Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Naprawdę nie dzieje się nic...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Właściwie miałam poruszyć ten temat już dawno, ale zmiany na internetowych stronach Pudli teraz tym bardziej mnie natchnęły...
Dlaczego na oficjalnej stronie MM nie ma kompletnie żadnych aktualizacji?Ostatnie wiadomości z kwietnia 2002... A w dodatku opatrzone nazwą "Aktualności" ;-) Aż wstyd!
Strony prywatne działają i mają się coraz lepiej :-), a na oficjalce - śmierć! Nie rozumiem taktyki. Po co ona w takim układzie w ogóle istnieje?
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




O tuz to. Ja sie nawet kiedys zastanawialam skad wszyscy wiedza, ze Maciek bedzie koncertowal tu czy tam. Ja tez uwazam, ze cos sie tam powinno dziac. eusa_naughty.gif
  
Re: <Alicja> Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




na malenczuk.art.pl jest dzial koncerty :)

a mysle ze malenczuk.pl tak wydlada bo nie ma $ na net ...
a za darmo malo osob chce pozadnie webmaster'owac

tak mi sie wydaje
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 23:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Przepraszam Maguniu ale gdzie jest ten dzial koncerty?
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




chba ostatni w menu po lewej stronie strony...
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Maga :
na malenczuk.art.pl jest dzial koncerty :)

Owszem jest :-). Ale moje narzekania dotyczą strony oficjalnej...
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem o co chodzi, ale u mnie zaden dzial koncerty sie nie pojawia. Jest ostatnie FORUM A potem O STRONIE i STRONA GLOWNA. Nie ma zadnego dzialu poswieconego koncertom. Cos tu nie gra... doubt.gif
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Owszem jest :-). Ale moje narzekania dotyczą strony oficjalnej...



wiem...
ja mysle ze to wynika ze zdania MM na temat netu... pozatym moze sony sie juz przestalo przejmowac i tyle...
ja tam nie wiem
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 00:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
u mnie zaden dzial koncerty sie nie pojawia. Cos tu nie gra... doubt.gif


Hm, cuda jakieś się dzieją? To już nie ta data przecież ;-).
Ale mówiac poważnie: dział "Koncerty" znajduje się pod działem "Forum", a przed działami: "O stronie" i "Strona główna". On tam naprawdę jest! smile.gif
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




A u mnie w tym miejscu jest pusto. Nie ma tam nic i nigdy nie bylo
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Huurraaaaa!!!! Mam wreszcie dzial: koncerty. Ale jednoczesnie ulegla zmiana szaty graficznej strony. Tzn. nie ma profilu MM. Czy to jest zmiana zamierzona? Ciesze sie, ze sie wreszcie Ktos nade mna ulitowal. Teraz to juz bede poinformowana na wskros ; )
A czy ktores z Was potrafi odpowiedziec mi na pytanie: dlaczego czasami nie laduje mi sie strona forum przez kilka godzin. Bo wlasnie dzis mialm taka sytuacje. Kiedys juz mi sie to zdarzalo, ale po godzinie nie bylo juz problemu. Natomiast dzis to przekroczylo wszelkie granice przyzwoitosci! Myslalam, ze jest to zwiazane z tlokiem na forum, ale przeciez nigdy nie ma na nim wiecej niz 3 osob. Tak wiec nie wiem o co chodzi i szczerze powiem, ze zaczyna mnie to niezle wkurzac!!! doubt.gif
  
Re: <Alicja> Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




To sie nazywa zlosliwosc rzeczy martwych i nie ma o co sie wkurzac.
To darmowy serwis dyskusyjny, prowadzony niekomercyjnie a i Ty za korzystanie z niego nie placisz, wiec nalezy z lekkim dystansem patrzec na usterki.

U nas w Warszawie np. woda smierdzi od paru dni a pijemy ja, bo jak bez niej zyc? ;)
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Mi tez dzisiaj stronka forum sie nie otwierala ....Probowalam kolo 13 ,a potem o 16 i dopiero teras mi sie udalo. Jakis widac problem w sieci.
Co do strony malenczuk.art.pl to myslalam ,ze beda wieksze zmiany. Bo strona jest raczej skromna.
  
Re: <Alicja> Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Dziś była awaria :-( Chyba wszyscy tak mieli. Strona nie wyświetlała się wcale. ale już jak widać jest ok. Fakt, że mnie takze czasami forum otswiera się bardzo długo. Może wina serwera?
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Ja sie wcale nie czepiam i nie mam pretensji. Zdenerwowalam sie, bo myslalam, ze to znow moj cholerny komputer nawala. Ja jestem przeciez bardzo wdzieczna, naprawde.,.. biggrin.gif
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2008, 01:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




http://www.megaupload.com/?d=6X7PZYWZ
pass: tocomigra
eusa_eh.gif
  
Re: Naprawdę nie dzieje się nic...
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2008, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manofknives
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7364
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




jezuuu, z ktorego roku jest ta plyta? shock.gif nigdy wczesniej nie slyszalem tych wersji, dzieki smile.gif swoja droga fajnie by bylo gdyby w koncu wyszla plyta Dupą ktora jest zapowiadana od dawna...
  
Naprawdę nie dzieje się nic...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010