Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> 'No Line on the Horizon' Tour 2009 Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Bombel> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Wtorek, 10 Marca 2009, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Fragment dzisiejszego artykułu w katowickiej wyborczej odnośnie cen biletów:

Kolejna dobra wiadomość to ceny biletów - na najtańsze sektory będą kosztować mniej niż przed czterema laty. Za kilka dni poznamy dokładne ceny (planowane to od 100 do 800 zł). Bilety trafią do sprzedaży pod koniec przyszłego tygodnia - najpierw w internecie na www.livenation.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl.
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Wtorek, 10 Marca 2009, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




czy od 20 marca bilety będzie można kupić wyłącznie drogą elektroniczną?
czy może też w jakiś punktach sprzedaży, np shortcut.
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Wtorek, 10 Marca 2009, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




z tego co narazie wiadomo to najpierw ruszy sprzedaż internetowa dopiero później będzie można kupić bilety na żywo.
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Środa, 11 Marca 2009, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




evay :
a potem wszystkich zapraszam na Off Festival!
Doty, wielka szkoda, ze Cie nie bedzie! na pewno nie ma szans?



No niestety, nie ma szans będe wtedy w drodze do Hiszpanii.
Trudno zostaje mni Paris ewentualnie Berlin.
Bawcie sie dobrze na afterku.
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 13 Marca 2009, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3023
Posty: 453


[ Osobista Galeria ]




Wyglada na to, ze w Polsce mozna bedzie liczyc na drugi koncert.
Oby ;)
Zaczynaja sie rozkrecac i jak podawali pojedyncze daty koncertow w poszczegolnych miejscach tak juz sa potwierdzone daty podwojnych wystepow:

2 x Dublin
i x Gothenburg (ta informacja jest ze strony, ktora rozprowadza bilety na Szwecje)

Tak na marginesie to prasa w Dublinie pisala o 3 wystepach w HomeTown .... zabookowanych na Croke Parku przez U2.

Pozyjemy zobaczymy.
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Sobota, 14 Marca 2009, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




no ja bede na stowe:D tego nie mozna przegapic;) wiec do zobaczenia:)
  
Re: <Aniusia_1988> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Marca 2009, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




LiveNation ujawniło ceny biletów na chorzowski koncert. Niestety, nie jest zbyt tanio:

Ceny biletów i ofert specjalnych:
140zł - sektory siedzące z tyłu sceny
190zł - płyta stojąca
450zł - sektory siedzące po bokach sceny
825zł - sektory siedzące na przeciwko sceny
1110zł - VIP Lounge zawierający bilet w cenie 450 zł
1125zł - RED ZONE

Osobiście uważam, że z cenami na trybuny ostro przegięli. 450 zł???!!!!
Więcej info na stronie livenation.
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Środa, 18 Marca 2009, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




hmm, a nie mówiono, że ma być taniej, niż przed czterema laty ? heh...
  
Re: <Rose> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Środa, 18 Marca 2009, 14:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Cena na płytę jest do przełknięcia, ale przy takich stawkach za trybuny obawiam się, że te na płytę zejdą raz dwa. Coś czuję ostrą walkę i koniki pewnie znów się obłowią.

Ciekawe są te miejscówki za 140. Trudno je rozgryźć. To stosunkowo blisko sceny, nawet bliżej niż płyta, jeżeli nie uda się komuś dopchać pod barierki. Tyle, że patrzysz na zespół od tyłu. Te całe gadanie o obrotowej scenie, to chyba jakaś podpucha, spodziewałbym się ew. platformy z obrotową perkusją, a reszta chłopaków może na kilka utworów odwróci się w stronę tyłu. No i pytanie, czy przy takim umiejscowieniu sceny nie bedzie przeszkadzał dach i te nogi "pająka". Niemniej, wydaje mi się, że to dużo lepsza miejscówka, niż trybuny naprzeciwko za te przegięte ceny. Jeżeli nie uda mi się dostać biletów na płytę, będę walczył o te za 140 zł.
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 02:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_k
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7391
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




i co kochani? jak nocne łowy? ja ciągle poluje na plyte.... eusa_wall.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 02:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_k
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7391
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Hello Hello!!!!




!!!MAM!!!




eusa_clap.gif drunken_smilie.gif eusa_clap.gif drunken_smilie.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif drunken_smilie.gif eusa_clap.gif drunken_smilie.gif eusa_clap.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <marcysia_k> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 04:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




03:08 - po 3 godzinach klikania F5 w końcu się udało biggrin.gif
zarezerwowane, zapłacone, potwierdzone - kamień spadł z serca, poziom adrenaliny powoli opada do poziomu niezagrażającemu życiu - idę spać biggrin.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 09:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




ja kupiłam po 20 minutach aż dziwne
  
Re: <Bombel> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sunrise
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3456
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




Ja prawie kupiłam. Przy finalizacji wyrzuciło mi błąd i później już mi się nie udało. Siedzę znowu od rana i poluję.
Nikt z Was nie kupił zapasowego biletu na płytę? :)
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tmaslak
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4580
Posty: 57


[ Osobista Galeria ]




Ja też miałem taki sam problem. Może ma ktoś zpasowy bilet na płytę chętnie odkupię.
  
Re: <tmaslak> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sunrise
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3456
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




Udało się przed chwilą :D Klikałam od 7 rano do południa na ticketpro, ciągle wyskakiwało że nie ma aż w końcu się udało :)
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




Ja też mam, udało się choć było bardzo nerwowo :P i mówiąc szczerze, dopóki nie będę miała biletu w domu, to nie będę spokojna :P
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tmaslak
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4580
Posty: 57


[ Osobista Galeria ]




Mnie sie nadal nie udało więc jeśli miałby ktoś do odsprzedania 1 na płytę to Proszę bardzo.
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




mnie się nie udało :(((( jak by jednak ktoś zrezygnował (w co wątpie) ewentualnie miał w zanadrzu 2 na płyte albo te za 140 to bardzo chętnie odkupie.

Pozdrawiam
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PJAY
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4558
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




ja swoje bilety na płytę wyrwałem ok 1:15 na ticketpro.pl biggrin.gif fuksem bo już miałem brać te za 140 zł które są wielką nie wiadomą.

Wszystko się wyjaśni 30 czerwca może być tak, że bilety za 140 zl będą lepsze od tych za 875 cool.gif

dawno nie pamiętam tak nerwowej nocy wink.gif

dopóki nie będę miał ich na półce stres będzie


z livenation z godziny 13:00 płyta oficjalnie wyprzedana - 13 godzin dobry wynik
  
'No Line on the Horizon' Tour 2009
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010