Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> mALEŃCZUK W oLSZTYNIE?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
mALEŃCZUK W oLSZTYNIE?
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2008, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
_velvet
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7351
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




W Olsztynie wieść niesie że Pan Maleńczuk zagra na Targu Rybnym? Strona MM nic o tym nie mówi....gdzie jest prawda? ktoś wie?
  
Re: <_velvet> mALEŃCZUK W oLSZTYNIE?
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2008, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poison_girl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7342
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




skoro nie ma nic o tym ani na oficjalnej stronie MM ani na oficjalnej stronie Olsztyna (zresztą na żadnej innej też nic o tym nie znalazłam) więc osobiście szczerze wątpię ale szukaj może jednak wink.gif
  
Re: mALEŃCZUK W oLSZTYNIE?
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2008, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elma Nevar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6819
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Najlepiej zapytaj bezpośrednio w Agencji 2xM. Z reguły odpowiadają na maile, co się chwali:) Ja miałam podobną sytuację w swoim mieście, info o koncercie pojawiło na kilka dni przed samym wydarzeniem, także nie trać nadziei:)
Pozdrawiam!
  
mALEŃCZUK W oLSZTYNIE?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010