Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jak Ci się podoba GOYB?
Bardzo
12%
 12%  [2]
Całkiem, całkiem
25%
 25%  [4]
Ujdzie
50%
 50%  [8]
Zupełne dno
12%
 12%  [2]
Wszystkich Głosów : 16

GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2009, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Dla formalności (bo już chyba nic nie jest w stanie ożywić tego forum) zakłądam nowy topic o najnowszym sinlgu. Jak ktoś tu jeszcze zagląda to zapraszam do dzielenia się wrażeniami.

Jak dla mnie, po pierwszych 3 przesłuchaniach, jestem na tak. Nie jest to może zupełnie powalajace, ale jak na U2, to całkiem świeży kawałek, dobrze buja i wszystko trzyma się w nim kupy. Więcej spostrzeżeń po większej ilości przesłuchań.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2009, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




no muzycznie całkiem spoko, momentami zajebiście wręcz, ale bono jaja zostawił gdzieś w afryce i generalnie wokal strasznie psuje te piosenke
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2009, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Po 7 czy 8 przesłuchaniach głosuję na opcje "ujdzie".
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2009, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Dałem ujdzie.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2009, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




też dałam "ujdzie".
jedynie bas mi się tam podoba.
i modlę się, żeby cała płyta się taka nie okazała --'
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2009, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie ma opcji "Co to, kurka, ma być?!"
Nie wiem, czemu, ale kojarzy mi się klimatycznie z albumem "Zooropa", a właściwie z moim zdaniem o nim. Czyli pół płyty to niestety kawałki w moim odczuciu nijakie, niemające "kopa" tam, gdzie go powinny mieć, ani w żadnym innym miejscu. W związku z powyższym stwierdzam, że kawałek nie podoba mi się, choć staram się mieć nadzieję, że to wybryk jakiś jest...
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2009, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




Jest nowatorski, świeży, sporo w nim energi, dopracowany muzycznie (ale to już chyba zasługa Eno) jednak nie ma w nim tego czegoś co by chwytało za ucho i serducho i telepał się w głowie w międzyczasie. Fajny jest mocny bass Adama, jednak "skrzeczenie" Bono w stylu arabskiego psełdorocka jakoś mi nie podchodzi. Podoba mi się, że chłopaki nadal kombinują, jednak jak na razie nie kupuję tego kawałka - cóź, może coś się zmieni jak wpasuje się w horyzont. Koncertowe wykonania też może postawią "buty" w innym świetle, bo mają potencjał energetyczny, jednak to dopiero się okaże jak rozpoczną trasę.

Jak na razie dałem "ujdzie" confused.gif
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2009, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Również dałam "ujdzie"... Zgadzam się z evay - bas jest świetny. Podobają mi się jeszcze zwrotki ze względu na taką fajną bujaną linię melodyczną :) Ale refren... Ech...
  
Re: <agrace> GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2009, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




Właśnie - gdyby nie ten refren to byłoby całkiem, całkiem, a tak confused.gif

Mam wrażenie, że buty sklejone są z co najmniej 3 innych projektów, które jednak nie do końca do siebie pasują.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2009, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Dałem "Całkiem,całkiem", ale tylko ze względu że to U2, w przeciwnym razie byłoby tylko ujdzie.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2009, 00:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




a mnie sie podoba !!!
nie analizuje ani nie dorabiam zadnej ideologii...

przez ostatnie kilka miesiecy mialem przerwe od sluchania U2 ...

a ten utwor sprawil ze chce mi sie sluchac chlopakow ponownie !!!

i podoba mi sie mimo calego "zamieszania" muzycznego jakiw nim jest - to podoba mi sie !
i dzis slyszalem w Trojce polaczenie go z "Untile'em"
i Wiecie co ???
swietnie brzmi jeden po drugim .....
jakos dla mnie skladaja sie ze soba .....
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2009, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




a ja teraz zmieniam zdanie.
piosenka nagle wpadla mi do glowy, nuce ciagle "you don't know how beautiful you're", riff gitarowy coraz bardziej mi sie podoba, glos Bono tez, nawet powoli przekonuje sie do perkusji.
ale to jest takie jak "vertigo" - swietne, ale bez rewelacji, to nie jest zadna perelka.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




I tego mi właśnie brakowało - starego klimatu tego forum. Każdy pisze to co mu w duszy gra - jednej osobie singiel się podoba, innej nie - ale czy to źle - według mnie nie. Nikt nikogo nie obraża, nie ma bezpodstawnych zarzutów i chamskiego narzucania "ogólnojutowych" poglądów bo jedna osoba napisała 50 postów a inna 5000 i to automatycznie oznacza, że jest większym fanem kapeli i lepiej rozumie ich muzykę.

Sorki za mały offtop, jednak cieszę się, że jest jeszcze jutowe forum gdzie można spokojnie i subiektywnie wyrażać swoją opinię nie będąc od razu narażonym na zmasowany atak (bo się uważa, że buty to kiepski singiel i się nie podoba). Co więcej, nikt nie klepie postów bez sensu (może poza teraz tym moim, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie wink.gif ) a forumowicze (choć nieliczni wink.gif ) nadal tutaj zaglądają od lat - bo nie ważna jest ilość postów i cała otoczka, ważna jest treść i sens.

Tak mnie właśnie naszła refleksja po przeczytaniu kilkunastu stron kłótni i sieczki bez sensu na temat GOYB na innym jutowym forum.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




matri :
I tego mi właśnie brakowało - starego klimatu tego forum. Każdy pisze to co mu w duszy gra - jednej osobie singiel się podoba, innej nie - ale czy to źle - według mnie nie. Nikt nikogo nie obraża, nie ma bezpodstawnych zarzutów i chamskiego narzucania "ogólnojutowych" poglądów bo jedna osoba napisała 50 postów a inna 5000 i to automatycznie oznacza, że jest większym fanem kapeli i lepiej rozumie ich muzykę.

Sorki za mały offtop, jednak cieszę się, że jest jeszcze jutowe forum gdzie można spokojnie i subiektywnie wyrażać swoją opinię nie będąc od razu narażonym na zmasowany atak i poniżanie (bo się uważa, że buty to kiepski singiel i się nie podoba). Co więcej, nikt nie klepie postów bez sensu (może poza teraz tym moim, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie wink.gif ) a forumowicze (choć nieliczni wink.gif ) nadal tutaj zaglądają od lat - bo nie ważna jest ilość postów i cała otoczka, ważna jest treść i sens.

Tak mnie właśnie naszła refleksja po przeczytaniu kilkunastu stron kłótni i sieczki bez sensu na temat GOYB na innym jutowym forum.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 08:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




MAtri !!!!!

stare dobre czasy sie przypominaja ....

nie wszystko chyba jednak stracone .....
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




nie tu wkleiłem post, przepraszam
  
Re: <cezar> GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




A jednak ktoś tu jeszcze zagląda :) Bardzo miło :)

Dałem całkiem, całkiem. Generalnie mam dalej podobne odczucia jak na samym początku: singiel jest naprawdę ok, ale nie wydaje mi się, żeby to był utwór na miarę drugiego Achtunga. Zgadzam się więc z tym, że nie jest to jakaś maksymalna perełka. Niemniej podoba mi się! I to mnie napawa optymizmem wzgledem wydarzenia, które będzie miało miejsce 2 marca.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2009, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Francuski oddział Universal Music poinformował że klip do pierwszego singla będzie puszczany od 18, 30 stycznia oraz że reżyserem jest Alex Courtes.
  
Re: <Pyza U2> GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2009, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




No i doczekaliśmy się klipu, wyciekł do sieci na kilka godzin przed oficjalną premierą:

http://www.megaupload.com/pl/?d=OZTGVZRR

Jak dla mnie bardzo, bardzo ok. Takiego U2 jeszcze nie widzieliśmy :) I świetnie pasuje do utowru.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2009, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




A tu clip na innym serwerku:

http://wyslijto.pl/plik/20leo0twy5
  
GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010