Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Skomentuj NJUS! Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
milkaska
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1401
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




Zgodnie z zaleceniem biggrin.gif


Alicja :
Pudle mają nowego vocala od wczoraj.
And the winner is.... Szymon Goldberg



Słyszał go ktoś??
Taki młody...... cool.gif ??
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Wtorek, 29 Maj 2007, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




HISZPAŃSKIE PARTY

chcesz zrobić coś dobrze zrób to sam... smile.gif udało się wkońcu znalazłam tą ulotkę, którą tak długo szukałam, więc oto w NJUSAch dzielę się z wami dobrą nowiną.
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Wtorek, 29 Maj 2007, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
goga
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6359
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
HISZPAŃSKIE PARTY

chcesz zrobić coś dobrze zrób to sam... smile.gif udało się wkońcu znalazłam tą ulotkę, którą tak długo szukałam, więc oto w NJUSAch dzielę się z wami dobrą nowiną.


Czas: 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24 czerwca i 5,6 lipca godzina 20:00
To fajnie, ale takim razie co z innymi koncertami, np:16-go w Kędzierzynie?
  
Re: <goga> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Wtorek, 29 Maj 2007, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Nowłaśnie, mnie też to zastanowiło... zresztą terminy nachodzą się częściej: eusa_wall.gif
06 VII - Janowiec -(MM/WW) godz.19:00
17 VI - Wrocław - -wROCK FOR FREEDOM
16 VI - Kędzierzyn Koźle - plener - MM z zespołem
15 VI - Kazimierz Dolny - impreza zamknięta (MM/WW)

doprawdy nie wiem... eusa_eh.gif terminy wzięłam ze strony teatru współczesnego zresztą na ulotce są takie same.
hmmm... czyli jeżeli chce się liczyć na udział MM to pewnie trzeba będzie się udać na pozostałe terminy (14, 21, 22, 23, 24 czerwca i 5 lipca). Na to by wskazywało
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 06 Lipca 2007, 04:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




"Hiszpańskie party"- spektakt całkiem niezły. Jako bonus można było usłyszeć MM (i zobaczyć wyświetlonego na ścianie) w wykonaniu słynnej piosenki "Besame mucho" (Całuj mnie mocno). Ja tę piosenkę znam w wykonaniu Cesarii Evory, ale MM wcale nie był gorszy cool.gif . Podobało mi się.

cool.gif
Bésame, bésame mucho
como si fuera esta noche la última vez

Bésame, bésame mucho
Que tengo miedo tenerte
y perderte después

Quiero tenerte muy cerca,
mirarme en tus ojos,
verte junto a mi,
pienso que tal vez mańana
yo estaré muy lejos,
muy lejos de tí
=====================
całuj mnie, całuj mnie mocno
jakby ta noc była ostatnim razem

całuj mnie, całuj mnie mocno
bo boję się ciebie mieć
a potem stracić

chcę mieź ciebie bardzo blisko
przeglądać się w twoich oczach
widzieć cię blisko mnie
myślę, że być może jutro
ja będę bardzo daleko,
bardzo daleko od ciebie
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 25 Lipca 2007, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




"Kogutto w trasie - Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007"
TVP 1 14:05
Reportaż, Polska, 2007
czas 20 min.

hmm... coś czuję, że jak na 20 min reportaż 3 dniowego festiwalu, twórcy tego reportażu ominą HT szerokim łukiem... chociaż nigdy nie wiadomo confused.gif
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 25 Lipca 2007, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Z powodu żałoby narodowej nastąpiła zmiana pory emisji reportażu .

Reportaż TVP 1 będzie emitowany 26 lipca w czawrtek o godzinie 14.10(premiera), a potem powtórka 10 sierpnia w piątek o godzinie 10.53.

Ale można i tak
Piątek, 10 sierpnia TV POLONIA
o godz. 23:50 (powt. o godz. 5:28)
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Czwartek, 26 Lipca 2007, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
hmm... coś czuję, że jak na 20 min reportaż 3 dniowego festiwalu, twórcy tego reportażu ominą HT szerokim łukiem...


... eusa_eh.gif zgrabnie skrócono relację z drugiego dnia festiwalu do koncertu T.LOVE... confused.gif
Mówi się trudno... ogólnie nie było to złe.

P.S. Ula.B -> wiedzieli co wybrać z koncertu VooVoo wink.gif
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 02 Kwietnia 2008, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Kachna :
na płycie zespołu BIG CYC - "Szambo i perfumeria" w utworze 2. "Teczka" gościnnie wystąpił M.Maleńczuk


ej fajne to smile.gif . MM ciekawie zaśpiewał. Niezwykle melodyjnie cool.gifcool.gif. Tekst nieźle się zapowiada po tym kawałku co Kachna zaserwowała ("... bym się wytłumaczył z grzechów koleżeństwa" hehe cool.gif )
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 05 Kwietnia 2008, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Jestem w posiadaniu piosenki "Teczka" , więc jak ktoś chce to w wiadomości prywatnej zapodajcie mejla to wam pośle.
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2008, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
B.V.
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #321
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




http://www.malenczuk.art.pl/muzyka/jamajca.mp3

Do posłuchania dziś.

[*]
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Czerwca 2008, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Myśli niewypowiedziane głośno... :"Niech ta mała zaśpiewa "Portfel ojca"- ku chwale libertynizmowi..." eusa_wall.gif
  
Re: <Kindża> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2008, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
laszlo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7333
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




"Niech tylko słońce w twoje okno skośnie wpada
Nie tylko ciągle deszcz "

Kindża, masz jakiś problem emocjonalny?
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2008, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
goga
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6359
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Nie mam takiego wrażenia. Wręcz przeciwnie
  
Psychol?
PostWysłano: Sobota, 28 Marca 2009, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli chodzi o nową rolę MM, myślę jednak, że będzie musiał zagrać tego psychola. Jego wypowiedzi są zawsze kontrowersyjne, cyniczne i odbiegające od ogólnie przyjętych norm, ale to jeszcze nie żaden odchył.
Swoją drogą ciekawie będzie obejrzeć MM w roli pacjenta psychiatryka, tam go jeszcze nie było. lol.gif
smile.gif "...dziwaczejący stan umysłu" - fajne określenie. Może rodzaj menopauzy? wink.gif
  
?
PostWysłano: Piątek, 03 Kwietnia 2009, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




"Zepsuł Homo Twist został rozwiązany/zawieszony z przyczyn bliżej nie znanych."

"Prima Aprilis" już minął...naprawdę trudno uwierzyć...chyba pora zmienić idola... sad.gif
  
Re: ?
PostWysłano: Piątek, 03 Kwietnia 2009, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




"Zespół Homo Twist został rozwiązany/zawieszony z przyczyn bliżej nie znanych."


...ja i tak nie wierzę...
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 03 Kwietnia 2009, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




No niestety Ulu.B taka jest prawda, że Homo Twist na czas nieokreślony zawiesza swoja działalność :(, tez w to nie mogłem uwierzyć, ale z pewnego źródła wiem że to niestety prawda. Miejmy nadzieję że MM reaktywuje po jakimś czasie HT. :(
  
Re: <Rafaldinho> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Piątek, 03 Kwietnia 2009, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Miejmy nadzieję, że ten "czas nieokreślony" nie będzie zbyt długi. To jednak wszystko bardzo dziwne jest. shock.gif
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Czwartek, 09 Kwietnia 2009, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pierdolec
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7339
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




no i co.
Przedostatnia plyta byla slabiutka a nowa calkiem przecietna wiec wydaje mi sie ten zespol juz wiecej niz nie osiagnie, a Malenczuk od dluzszego czasu i tak tylko gra dla forsy. Wiec co placzecie? Chodzilem na koncerty HT 10 lat temu i wtedy to byl klimat a teraz jest juz tylko "odcinanie kuponow" Taka jest niestety kolej rzeczy w polskim show biznesie.
  
Skomentuj NJUS!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010