Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> NLOTH - nowy album U2! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2009, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Czas założyć osobny wątek poświęcony najnowszej płycie U2. Dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać premiery, 30 sek. fragmenty każdego utworu:

http://mp3.walmart.com/store/artist?artistId=323502&albumId=103573 620&tab=albumDetailsTab&referralLink=%3Ca%20href=%27/store/sea rch/all%3Fkeyword%3DNo%20Line%20On%20The%20Horizon%27%3ESearch%20Resul ts%3C/a%3E

mniam, mniam :)

------

No i po sprawie - zablokowane. Dziwne, bo wyglądało to na legalne działanie.

Z tych krótkich fragmentów, które były dostępne trudno coś jednoznacznie wywnioskować na temat całej płyty. Z tego co słyszałem, to raczej nie liczmy na innowację na miarę Achtung Baby czy Pop. Niemniej wydaje mi się, że album będzie dużo lepszy niż poprzedni.

Jeżeli ktoś zna inne źródło tych fragmentów, to dawajcie :)
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2009, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Wczorajszy występ na Grammy:

http://www.youtube.com/watch?v=HmkXhqdz0RI&eurl=http://www.sucking rockandroll.com/actualites/u2-en-ouverture-des-grammy-2009/817/
  
Re: <lightmyway> NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Czwartek, 12 Lutego 2009, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Dziś w irlandzkim radiu rte odbyła się premiera tytułowego kawałka z nowej płyty. Prezentowany utwór to jednak wersja druga, nie albumowa, lecz ta która znajdzie się na stronie B singla GOYB. Z 40 sek. przecieków poszczególnych utworów można sądzić, że wersja na płycie będzie dużo spokojniejsza, bez tak mocnego riifu Edga.

Poniżej link do utworu:

NLOTH2.mp3 - wersja radiowa

NLOTH2 - wersja lepszej jakości


Na razie zdążyłem przesłuchać tylko raz, ale mam jakoś mieszane odczucia. Chwilami mi się podoba, a momentami nie. Drażni mnie zwłaszcza refren. No, ale zobaczymy, trzeba dać mu szansę :)

EDIT:
przesłuchałem ten kawałek kilka razy i myślę, że jest całkiem całkiem. Nie do końca się przekonałem do tego refrenu, ale reszta jest w porządku. Szczególnie podoba mi się wokal Bono, inny niż zwykle, ale naprwdę wciągający...
Apetyt na całą płytę coraz ostrzejszy...

A tu dla porównania 45 sek. fragmenty utworów z całej płyty:

NLOTH 45 Sec.zip
  
Re: <lightmyway> NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2009, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Album, co było do przewidzenia, wyciekł. Jest już w sieci!

I tyle.
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2009, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




wyciekł. universal australia się pospieszyła (?).
nie wytrzymałem. zassałem. nie wytrzymałem. słucham. 4 kawałek. jest dobrze. inaczej, ale ale dobrze.

pzdr :-)
  
Re: <poplemon> NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2009, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Ja też ściągnąłem, ale przesłucham dopiero wieczorem, w spokoju, na porządnych głośnikach, a nie komputerowych.

Tak więc, pierwsze wrażenia nieco później...
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2009, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




no. właśnie sie sciagnela, ide jej posluchac na porzadnych sluchawkach z dala od migajacego gadu-gadu.
wiec ode mnie relacja tez pozniej.
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2009, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




nloth.
wersja edit była naprawdę fajna. płytowa jest inna. jest cięższa, bardziej "gęsta", więcej warstw. trochę jak walec. ciekawe jak zabrzmi z cd?

magnificent.
fajny wstęp. jak nie u2. ale fajny numer.

moment of surrender.
chyba na razie najlepszy moment płyty...

unkown caller
gdybym nie wiedział, że to u2 to bym nie uwierzył...

reszta może później...

i w ogóle ta płyta nie brzmi jak u2. co imho jest ok, bo bałem się powtórki z dwóch ostatnich (niezbyt wg mnie udanych) płyt. nie jest może to przełom na miarę achtung baby. ale blisko...

pzdr :-)
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2009, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




słucham i nasłuchać się nie mogę gęba mi się śmieje, momentami płakać ze wzruszenia mam ochotę. Jest genialna.
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 00:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
słucham i nasłuchać się nie mogę gęba mi się śmieje, momentami płakać ze wzruszenia mam ochotę. Jest genialna.



heh :) :) ja podobnie eusa_clap.gif

jak ochłonę zaacznę oceniać pojedyncze piosenki.

bynajmniej płyta jest wspaniała !!!!

4 lata czekania i znow mozna sie cieszyć nowym U2 ehhhhhhh :)
teraz czas na koncert (to byłby moj drugi:)

pozdrawiam wszystkich, dawno mnie tu nie było :):):)
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 10:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




na początku wydawało mi się, ze płyta jest genialna, ale teraz jest jeszcze lepsza słucham i słucham i cały czas znajduję coś nowego. Sznytka myślę, że mamy na tej płycie kawałek podobny aniołów z harlemu taki, że achhhhhh.
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
Sznytka myślę, że mamy na tej płycie kawałek podobny aniołów z harlemu taki, że achhhhhh.


OOoooo, to czekam niecierpliwie :) i póki co jeszcze nie słuchałam :P
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




A ja pozwole sobie ponowic co sadzilem o plycie po 2 przelsuchaniach, po 6 na razie nie duzo sie zmienilo.

Na poczatku - sciagnalem, bo jak zobaczylem ochy i achy na u2forums to nie moglem wytrzymac, boxa i tak zakupie.

PO zaledwie 2 krotnym przesluchaniu wiem juz ze chlopaki dali czadu!!!:) Dawno nie mialem wrazenia po pierwszym przesluchaniu ze plyta jest zajebista - dzisiaj jednak tak wlasnie mialem:):):)

Klimat plytki poraza... odjechany, taki U2 a jednak jakis nowy, swiezy:) Mocna gitara, dobre rify - rock w naprawde klasowym wydaniu:)
Dla mnie album konkuruje z AB! Za album 9 moze nawet 9,5 :rolleyes:

No Line On The Horizon - Na prawde czuc w tym kawalku stare , dobre U2!! Dla mnie powrot na szczyt!!!:) Mocne wejscie, wokal Bono wymiata 9,5
Magnificent - Na ten moment no1 na plycie, poraza, powala, porywa - calkowicie i bezgranicznie. Poczatek rozklada na lopatki, a pozniej jest tylko lepiej... 10!!!
Moment Of Surrender - jest klimat, jest nastroj i wokal Bono - zajebisty!!! Moze troche poczatek refrenu mozna bylo zagrac w innym , troche mniej radosny sposob, ale nie jest zle 7,5
Unknow Caller - Pieknie, gdzies w glebi depe - dla mnie to jest Acrobat tej plyty - bez dwoch zdan, Go shout it out, rise up oh oh, escape yourself and gravity... i ta perkusja Larrego:) 9
I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - Bardzo dobry tekst z delikatnym podtekstem:) babe, babe, babe - jakby z Light my way:) Bedzie hicior!!!:) 10!
Get On Your Boots - zgadzam sie , ze jakby najmniej pasujacy kawalek do pozostalych, ale zkladajac, ze mieli szukac nowych rytmow i barw - to ten kawalek sie jak najbardziej klasyfikuje - mnie sie podoba, porywa, noga sama sie rusza:) 9
Stand Up Comedy - Stary dobry rock and roll jakby Stonesi z sie gdzies przez niego przewineli:) Soul rockin? people moving on
;) HiT!!! Dla mnie bomba 10.
FEZ - Being Born ciezki zwlaszcza poczatek jak dla mnie, troszke jeszcze nie przemawia do mnie , choc edge dobrze daje... 7
White As Snow - pieknie... naprawde pieknie... To sleep the night shooting out the stars 9
Breathe - ENERGY!!!!! Tak rapujacego Bono nie pamietam:) These days are better then that... 8
Cedars Of Lebanon - dla mnie najslabszy kawalek plyty. Zbyt leniwie i bez wyrazu, choc ciekawe barwy na paczatku utworu zapowiadaly cos ciekawszego, brak czegos wyjatkowego... 6
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Dla zainteresowanych cała płyta na TPB.
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A ja się wam wszystkim dziwię.. doubt.gif
  
NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego?
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Grusia się dziwi, bo nie piraci ;]
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2009, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie przed premierą tongue.gif
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2009, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




oj taaaaaaaam :) i tak wiadomo ze wszyscy kupimy , plyte prawda ???

a ja nie wytrzymalbym tyle czekajac, wiedzac ze juz moge posluchac plyty :)


uwielbiam ja :) "Magnificent" ehhhhhhh :)
  
Re: NLOTH - nowy album U2!
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2009, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ja bym się z tym źle czuła crazy.gif
  
NLOTH - nowy album U2!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010