Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> OFF-TOPIC Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Marca 2009, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ja wiem, że papierosy są szkodliwe, ale na imprezach jednak popalam. zdaję sobie sprawę z tego, że wielu osobom to przeszkadza, gdy wychodzę z kimś na piwo staram się nie siadać obok tych, którzy są bardzo przeciwni, albo chociaż nie chucham w ich stronę. pomysł z wydzieloną salą jest dobry, aczkolwiek czasem trudno znaleźć miejsce z paroma salami. poza tym nie wszyscy rozumieją zasady "sala bez papierosa".
co do alkoholu to nie rozumiem, jak można przyjeżdżać na zlot, by się uchlać :D to jest zabawa, ale ja osobiście wolałabym wszystko pamiętać. w każdym klubie obsługa powinna odmówić sprzedaży alkoholu osobie nietrzeźwej, ale wyrzucanie ze zlotu to już przesada, zwłaszcza gdy ktoś jechał przez całą Polskę.
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Wtorek, 03 Marca 2009, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




WERSYFIKATOR :
Mam pytanie do Was ?
Czy jest możliwy do zorganizowania zlot fanów u2 gdzie będzie kilka zasad ?

1 Zlot dla nie palących fanów U2 - ewentualnie wydzielone miejsce gdzie naprawdę się nie pali odizolowane od reszty lokalu ( tylko nie klika 4x4 m)
najlepiej duża sala z drzwiami i klimatyzacją.

2 Gdy ktoś jest w stanie wskazującym takiego klienta w lokalu się już nie obsługuje - nie wpuszcza do lokalu nie podaje się mu alkoholu.


Wpisujcie Się - Piszcie opinie czy taki zlot jest możliwy do zorganizowania
czy wszyscy piją i pala na umór ?


Gdzieś w tv przypadkowo natrafiłem na reportaż przedstawiający dyskotekę, na której się nie pije i nie pali.
Zawsze jest na niej obecny ksiądz, który jakby ktoś miał potrzebę to można się wyspowiadać.
Inni księża tańczyli z młodzieżą pokazując swoją "ludzką twarz" wink.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Wtorek, 03 Marca 2009, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




cezar :




Gdzieś w tv przypadkowo natrafiłem na reportaż przedstawiający dyskotekę, na której się nie pije i nie pali.
Zawsze jest na niej obecny ksiądz, który jakby ktoś miał potrzebę to można się wyspowiadać.
Inni księża tańczyli z młodzieżą pokazując swoją "ludzką twarz" wink.gif


Ta dyskoteka jest w Bełchatowie i nazywa się "Manhattan". Z tego, co widziałam i słyszałam cieszy się ogromną popularnością wśród - tu uwaga - ludzi młodych. smile.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Wtorek, 31 Marca 2009, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




Ahoj :)
Jeśli macie chwilkę czasu zróbcie proszę moją ankietę i przyczyncie się do mojej pracy mgr ;)
http://webankieta.pl/ankieta/w1hpsnh3eu08
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 17 Kwietnia 2009, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




może czas wrócić na stare śmieci, skoro penisy zaczynają niektórym przeszkadzać?
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 19 Kwietnia 2009, 11:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Wszystkiego zabraniają, nawet z żartu zrobią aferę.
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009, 08:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
może czas wrócić na stare śmieci, skoro penisy zaczynają niektórym przeszkadzać?



No też o tym myślalam, jakos juz mi się tam nawet komentować tego nie chce (ręce opadają).
To co wracamy??
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




wracajcie.
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




tyle się pisze o tym kontrowersyjnym projekcie koszulki a ja go nie widziałem. Czy ktoś mógłby go zamieścić na naszym niezależnym hehowym forum? (albo przynajmniej linka na pm bym poprosił)
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




matri :
tyle się pisze o tym kontrowersyjnym projekcie koszulki a ja go nie widziałem. Czy ktoś mógłby go zamieścić na naszym niezależnym hehowym forum? (albo przynajmniej linka na pm bym poprosił)


Napisz do Czarka, to jego pomysł wink.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Niezależne hehowe forum, hah lol.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




ooo !!!! .... biggrin.gif shock.gif

jak fajnie stare nicki zobaczyc po latach ....

pozdrawiam wszystkich i serdecznie sciskam !!!
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 22 Kwietnia 2009, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




niech żyje heh sialalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 22 Kwietnia 2009, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
niech żyje heh sialalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


czy aby napewno żyje ????????????...

sialalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...............
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 22 Kwietnia 2009, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




ok:)
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Czwartek, 23 Kwietnia 2009, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




To było życzenie, Pigolku.. wink.gif Niech..!
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Czwartek, 21 Maj 2009, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




cześć i czołem!!! biggrin.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 22 Maj 2009, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Dzień dobry cześć i czołem..! cool.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




to co?
widzimy się pod bramą numer 1, tak?
i o której tak mniej więcej będziecie? ;)
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lipca 2009, 08:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




tak jak juz pisalem !!

moge byc okolo 11-tej gdzies pod stadionem juz !!! ...

do zobaczenia !
:))
  
OFF-TOPIC
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 11 z 14  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010