Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Przyszłość forum Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




pozdrawiam i caluje
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




a czy wiadomo cos kiedy bedzie mozna zarezerwowac bilet na U2 3D ?
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Marca 2008, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




juz mozna w heliosie
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Wtorek, 18 Marca 2008, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




dzis bylem w imaxie sadyba i babeczka mi powiedziala ze dopiero od kwietnia a premiera przeciez 4 hehe
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Środa, 19 Marca 2008, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Witas
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7140
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Ceasar jesteś great.
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Środa, 19 Marca 2008, 02:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ceasar_Of_Rome_Forrever
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7136
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witas :
Ceasar jesteś great.



fakt :D
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Środa, 19 Marca 2008, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Witas, teraz jak tu wejdzie Max to da ci bana za dublowanie kont:D:D::D


A nie, zapomniałem, to tylko u mnie jest to możliwe wink.gif





Koziol :
Wróciłem! yeahhhhh dobra kilka pytań czemu tu tak cicho kiedyć nie można było posta wstawic bo tyle było odpowiedzi. Widze ze jeszcze jest kilka osób ze starszej ekipy. Co do przyszłości forum dla mnie to zawsze bylo najlepsze forum raz w zyciu chyba cos na tym u2site napisałem ale nie oszukujmy sie tamto jest nudne i kim jest panna anna? Chrystusie listosci gdzie są co stare klimaty a nie nowości z cyklu bravo girl. Zawsze heh. bedzie najlepszym forum poswieconym U2 tylko trzeba tej starej krwi, no i troche jaj jak kiedys bo z tego co widze to sie to poważne zrobilo jak gotuj z radio maryja,



odwazne, ale niestety smieszne
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Czwartek, 20 Marca 2008, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




i takie bylo zalozenie tego posta
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Czwartek, 20 Marca 2008, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Witas
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7140
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mrówa :
Witas, teraz jak tu wejdzie Max to da ci bana za dublowanie kont:D:D::D

Nieprawda, mam teraz tylko i dokładnie jedno, które użytkuję i właśnie nabijam na jego poczet drugiego posta ;)

Poza tym zaglądam tu baaardzo rzadko, a nie piszę w ogóle (oprócz tego teraz), więc wiesz.. :]
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Wtorek, 25 Marca 2008, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




[*]




WPISUJCIE MIASTA
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Wtorek, 25 Marca 2008, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




sluchaj Mrówa ja osobiscie nic nigdy do Ciebie nie mialam ale spieprzaj stąd jesli z jednego forum chcesz zasmiecac inne
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Wtorek, 25 Marca 2008, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Sorry, zapomniałem ze ja mam spaczone poczucie humoru, i nikt nie rozumie moich żartów !!!!!!!111 :( co teraz?





Zreszta, ciekawe ze osoba ktora ma tylko jeden (sorry, dwa bo jeszcze tematy i posty usuniete) dział do moderowania, popiera ban który jest całkowicie niesłuszny.
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Środa, 26 Marca 2008, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




ta wlasnie dostaniesz baty i sie skonczy cool.gif
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Środa, 26 Marca 2008, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Mrówa, miałeś już jednego bana, przywrócili cię. Trzeba było siedzieć cichutko na doopie, a nie dalej kozakować - proste. I tak się babci sranie kończy, że wpadasz tutaj, by wylewać swoje frustracje i się wymądrzać na temat tego, czy moderator jednego działu ma prawo popierać twojego bana. Co to za pytanie w ogóle? Każdy go może popierać, nie musi mieć żadnych upoważnień do tego. Mnie zarówno na tym, jak i na tamtym forum jest lepiej bez ciebie i jak będziesz się naprzykrzał, to pogadam z adminem i się skończy *** o Szopenie z tobą no.

*** Olu wiesz dlaczego wink.gif (A_M)
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Środa, 26 Marca 2008, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Mrówa uprzejmie informuję, że każdy Twój kolejny post na tym forum będący prowokacją lub żartem zrozumiałym tylko dla Ciebie będzie bezwględnie kasowany. Podobnie będzie się działo z postami nie mającymi żadnej wartości merytorycznej. Ewentualne zastrzeżenia proszę kierować za pośrednictwem PM.
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2008, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja tam lubię pisać do siebie, choć nie tylko. Grusia, cześć!!! Uwielbiam Cię czytać. Masz przepiękny styl wypowiedzi. biggrin.gif Zawsze tak uważałam. Kocham to forum, ponieważ mój wątek pt. ''off-topic'' jest na pierwszym miejscu w statystykach, jeżeli chodzi o liczbę postów. Nawet nie wiecie, jak to mi dodaje skrzydeł. wink.gif
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2008, 09:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




szkoda heh-a. sad.gif





Spoczywaj w spokoju...
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2008, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Forum umarło przez zamknięcie off-topica. Do tego tematu ludzie się bardzo przywiązali. Świadczy o tym liczba postów w nim. Po jego zamknięciu nie mieli już po prostu gdzie się lepiej poznać, a przecież do tego służy forum. Max, ustrzeliłeś pięknego jelenia! lol.gif

http://f.heh.pl/ftopic4837-0-asc-5085.html
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Piątek, 04 Lipca 2008, 09:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Patrz, a ja myślałem cały czas, ze forum umierało poprzez słynną awarie pod koniec grudnia 2006, kiedy przez kilka dni nie można było tu wejść.
I jak na złość właśnie wtedy zaczęło działalność U2forums, do którego prawie wszyscy się przenieśli. I już nie wrócili.


No ale skoro twierdzisz, ze to przez zamkniecie off-topiku w sierpniu 2006...


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Przyszłość forum
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2008, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Witam!

Długo zabierałem się za napisanie tego posta.

Od awarii forum w grudniu 2006r. wszystko wskazywało, że niewielkie są szansę aby to forum przetrwało. Na przekór temu co jakiś czas zaglądałem tutaj, czy nie nastąpi jakieś cudowne uzdrowienie. Nie nastąpiło.

To forum było dla mnie czymś wyjątkowym. Tutaj rozwinąłem swoją pasje związaną z U2, poznałem wiele świetnych ludzi. Przez te kilka lat świetności forum udało się tu stworzyć coś niezwykłego, coś czego nie można odtworzyć w innym miejscu...

Dzień po wspaniałej wiadomości o dacie nowego albumu U2 stwierdzam, że przyszedł czas pożegania. Dziękuję wszystkim którzy współtworzyli to forum, dziękuję za pomoc i wszystkie serdeczności z jakimi tutaj się spotkałem. Żegnam się z forum i mam nadzieję, że to forum pozostanie na długo w mojej pamięci.

Swoją obecnością na forum nie chcę utrzymywać sztucznie przy życiu naszego hehowego staruszka. Będę jednak gdzieś z boku obserwował czy przypadkiem komuś nie uda się tchnąć w niego nowego ducha.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Wasz były moderator
Atomic_Mario
  
Przyszłość forum
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010