Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> 'No Line on the Horizon' Tour 2009 Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <PJAY> 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Och, działo się, działo! Na eventimie serwer zajęty, serwer zajęty... Palec nerwowo stuka na F5, odświeżam, odświeżam i nic. Ticketpro wisi zupełnie.

W końcu koło 0:20 udaje mi się wbić - dwa na płytę są moje. 10 min. później są już pierwsze problemy z miejscami za 190 zł, niby już nie ma, ale w końcu się jeszcze pojawiają. Zdążyłem w ostatniej chwili, by nie spędzić całej nocy przed monitorem smile.gif

Generalnie jakoś poszło, nawet dość szybko. Ale to był fart. W porównaniu z innymi, te 20 min. nerwówki, to było krótko.
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




Nerwówka przez 2,5 - godziny - dla nas to o wiele za dużo .....
a kiedy będą bilety wysyłane kolejna nerwówka.....
Jak już bilet będzie w łapce to będzie ok .
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




MAM !!!!!!!! przed 14.00 udało sie jeszcze wyrwać 2 za 140... lepszy rydz niż nic
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




Pewnie jeszcze kilka razy będą dorzucać bilety na płytę - 3eba tylko czujnie obserwować i szybko reagować. A biletów na U2 nigdy za dużo, zawsze znajdzie się ktoś komu będzie można odsprzedać te z trybun (oczywiście na normalną cenę i bez żadnych przekrętów jak przystało na fana U2 eusa_naughty.gif ) - w dzisiejszych czasach kryzysu bilety na koncert U2 to chyba najlepsza lokata kapitału wink.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Piątek, 20 Marca 2009, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Miałam wrażenie, że to dziś był piątek trzynastego. Przez kilka godzin nie mogliśmy się z Wersym przebić przez żaden serwer, a w końcu jak się udało, okazało się, że mój login i hasło nie są rozpoznawane... Myślałam, że zejdę na zawał. Odpuściłam z bezsilności. I wtedy zadzwoniła jedna dobra duszyczka mówiąc, że właśnie ma w koszyku bilety dla nas... Wszystko dobre, co się dobrze kończy... Dziękuję Dobra Duszyczko smile.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Sobota, 21 Marca 2009, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




moli :
Informacje o koncertach w 2009 pojawiaja sie i tu i tam.
Chodza rozne plotki gdzie co i kiedy ...
9 marca zostanie podane oficjalnie gdzie co i kiedy i jak.
A tymczasem pisza o dwoch koncertach w Polsce ......

U2 Tickets in Chorzow, Poland
Date: 26-08-2009 Start: 20.00 Venue: Slaski Stadion

U2 Tickets in Chorzow, Poland
Date: 27-08-2009 Start: 20.00 Venue: Slaski Stadion

http://u2-tour.blogspot.com/2008/09/u2-tour-2009-europe-tour-dates.htm


Kolego czy to nie ty przypadkiem wystawiłeś na allegro bilety na Dublin, w cenie jak to napisałeś nominalnej 1125 zł za sztukę, czy to nie lekka przesada, w konika się zabawiasz?

http://allegro.pl/item589111423_u2_dublin_koncert_24_07_2_x_bilety_na_ plyte.html
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Sobota, 21 Marca 2009, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




Witam !

mnie si eudalo kupic bilety po doslownie 10-ciu minutach !!!!

nie wolno bylo wierzyc w to co napisane na ekranie - tylko klikac na F5 - nieustannie !!!

podobnie bylo przy finalizowaniu transakcji ... jako ze bylo to lacze szyfrowane - to zadna porzadna przegladarka nie powinna tego tak latwo zerwac .. wystarczylo nacisna na F5 ponownie i wszystko zadzialalo
.....
ja tak mialem i kupilem bilety bardzo szybko !!!!

przez dotpay ... i natychmiast mialem je wydrukowane w domku ...

to nie na moja kieszen placic za kuriera
lub dac w lapy bilet - Poczcie Polskiej ..

oszczedzilem czekania i nerwow .....
bilety stoja obok plyt i sa juz domku !!!!
choc wiem ze to nie jest kartonik w hologramem ....
i pamiatka nie taka .... ale
jednak sa !!

moze jakas dobra dusza po koncercie sie podzieli nadmiarem biletu - oryginalnego i bede mogl jak poprzedni powiesic na scianie wraz z plakatem ....

pozdrawiam
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Sobota, 21 Marca 2009, 13:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Pigol masz naprawdę wielkie szczęście.
Ja wróciłam z koncertu o pierwszej w nocy, na początku czatowała siostra.
Przejęłam stery i nic, raz się połączyłam i biletów na płytę nie miałam. Raz były i gdy dodałam je do koszyka serwer padł. Na szczęście przyjaciółka zarezerwowała ekstra dla mnie.
i Pigol masz ode mnie mój bilet na pamiątkę :)
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Sobota, 21 Marca 2009, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




dzieki Evay !!!

wielkie dzieki !


doceniam gest i jesli nie zapomne - to postaram sie naszykowac jakis moj produkt w ramach rewanzu !!!!

pozdrawiam
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Niedziela, 22 Marca 2009, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




nie ma ktoś jednego biletu na płytę na zbyciu przypadkiem?
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Niedziela, 22 Marca 2009, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gunia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6156
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mi się dziś jeszcze udało zdobyć 3 na płytę, tak jak ktoś napisał wcześniej, trzeba być czujnym i szybko reagować biggrin.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Środa, 25 Marca 2009, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_k
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7391
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




właśnie była u mnie Pani listonosz.... MAM JUŻ SWOJE BILETY W DOMU ! ! ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Środa, 25 Marca 2009, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mac.Gregor
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3543
Posty: 711


[ Osobista Galeria ]




marcysia_k :
właśnie była u mnie Pani listonosz.... MAM JUŻ SWOJE BILETY W DOMU ! ! ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Otwieram dziś skrzynkę pocztową.............................................................. ............................................................. biggrin.gif ... czyli do zobaczenia w Chorzowie!!! biggrin.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Środa, 25 Marca 2009, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




na czeskim ticketpro sa dostepne bilety na plyte!

www.ticketpro.cz
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Środa, 25 Marca 2009, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




a wiecie że już gadają, że będzie drugi termin koncertu?
cool.gif

http://www.u2-site.com/news/pl/1052/drugi,koncert,w,chorzowie,już,pewn y
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Czwartek, 26 Marca 2009, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_k
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7391
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




:)
ciekawe który będzie lepszy...
smile.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Czwartek, 26 Marca 2009, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Eventim potwierdzil to informcje... 2 koncertu nie bedzie doubt.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Czwartek, 26 Marca 2009, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Koziol :
Eventim potwierdzil to informcje... 2 koncertu nie bedzie doubt.gif


Skąd te info? To już pewne?

Nie trzeba było robić cen z kosmosu, to by bilety na pierwszy koncert poszły w jeden dzień. Ale swoje i tak zarobią, więc im to pewnie wisi.

Jeszcze chwilami się łudzę, że może to podpucha - puścić info, że 2 show nie będzie, to ludzie rzucą się na te bilety, co zostały. Ale coś chyba rzeczywiście zbyt długo to trwa, by były jeszcze szanse na drugi koncert sad.gif
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Czwartek, 26 Marca 2009, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Pigol, przyszedł Twój BILET!



prawda, że piękny?
niestety nie mam go jeszcze w łapkach, jest u przyjaciółki Oli, która uratowała mi tyłek, rewerwując jeden ekstra bilet dla mnie, ale... jest piękny *_*



(tylko nie podoba mi sie ze trzeba bedzie czekac az do 17...)
  
Re: 'No Line on the Horizon' Tour 2009
PostWysłano: Czwartek, 26 Marca 2009, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




evay :
Pigol, przyszedł Twój BILET!
http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/83/l_623e3389a7c0453ab4e5f cbfa169973c.jpg


prawda, że piękny?
niestety nie mam go jeszcze w łapkach, jest u przyjaciółki Oli, która uratowała mi tyłek, rewerwując jeden ekstra bilet dla mnie, ale... jest piękny *_*



(tylko nie podoba mi sie ze trzeba bedzie czekac az do 17...)



Twój taki czarno - biały? Eeee ... mój kolorowy jest:) hihi
DO ZOBACZENIA! :):):):):):)
  
'No Line on the Horizon' Tour 2009
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010