Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jak Ci się podoba GOYB?
Bardzo
12%
 12%  [2]
Całkiem, całkiem
25%
 25%  [4]
Ujdzie
50%
 50%  [8]
Zupełne dno
12%
 12%  [2]
Wszystkich Głosów : 16

Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Jak ktoś lubi sieć torrent:
http://isohunt.com/torrent_details/63695805/?tab=summary
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




co do teledysku:
jak do singla nie mogłam przekonać się za pierwszym razem, ale jest kilka rewelacyjnych rzeczy:
z czasem dostrzegamy coraz więcej elementów, wyłapujemy je - to jest fajne,
uroczy uśmiech Adama po prostu zwalił mnie z nóg *_* czy muszę mówić coś więcej?
Bono fajnie wygląda, uwielbiałam taką fryzurę u niego w 1997, gdy ostatnio zapuszcza włosy wygląda nieco... staro eusa_eh.gif
zastanawiałam się od samego początku jak zrobią moment "let me hear the sound" i bardzo mi się spodobało - pływające dziecko, pękająca szyba, The Edge uwieszony jedną ręką na mikrofonie, śpiewający pod nosem Larry.
no i ujęcie z rozszerzonymi nogami kobiety, a w nich U2 jest dobre :D
ogólnie klip jest jak żaden inny i oceniam go na dobrze, ale chyba tylko dlatego, że jest to ich powrót po takiej przerwie.
  
Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




W końcu klip z pomysłem - jestem bardzo miło zaskoczony i o to chyba chodziło żeby zaskakiwał biggrin.gif
  
GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010