Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Koncerty;-))) Idź do strony 1, 2, 3 ... , 31, 32, 33
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Piątek, 12 Września 2008, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dziś o 18.00, w plenerze obok akwaparku w Swarzędzu wystąpi Habakuk z Renatą Przemyk. Renia śpiewa na ostatniej płycie częstochowskiej formacji (w utworze "Jesteś drogą"), zaś wspólny koncert obojga wykonawców rozpocznie obchody jubileuszu Swarzędza.
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Sobota, 13 Września 2008, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Z tej samej okazji i w tym samym miejscu wystąpią dziś w Swarzędzu Goran Bregović, Gosia Ostrowska i polsko-ukraińska formacja Horpyna. Początek koncertów o godz. 17.30.
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2008, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W ramach III Festiwalu Jazzowego w Poznaniu posłuchamy m.in.:
21 XI br., w Scenie na Piętrze, o 19.00 - Many Paths Meet The Sea, a w klubie Blue Note o 22.00 - Mike Reed's Loose Assembly,
22 XI, w Scenie na Piętrze, o 19.00 - Roscoe Mitchell Quartet, a w Blue Note o 22.00 - Saxophone Summit,
23 XI, w Scenie na Piętrze, o 20.00 - Roscoe Mitchell Cards For Orchestra.
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2008, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nowa trasa TSA:

29. 11. (sob.) WARSZAWA-URSUS, OK Arsus, ul. Traktorzystów 14, sala widowiskowa, godz. 20.00. TSA jest gwiazdą III Warszawskiego Przeglądu Zespołów Rockowych Music Rock Ursus 2008.
30.11. (niedz.), BIAŁYSTOK, Kino Syrena, ul. św. Rocha 23, godz.19.00
1.12. (pon.), TORUŃ, Klub Od Nowa, ul. Gagarina 37a, godz. 18.00. Koncert charytatywny z okazji Światowego Dnia AIDS, wystąpi także Rejestracja Przedpoborowych.
2.12. (wt.), GDYNIA, Klub Pokład, Skwer Kościuszki, godz. 19.00.
3.12. (śr.), CHOJNICE, Pub Kornel, ul. Młodzieżowa 35, godz. 19.00.
7.12. (niedz.), WROCŁAW, Klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67, godz. 19.00.
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2009, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Orkiestra gra, a Armia wzywa do Poznania. Bez biletów powolania, ale stawiennictwo obowiązkowe. 11 stycznia o 17 przed Zamkiem:

http://www.poznan.aglomeracja.pl/index.php?option=com_content&task =view&id=1169&Itemid=321
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2009, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli nam zabraknie sił...
Armia i CETI to zaledwie dwie z kilku kapel, które zagrały przed poznańskim Zamkiem cesarskim z okazji XVII Finału WOŚP. Jednakowoż na usłyszeniu tych dwóch wykonawców zależało mi akurat najbardziej.

I w zasadzie się nie zawiodłem. CETI to solidnie zagrany i dobrze zaśpiewany kawał ciężkiego metalu, a doświadczony (18 lat śpiewania w Turbo!) wokalista Grzegorz Kupczyk mógłby obdzielić witalnością kilku młodych muzyków. Brakowało mi jednak trochę tego heavymetalowego pazura, który często przesądza o sukcesie grup spod znaku płynnej surówki. Momentami – zapewne za sprawą klawiszy – muzyka brzmiała trochę zbyt popowo, aluminiowo, zaś momentami czułem się prawie jak na koncercie Iron Maiden. Tyle, że prawie czyni różnicę.
Być może jednak brak pazura to bardziej wina akustyków niż Kupczyka i jego kompanii. Trudno bowiem podejrzewać Tomasza „Bombadila” Budzyńskiego o to, że jego głos nie ma siły pocisku przeciwpancernego. A jednak pod Zamkiem był on (głos, nie Budzyński) jakiś stłumiony, niedostatecznie potężny. Ale nawet osłabiony Budzy to jednak Budzy, grzechem byłoby więc nie zaszaleć w pogo. Tym bardziej, że kapela zaserwowała takie stare hiciory, jak „Jeżeli...”, „Aguirre”, „Przebłysk 5” czy „Niezwyciężony”. Od ponad 20 lat Armia stanowi dla mnie nr 1 na polskiej scenie punkowej i pewnie już tak zostanie. Może dlatego, że ten punk to coś więcej niż tylko „trzy akordy, darcie mordy”. Podejrzewam, że nie tylko dlatego, że Bombadil śpiewa chrześcijańskie hymny, a Banan daje czadu na waltorni.

http://www.poznan.aglomeracja.pl/index.php?option=com_content&task =view&id=1187&Itemid=28
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2009, 06:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dziś i jutro w toruńskim klubie "Od Nowa" 19. "Afryka Reggae Festiwal". A oto program:
Piątek, godz. 18:00
BEZ JAHZGH
SEDATIVA feat. DAWID PORTASZ, PABLOPAVO
PARALIŻ BAND
IZRAEL
JAFIA NAMUEL
PAN PROFESKA
Sobota, godz. 18:00
CRESKA
KONOPIANS
STAGE OF UNITY
TABU
VAVAMUFFIN
MARLENE JOHNSON & RIDDIMZ TEAM


Ostatnio zmieniony przez Berger dnia Sobota, 31 Stycznia 2009, 03:27, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Koncerty;-)))
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2009, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




MadonnaMadonna

15 sierpnia, warszawskie lotnisko Bemowo!

* miejsce stojące (2): 220 zł
* miejsca stojące (1) „golden circle”: 400 zł
* numerowane miejsca siedzące: 400 zł
* pakiet VIP: 1100 zł

http://www.livenation.pl/event/getEvent/eventId/340456
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj o 20.00 w poznańskiej Piwnicy 21 zagra Joy Division made in Poland, czyli... Made In Poland właśnie.
Godzinę później w poznańskim klubie Lizard King rozpocznie się koncert gwiazdy ostródzkiego festiwalu - Maleo Reggae Rockers.
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Wtorek, 24 Lutego 2009, 01:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Faceci w czerni kontra ludzie z dreadami
W ciągu jednego wieczoru wysłuchałem koncertu kapeli cold wave, która niczym lodowy meteor wyłoniła się z mrocznej przeszłości, oraz chrześcijańskiego zespołu reprezentującego całkowicie współczesną scenę reggae. I, doprawdy, trudno mi ocenić, na którym recitalu się lepiej bawiłem.

Grupa Made In Poland to jedna z legend Jarocina, przedstawiciel tzw. „zimnej fali”. W kapelach cold wave (obok Made In Poland były to m.in. 1984, Madame i Variete) faceci w czerni grali posępnego rocka, wyśpiewując depresyjne teksty, które największego życiowego optymistę mogły doprowadzić do myśli samobójczych.
Przystawka z ciężkiego metalu
Sam zespół Made In Poland objawił się w połowie lat 80., by zniknąć jak kometa na nocnym niebie już pod koniec tej samej dekady . Grupa powróciła na scenę dopiero w 2006 r., nic więc dziwnego, iż ucieszyło mnie, że chłopaki mają zagrać w poznańskiej „Piwnicy 21”. Niestety, kiedy tylko tam wszedłem, poczułem się nieco rozczarowany: w środku było wprawdzie nieco więcej ludzi niż na recitalu bluesmanów ze Zdrowej Wody, jednak znacznie mniej niż np. na koncercie metalowców z TSA. Skojarzenie z TSA nie wzięło się znikąd, jako że z piwnicznych głośników leciały właśnie hiciory AC/DC. Niezła przystawka przed głównym daniem w postaci recitalu zimnofalowców...
- Wróciliście do korzeni... heavy metalu? – zagadnąłem Piotra Pawłowskiego, basistę Made In Poland.
Uśmiechnął się nieco krzywo, spojrzał odrobinę z ukosa i pospieszył na scenę, gdzie już instalowali się jego koledzy.
W odrodzonym Made In Poland na perkusji nadal gra Artur Hajdasz (syn Józefa Hajdasza z Breakoutów), a na gitarze obecnie Sławomir Leniart (dawniej Agressiva 69). Nie ma już Rozziego, wokalisty zespołu w latach 80. Teraz śpiewa perkusista.
Kobierzec z mięsa
Rozpoczął się koncert. Całkiem niezły koncert. Transowa, hipnotyzująca sekcja rytmiczna i bijący od sceny chłód – to było dokładnie to, czego oczekiwałem od polskich spadkobierców Joy Division. Nie zabrakło ani największego przeboju kapeli („Ja myślę”), ani piosenki „W moim pokoju”, którą w ostatnich latach rozsławił kontrowersyjny teledysk na portalu www.youtube.com (urodziwa studentka ASP fastryguje kobierzec z mięsa, pod którym następnie spożywa romantyczną kolację z Piotrem Pawłowskim). Pojawiło się też dużo nowych kawałków, które będziecie mogli usłyszeć na płycie „Future Time” (wyjdzie w piątek, 13 marca br.).
Fani, choć nie wypełnili szczelnie „Piwnicy”, reagowali, jak na zimnofalowców, wcale żywiołowo. Część z nich zgromadziła się pod sceną, a większość nagradzała każdy utwór brawami. Nie wypuścili też zespołu bez bisów.
- Fajna, transowa muzyka – oceniła ciemnowłosa dziewczyna, siedząca przy moim stoliku.
- Ja miałam skojarzenia z zespołem Variete – oceniła towarzysząca jej blondynka.
- W latach 80. to była nasza największa konkurencja – zaśmiał się Piotr Pawłowski, podchodząc do nas.
- Mało ludzi – po raz wtóry spróbowałem dokuczyć basiście.
- Wcale nie! – zaprzeczył żywo. – Uważam, że jak na niszową dziś kapelę przyciągnęliśmy całkiem sporo osób. Nasza wspomnieniowa płyta „Martwy kabaret” też sprzedaje się bardzo dobrze – dodał zadziornie.
Reggae z Maryją
Dosiadł się do nas perkusista Artur Hajdasz, a z piwnicznych głośników zabrzmiały przeboje grupy... Iron Maiden. Ot, taki nieoczekiwany, gorący deser po zimnym obiedzie.
- Dlaczego takiej muzyki nie gracie? – zażartowałem.
Artur Hajdasz spojrzał na mnie groźnie:
- Nie lubię takich dowcipów – odpowiedział mi zimno. - Gram to, co gram i tyle.
Wycofałem się więc chyłkiem z „Piwnicy” i pomaszerowałem do klubu „Lizard King”, gdzie właśnie dobiegał końca konkurencyjny koncert Maleo Reggae Rockers. Kiedy przedzierałem się przez tłum, usłyszałem dźwięki „Reggae mowy”, jednego z większych hitów kapeli.
- Mój ulubiony kawałek! – nagle zmaterializowała się koło mnie znajoma bywalczyni koncertów, dała nura w tłum i zaczęła pląsać w ciasnej przestrzeni przed sceną.
Dołączyłem do niej.
- Zobacz, Malejonek ma Maryję na koszulce! – prychnęła, ruchem głowy wskazując na T-shirt wokalisty.
- A ja właśnie wracam z koncertu Made In Poland – odwdzięczyłem się newsem za jej news.
- Tak? – spojrzała na mnie uważnie. – I co, przyszedł ktoś? Przecież nikt już chyba ich nie pamięta?
- Niektórzy jednak pamiętają – odparłem.
Tymczasem Dariusz Malejonek skończył śpiewać, a ja niezwłocznie ruszyłem w powrotną drogę do domu. Uciekł mi właśnie nocny autobus, więc miałem do pokonania na piechotę 10 km po świeżym śniegu. Zimna fala nie dawała za wygraną.

http://www.poznan.aglomeracja.pl/index.php?option=com_content&task =view&id=1284&Itemid=1
  
Re: Koncerty;-)))
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2009, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pektusa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7389
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




z niecierpliwoscia oczekuje na koncert madoonny ktory bedzie na warszawskim bemowie, czy bilety juz mozna zakupic?
  
Re: <pektusa> Koncerty;-)))
PostWysłano: Sobota, 28 Lutego 2009, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dziś o 20.00 w poznańskim klubie "Blue Note" zagra legenda polskiego reggae, czyli grupa Izrael, która będzie promować swój nowy album "Dża Ludzie".
Jutro o 20.00 w "Siouksie" na poznańskim Starym Rynku zagra legenda polskiego metalu, czyli grupa TSA, która nie będzie promować swojego nowego albumu, gdyż go nie wydała.
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Wtorek, 07 Kwietnia 2009, 10:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




TSA zagra też w Zielonej Górze, w klubie "Kotlownia", w czwartek 16 bm., o godz. 20.00. Kolejny koncert już następnego dnia, o godz. 19.00, w sali koncertowej wałbrzyskiego hotelu "Maria".
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Piątek, 26 Czerwca 2009, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A także jutro o 20.00 na Rynku w Chełmnie, z okazji Dni Miasta. Wejście free.
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Piątek, 07 Sierpnia 2009, 02:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dziś i jutro potrwa Reggae Rock Zbiczno Festiwal (Zbiczno to miejscowość koło Brodnicy na Kujawach). Dziś zagra m.in. Farben Lehre, Hunter i Mech, a w sobotę Alians i Izrael.
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Piątek, 16 Października 2009, 06:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W najbliższą sobotę o godz. 19.00 TSA gra koncert akustyczny w poznańskim kinie "Apollo".
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Sobota, 17 Października 2009, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Konkurencją dla TSA będzie punkowo-wegetariańska Apatia, która dziś o 20.00 w skłocie "Rozbrat" rozpocznie święcenie jubileuszu swojego dwudziestolecia.
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Środa, 02 Grudnia 2009, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Z n-k:

"Koncert charytatywny zespołów Mr. Zoob (legenda koszalińskiego rocka) i Lov (młodzi, zdolni muzycy z Wrocławia, finaliści festiwalu „Top Trendy” i zwycięzcy programu „Nowa Generacja” na TV4) odbędzie się 15 XII br. o godz. 19.00 w koszalińskiej "Kreślarni". Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz ratowania zdrowia i życia Natalki Adamczewskiej, która w sierpniu tego roku w wyniku wypadku samochodowego straciła przytomność i do dziś pozostaje w stanie śpiączki. Natalka dwa lata temu ukończyła I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie. Bilety można kupić w Klubie Studenckim „Kreślarnia” oraz gmachu I LO im. St. Dubois. Informacje o koncercie pod numerem 0513 072 270."
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Środa, 02 Grudnia 2009, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mój tekst z "Aglomeracji":

"Źródło bić będzie w Poznaniu

„Kto ma dostęp do źródła, nie musi pić z kałuży” – takie motto towarzyszy nowej, solowej płycie Marka Piekarczyka, najbardziej znanego jako wokalista polskiej legendy heavy metalu, czyli TSA. Koncert promujący album już za kilka dni odbędzie się w naszym mieście.


Na krążku „Źródło” nie usłyszymy jednak heavymetalowych riffów, zgodnie bowiem z drugim mottem płyty - „Aby dojść do źródła, trzeba iść pod prąd” – artysta cofnął się w czasie o kilka dekad i nagrał swoje wersje wyśmienitych przebojów, które przed laty wykonywały tak legendarne kapele, jak m.in. Klan, Romuald i Roman czy Test. Moje ulubione utwory z płyty Piekarczyka to „Epidemia euforii” oraz „Automaty” Klanu, a także „Na betonie kwiaty nie rosną” Niebiesko-Czarnych.
Znacie? Z pewnością tak. Zatem posłuchajcie. Kiedy? Już w najbliższą niedzielę o godz. 20.00. Gdzie? W poznańskim klubie "Blue Note”."

http://www.poznan.aglomeracja.pl/index.php?option=com_content&task =view&id=1820
  
Re: <Berger> Koncerty;-)))
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Stycznia 2010, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Afryka Reggae Festiwal 2010
Toruń, Klub "Od Nowa" ul. Gagarina 37a
Piątek 29 stycznia br., godz. 18.00:
Sunflowers
Paraliż Band
Positive
Overproof Sound System
Pablopavo i Ludziki
Sedativa feat. Dawid Portasz
Sobota 30 stycznia br., godz. 18.00
Daab
PaRasSol
Cała Góra Barwinków
Dubska
Skambomambo
Alians
  
Koncerty;-)))
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 32 z 33  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010