Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> FANI 3MIASTO
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
FANI 3MIASTO
PostWysłano: Niedziela, 09 Listopada 2003, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie myślałam, że fajnie by było zorganizować małe spotkanie fanów z 3miasta, tak żeby się poznać. Nie wiem w sumie kto jak i skąd, ale proponuję 11 listopada... bo to taki wolny dzień biggrin.gif Powiedzmy 17pod kinem krewetka w Gdańsku... Jakby ktoś był zainteresowany to proszę się wpisać smile.gif

No a jak nie, to czekam na jakieś inne propozycje smile.gif
  
Re: <ronnie> FANI 3MIASTO
PostWysłano: Niedziela, 09 Listopada 2003, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




uwarzam ze to bardzo dobry pomysl eusa_clap.gif . mam nadzieje ze ktos sie pojawi.... poza mna i ronnie. apeluje do wszystkich!!! przybadzcie zapowiada sie fajna zabawa... wierze w was wszystkich....z gdanska i 3miasta...
niom to tyle co chcialam powiedziec....chyba...
NO TO DO ZOBACZENIA WE WTOREK
  
Re: FANI 3MIASTO
PostWysłano: Niedziela, 09 Listopada 2003, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




bardzo chetnie, ale jutro wyjezdzam, imprezuje w 3m od soboty juz, nawet w tym kinie wczoraj bylem ;>
zycze udanego spotkania
  
Re: <EDDY> FANI 3MIASTO
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Listopada 2003, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Hmmm.....Wielka szkoda Eddy ze musisz wyjechac sad.gif ....
No coz... to jak na razie zostajemy same na polu walki(?)
ale sie nie zalamujmy, troche nas bedzie:Ronnie , Moyra, ja noi moze jeszcze ktos z fanow z mojej dziejnicy, ktorych uda mi sie zwerbowac.
Ale ja nie trace wiary, jesttem nie poprawna optymistka biggrin.gif ....
To do zobaczenia wszystkim(ktorzy sie pojawia oczywiscie wink.gif ) pod Krewetka
  
Re: FANI 3MIASTO
PostWysłano: Wtorek, 11 Listopada 2003, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kjam
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #437
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




ronnie ty mnie przesladujesz :D
  
Re: <ronnie> FANI 3MIASTO
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Ha żałujcie że was niebyło!(to do tych których nie było Ronnie wink.gif ), było kameralnie ale przyjemnie mam nadzieje,że niebawem się spotkamy w większym gronie!!!!!!!!!
  
Re: FANI 3MIASTO
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




właśnie właśnie własnie!! :D Mio było poznać pare (2) miłych osób :D
  
Re: <ronnie> FANI 3MIASTO
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




dzieki ronnie ze uwazasz nas za pare milych osob :D my....tzn ja rowniez uwazam ze ten czas nie byl stracony (nie bede sie wypowiadac za moyre, niech sama to zrobi:))
swietnie sie bawilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech zaluja ci ktorzy sie nie pojawili
to tyle z mojej wypowiedzi.............troche po czasie ale zawsze:D
  
Re: <ronnie> FANI 3MIASTO
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Coś mało mamy tych fanów w 3mieście aż dziw skąd tyle się ich wzęło na koncercie... eusa_eh.gif Naprawdę fajnie byłoby się spotkać w gronie nieco większym niż sztuk 3! ale za to jakie sztuki biggrin.gif
  
Re: FANI 3MIASTO
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




[quote="moyra"]Coś mało mamy tych fanów w 3mieście aż dziw skąd tyle się ich wzęło na koncercie... eusa_eh.gif Naprawdę fajnie byłoby się spotkać w gronie nieco większym niż sztuk 3! ale za to jakie sztuki biggrin.gif[/quote]

Wpadajcie do Warszawy. Spotkania tu takze potrzebuja zasilenia personalnego wink.gif
Ok, juz wiecej nie bede wredny wobec swoich tongue.gif wink.gif
  
Re: FANI 3MIASTO
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




hmmm... niom jak będę odwiedzać warszaFkę, a pewnie jakoś w najbliższym czasie nadaży się okazja cool.gif to chętnie wpadnę biggrin.gif
  
Re: <gROszeCK1> FANI 3MIASTO
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




nie badz, nie badz
eusa_naughty.gif
Zobaczymy w jak licznym skladzie wystapi warszawka w przyszla sobote tongue.gif
  
Re: <Agnieszka> FANI 3MIASTO
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Do Warszawki z Gdańska jest trochę daleko..... ale kto wie może kiedyś zrobimy jakiś zlot fanów gdzieś.... Czy jest ktoś chętny do podlęcia się tak szczytnego celu?
  
Re: <gROszeCK1> FANI 3MIASTO
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Listopada 2003, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Zapewne jeśli się nadaży okazja to czemu nie... wink.gif Ale martwi mnie gdzie są Ci fani z 3miasta?! sad.gif
  
Re: FANI 3MIASTO
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




moyra :
Zapewne jeśli się nadaży okazja to czemu nie... wink.gif Ale martwi mnie gdzie są Ci fani z 3miasta?! sad.gif


Poszli spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
FANI 3MIASTO
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010