Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
PostWysłano: Czwartek, 28 Lutego 2008, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zooshi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7056
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witajcie,

Jakiś czas temu pojechałem do Berlina na weekend i jakoś urodziła mi się myśl zrobienia krótkiego wideo, które będzie mikro teledyskiem do ZooStation, jednej z moich ulubionych piosenek.

Polecam oglądanie go na pełnym ekranie - przycisk Full w prawym dolnym rogu wideo.
Achtung Berlin

Enjoy.
  
Re: Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
PostWysłano: Piątek, 29 Lutego 2008, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




shock.gif shock.gif swietna sprawa !!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
wielkie brawa i uznanie ... inny czlowiek inny styl ...
ale fajne eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

bardzo mi sie podoba - to bardziej impresja niz teledysk - ale fajnie zrobione - sporo ciekawych pomyslow


bardzo chetnie chcialbym to miec u siebie w kompie - jesli mozna prosi c o umieszczenie gdzies i podelsnie linku - to bede wdzieczny !!!
  
Re: <pigol> Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
PostWysłano: Sobota, 01 Marca 2008, 03:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zooshi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7056
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Tak jak napisałem na stronie: jest to animatic, czyli rzeczywiście taka impresja.
Na stronie z wideo, po przewinięciu w dół, po prawej na dole jest link z plikiem do ściągnięcia w wersji quicktime - ok 34 MB. Enjoy!
  
Re: Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
PostWysłano: Sobota, 01 Marca 2008, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




naprawdę niezłe, powinieneś wrzucic to na youtube'a.

tylko ze Zoo Station jest mocnym kawalkiem i na przyklad w 1 minucie 30 sekundzie nie bardzo pasowal mi jadacy trabant (One) i to tak dlugo.
klipy powinny byc zywsze.

ale i tak bardzo mi sie podoba
  
Re: <evay> Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
PostWysłano: Sobota, 01 Marca 2008, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zooshi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7056
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za wszystkie komentarze. Przydadzą się przy kolejnych projektach.
"Żywość" klipów ograniczona jest ilością materiału, a nie chciałem w zbyt dużym stopniu wycinać scen z prawdziwych teledysków, tylko budować od zera.
Co do wrzucania na youtube to zastanawiam się - nie chciałbym utraty jakości, a youtube sucks pod tym względem. Stąd wybór vimeo.
  
Re: Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Marca 2008, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




zooshi :
Tak jak napisałem na stronie: jest to animatic, czyli rzeczywiście taka impresja.
Na stronie z wideo, po przewinięciu w dół, po prawej na dole jest link z plikiem do ściągnięcia w wersji quicktime - ok 34 MB. Enjoy!


ale niestety trzeb asie logowac - a ja powiem szczerze dosc juz mam takich miejsc gdzie zostawiam adres mailowy a potem dostaje tony spamu na skrzynke !!!

wiec trudno trzeba zyc bez teledysku


pozdrawiam
  
Re: Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
PostWysłano: Piątek, 14 Marca 2008, 02:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczepj
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3550
Posty: 311


[ Osobista Galeria ]




pigol :
[..]

ale niestety trzeb asie logowac - a ja powiem szczerze dosc juz mam takich miejsc gdzie zostawiam adres mailowy a potem dostaje tony spamu na skrzynke !!!


to sobie zaloz jakiegos badziewnego maila na ktorego sie bedziesz rejestrowal na takich stronkach, tam Ci spam nie bedzie przeszkadzal ;) ja tak robie i sie sprawdza

pozdrowionka
  
Re: Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2008, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




sound's good look's good

inaczej mówiąc... it's alright alright it's alright
  
Fanvid ZooStation - Achtung Berlin
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010