zupełnie, to z pieśni jest "zajebiście zadowolony". Joanna nie wie o czym rozmawiamy, więc Maciek ją wtajemnicza. Idzie lufa za lufą. Na szklanym stoliku, stoi karafka i szklaneczki, stoją owoce, napoje i ciastka, stoją tam również papierowe ohydne kubki po kawie, które psują kadr. Maleńczuk to widzi i ja też. Nikt się nie rusza. Po dłuższej chwili nie wytrzymuję, wstaję, zbieram kubki i wywalam do kosza w rogu, czym Maciek jest mile zaskoczony. On nie wie, że zrobiłam to dla siebie, nie dla niego... Siadając na niebieski fotel, znajduję na zielonkawoszarej wykładzinie złoty grosz, chucham i wsuwam go do zielonej kieszeni. Nadzieja...
[color=darkred:f7bfedf0ff]15.30[/color:f7bfedf0ff] Rozpoczynają nagranie. Wojewódzkiego widzę tylko w telewizorze, który mamy w kanciapie, nawet się z nami nie przywitał. Maleńczuk podążając w stronę kanapy na dole potyka się o schodek (ja go zaliczyłam wcześniej 3 razy) Zaczynają. Zaskakuje mnie, że rzeczywiście idzie wszystko na żywo. Z jednej strony jestem podekscytowana i cieszę się bardzo, że mogę usłyszeć całą rozmowę a nie papkę zmontowaną w półgodzinny bełkot różnych nie powiązanych zdań, nie skończonych myśli i wyrwanych kontekstów, lecz z drugiej strony przykro mi, że inni nie będą mieli okazji w tym uczestniczyć, a wiem, żeby chcieli. Pierwszy temat marihuana. Czy jara, kiedy, ile, czy lubi. Mówi, że lubi, jara, że jest za legalizacją, i że ostatnią rzeczą jaką chciałby przeżyć na tej ziemi to wypalić blanta na łożu śmierci. Dalej wtrąca o tym, jak był ostatnio w Krakowie na pogrzebie swojego najlepszego przyjaciela Tośka Radwana (pojawia się w numerze HOMO TWISTA) którego znał od 10 roku życia z ulicy i nie tylko. "W Krakowie wszyscy kończą to w ten sam sposób, 1,5 metra sznura, ja pewnie będę następny w kolejce" Opowiada, że stojąc nad grobem wrzucił mu grama, żeby sobie zapalił na ostatnią drogę, tomik poezji i płytę jakiegoś saksofonisty freejazzowego, Wojewódzki cały czas przerywa, wybijając go z historii głupimi pytaniami o IDOLA. Nie daje mu dokończyć. Idol. Oczywiście. Sprzedanie twarzy, sprzedanie dupy za dużą kasę. Maciek się broni. Kończy tym, że i tak wszystko przewalił na przyjemności. Dalej wchodzą na kościół w Polsce. Maćka boli to, co dzieje się na polskich zakrystiach w małych miasteczkach i w dużych miastach, gdzie księża w czerwonych gatkach z napisem ROMA dobierają się do małych chłopców. Co z ich moralnością. Mówi, że po śmierci Wojtyłły przewiduje rozpad polskiego kościoła na Rydzyka i resztę. Bardzo ciekawe rzeczy, stoję na górze i nie chcę stracić ani zdania, choć czuję parcie na ustronne miejsce... Obserwuję też Joannę, ogląda to wszystko na ekranie, ręce jej się trzęsą gdy polewa kolejną lufkę, wie, że wypada cienko przy Maćku - a może nie wie - czasami lepiej nie wiedzieć takich rzeczy. Maleńczuk opowiada o ostatniej płycie Pudelsów (niestety dancing totalny). Powoli kończą. Czas na Joannę, wali szybko ostatnią lufę, schodzi. Wita się ze wszystkimi. Oczywiście gadka szmatka o tym, co piszą o niej brukowce, czy jest następczynią Kasi Figury i takie tam pierdołki. Gdyby nie Maleńczuk, który ją wspiera - zginęłaby. Wyłączam się, czuję wszechogarniający strach, trzęsę się. Nie wiem dlaczego, ale tak się dzieje, patrzę na chłopaków i widzę, że mają to samo, tylko nie chcą mi mówić. W karafce starcza złotego trunku dla mnie na lufkę. Walę więc. Gorzko i ciepło. Trzeba wychodzić. Schodzimy po metalowych schodach. Nie dotykam poręczy. Tylko, żeby się nie wywalić, nie oprzeć, nie zahaczyć, dotrzeć bezpiecznie do mikrofonu. Udało się. Widownia, Kuba, Maciek i Joanna na kanapach śmieją się i gadają, gdzieś mają to, że ja się stresuję. I jak ja mam przekazać tu emocje do cholery. Fuck! Chłopaki zaczynają grać, powoli wchodzę w muzykę, ale czuję, że głos, który ze mnie wychodzi nie jest mój, jakieś cholerne miauczenie. Eliminacje do idola mi się przypominają i ci wszyscy biedni ludkowie miauczący jak ja teraz. Pierwsze dwie zwrotki fatalnie, ale jadę dalej. Refren lepiej. Boże niech to się już skończy. Wiór w gardle, nie mogę się napić. Nie mogę oblizać ust, bo zjem szminkę, czuję jak makijaż topi się i skwierczy na mej twarzy od otaczających mnie halogenów. KONIEC. Brawa. Cała się trzęsę. Wchodzimy na górę. Dygot. Słyszę komentarz z kanap, Kuba nie pamięta jak się nazywamy, Maciek nie rozumie dlaczego polskie kapele śpiewają po angielsku, Joanna uważa, że smutne i nie jej klimat. Ogarnia mnie ogólne wkur***nie na to wszystko i na nich i na mnie. Nie chcę już ich słuchać ani oglądać, jak śmieją się z cycków, z sesji do Playboya załatwianej w czasie programu przez telefon, z życia. Przebieram się w kibelku (drzwi się nie zamykają), złość na nich, na siebie i na całą tą sytuację nie przechodzi. Słucham końcówki programu. Śpiewają kawałeczek Cava, super, zastanawiam się dlaczego Joanna mając taki głos wybrała inną drogę dla swej kariery, wiadomo przecież, że dekolt się kiedyś zestarzeje i co wtedy? Koniec programu. Joanna roześmiana z Maćkiem idą do garderoby, my szaraki zwijamy sprzęt i w deszczu ładujemy do samochodów(...)


http://www.autodafe.pl/Galeria/komentwoj.htm
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Czwartek, 29 Września 2005, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Gdyby ktoś nie miał okazji widzieć tego programu, to czuję się w obowiązku poinformować, że na e-Mule'u też go można znaleźć (znana prawda nie od dziś - na e-mule'u można znaleźć wszystko). Adresu nie podam, bo zgubiłam, trzeba sobie poszukać.

Może ja jestem głupia fanka i w ogóle, ale skromnym zdaniem mym nie było aż tak źle. I ładnie wyglądał Pan Maleńczuk. crazy.gif
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Środa, 23 Maj 2007, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Odgrzewam wątek, ponieważ zrobił się znowu aktualny. Wrzucam Maćka u Kuby z youtube, tylko w pięciu częściach. Nie wiem jeszcze jaka jest jakość tego nagrania bo nie oglądałam.


http://www.youtube.com/watch?v=-d6StPBoJY4

http://www.youtube.com/watch?v=pCYZmAGidMA&mode=related&search =

http://www.youtube.com/watch?v=LloFtEvKh8Y&mode=related&search =

http://www.youtube.com/watch?v=8_rC7jH8T3w&mode=related&search =

http://www.youtube.com/watch?v=AeH4O9ujcrk&mode=related&search =
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Czwartek, 24 Maj 2007, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czołgaj się
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3451
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Było ok. Myślę, że mógł być z nim cały program, bo Maciek ma dużo do powiedzenia, a przynajmniej mogli mu na koniec dać zaśpiewać.
  
Re: <czołgaj się> Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Czwartek, 24 Maj 2007, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Było ok. Myślę, że mógł być z nim cały program, bo Maciek ma dużo do powiedzenia, a przynajmniej mogli mu na koniec dać zaśpiewać.


Było sympatycznie. A co do propozycji śpiewu Maćka na koniec, to nie mogło by tak być, gdyż kłóciło by się to z zamysłem tego fragmentu programu. Wojewódzi zaprasza kapele, które są mało znane dla większości ludzi (z małymi wyjątkami), po to by się jakoś mogły pokazać "światu". A natenczas Maciek już nie musiał się promować (jak sam powiedział jego ówczesna płyta "Jasna strona..." dobrze się sprzedaje).


P.S. apropos udziału MM w programie Wojewódzkiego z dn. 20 maja 2007 r.

Bonus 1
Bonus 2
Bonus 3

już można oglądać na stronie Wojewódzkiego fragmety z odcinka z MM ==> http://kuba.onet.pl/1,0,1,29264,multimedia.html
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Niedziela, 10 Lutego 2008, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Czy macie może zgrany program Wojewódzkiego z Maćkiem z maja 2007, bo nabrałam ochoty na powtórkę i okazało się że na youtube jest już niedostępny. A na stronie Kuby są tylko dwa króciótkie fragmenty
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Piątek, 15 Lutego 2008, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




tnatalia :
Czy macie może zgrany program Wojewódzkiego z Maćkiem z maja 2007, bo nabrałam ochoty na powtórkę i okazało się że na youtube jest już niedostępny. A na stronie Kuby są tylko dwa króciótkie fragmenty

mam, nawet dwa z Liszowska i ze Skrzynecką na kasecie vodeo, jeżeli jeszcze pamiętsz co to takiego ;)
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
mam, nawet dwa z Liszowska i ze Skrzynecką na kasecie vodeo, jeżeli jeszcze pamiętsz co to takiego ;)


Z Liszowską to mam na płytce nawet. Dzięki za info ale na kasecie to mnie nie urządza bo już czegoś takiego jak megnetowid to nie mam w domu sad.gif Myślałam, że może ktoś ma wersję na kompa
  
Re: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
PostWysłano: Piątek, 27 Czerwca 2008, 13:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kuba to fajny komik.
  
Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego; Maciej Maleńczuk u Muchy...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010