Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> SOOMOOD Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Wtorek, 18 Marca 2008, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kwolana
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7137
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




jakby nie było, w Poznaniu coś nie styknęło. co widać było po ilości ludzi na widowni. ale że liczy się jakość a nie ilość to nie dziwię się że i tak jesteście zadowoleni, hehe ;]

poza tym wydaje mi się, że nowy zespół powinien reklamować się przede wszystkim w radiu. bo plakat dużo nie mówi o zespole, a jak w radiu zapodadzą jakąś waszą piosenkę i powiedzą że dziś jest taki koncert, to się ludzie szybciej zjadą. ja właśnie trafiłem na koncert dzięki radiu Afera. nawet nie wiem czy w innych radiach też się reklamowaliście.

to jeszcze raz gratuluję świetnego występu !!
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Wtorek, 18 Marca 2008, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kwolana
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7137
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Pare fotek z koncertu poznańskiego, w przeróżnej jakości:

na stronie klubowa.pl
na picasie
i jeszcze stronka o tym evencie na last fmie. ;D
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Niedziela, 23 Marca 2008, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Już w PIĄTEK 28.03 o godz. 20 w KRAKOWIE , klub ALCHEMIA wystąpi SOOMOOD. Serdecznie Zapraszamy
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Środa, 26 Marca 2008, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




W czwartek 27.03 o 19.30 w TVP3 wystąpi SOOMOOD. Jesli ma kto ochotę ta zapraszamy przed telewizory.
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Czwartek, 27 Marca 2008, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
W czwartek 27.03 o 19.30 w TVP3 wystąpi SOOMOOD. Jesli ma kto ochotę ta zapraszamy przed telewizory.


to chyba jakaś ściema była... albo pomyliłam programy eusa_eh.gif. Czy to aby dzisiaj miało być?
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Czwartek, 27 Marca 2008, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kwolana
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7137
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




hehe laliszon pewnie zapomniał dodać, że tvp kraków. albo co innego. bynajmniej nie tvp info, ani nie tvp poznań. a tak już się napaliłem na ten program :|
  
Re: <kwolana> SOOMOOD
PostWysłano: Piątek, 28 Marca 2008, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Ja też czekałam , chciałam posłuchać , zobaczyć bo mało znam ten zespól . Nawet nastawiłam sobie przypomnienie na komórce , żeby nie przegapić i co ?! sad.gif
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Piątek, 28 Marca 2008, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




dla tych co nie mają tv info pozostaje internet, bardzo proszsz

http://video2.v2.tvp.pl/2008/03/27/157138/film.asf
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2008, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




28.03 w Alchemia był niezwykle udany koncert, (oczywiście to nasze zdanie) ale skoro sala wypełniona była po brzegi a impreza skończyła się nad ranem to chyba mogę tak powiedzieć.
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Sobota, 12 Kwietnia 2008, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




http://wiadomosci.onet.pl/1728297,19,1,1,,item.html

W PONIEDZIAŁEK 14 SOOMOOD W WARSZAWIE AKWARIUM
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2008, 07:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]





http://www.dodatkidogazet.pl/muzyka/rid,4021,dd,te-30-urodziny-martyna -jakubowicz.html
Cytat:

Te 30 urodziny - Martyna Jakubowicz
2008-04-25, Gazeta Wyborcza
Martyna Jakubowicz - wokalistka, autorka tekstów, kompozytor - od 30 lat tworzy nastrojowe ballady na pograniczu bluesa, folku i klasycznego rocka, znajdujące wiernych odbiorców wśród starszych i młodych słuchaczy. Do udziału w jubileuszowym projekcie zaprosiła artystów reprezentujących różne style - Indios Bravos, Kasię Stankiewicz, Elżbietę Adamiak, Lipali, Soomood, Ewę Bem, Braci, Goyę, Pogodno, Hurt i Krzysztofa Kiljańskiego. Zaaranżowali oni na nowo i zaśpiewali 11 dobrze znanych utworów Martyny Jakubowicz. Obok nich album zawiera dwie premierowe piosenki w wykonaniu artystki


a tu przysłany przez Lalę link do utworu Soomood, który jest na tej płycie
http://soomood.com/gdyby_nie_nasz_fart_soomood.mp3
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Piątek, 02 Maj 2008, 02:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




WROCŁAW niedziela 4.05.2008 Wyspa Słodowa

koncert
dżem 14.10- 15.20
soomood 15.40- 16.50
happysad 17.10- 18.20
strachy na lachy 18.50- 20.10
hey 20.20- 21.50
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2008, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Witajcie okazuje się że wykonywana przez Soomood piosenka "Gdyby nie nasz fart" (loule el ness) znalazła się na Liście Przebojów Trójki, jesli ktoś zechce oddać glos to będzie nam miło.
Pozdrawiam LALA

http://www.polskieradio.pl/trojka/lp3/
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2008, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Witam po przerwie

Dzisiaj zakończyłem swoją współpracę z zespołem SOOMOOD to moja osobista decyzja i nie ma nic wspólnego z członkami zespołu. Zespół oczywiście będzie istniał nadal,to doskonali i oryginalni artyści, w październiku grupa planuje dłuższą trasę koncertową. Absolutnie trzymam kciuki za SOOMOOD i pozostanę wielbicielem tej formacji.Obecnie zamierzam uporządkować swoje sprawy. Dzięki wszystkim za wszystko. LALA cool.gif
  
Re: <LALISZON> SOOMOOD
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2008, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Ale Maćka nie zostawisz???? crazy.gif
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2008, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Dzisiaj zakończyłem swoją współpracę z zespołem SOOMOOD to moja osobista decyzja i nie ma nic wspólnego z członkami zespołu.


O to przykre. sad.gif
W takim razie czekam na jakiś Twój nowy projekt w przyszłości wink.gif
  
Re: <tnatalia> SOOMOOD
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2008, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1866
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Nie...no...ja się nie zgadzam!!! zly.gif
  
SOOMOOD
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 11 z 11  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010