Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> Ostrożnie! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Berger> Ostrożnie!
PostWysłano: Piątek, 21 Listopada 2003, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No i powtarzaliśmy te cholerne kata! Pierwszym osiem, z których dobrze pamiętałem tylko dwa najłatwiejsze.
confused.gif
Nie mam pomysłu, jak wykuć te pieprzone ruchy, żeby ich nie zapominać. crazy.gif
  
Re: <hardtmuth> Ostrożnie!
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Też się przeziębiłem i poszedłem w tym stanie na trening. Kurka, może to i pomaga, ale już podczas rozgrzewki byłem jakoś dziwnie wycieńczony... doubt.gif
  
Re: Ostrożnie!
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
jesli nie bede prostowal to bede mial nizsza szanse ze udezenie przy ciosie

Na tym wic cały uderzeń "parowanych" polega, jeśli rozprostujesz staw do końca, to impet pójdzie w niego, trafiając w pustkę, a nie tak jak w walce, w pysk (czy inną część ciała) przeciwnika.
Wprawdzie wytrzymanie siły ciosu tuż przed celem daje w dupę mięsniom, ale to procentuje wink.gif
Precyzji przydaje.
  
Ostrożnie!
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010