Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Odtwarzacze Mp3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Odtwarzacze Mp3
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bono_18
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6522
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Mam do was pytanko, mam nadzieje ze nie sprawi wam większych trudności, ponieważ jesteście 'obcykani' w tych tematach.
A więc, szukam Najlepszego odtwarzacza MP3 dostępnego na Polskim rynku. Oczywiscie ważne żeby grał muzykę dobrej jakości, aby była możliwość zmiany, co do upodobań brzmienia (zmiany basu itd. itd. chodzi mi o szereg różnych funkcji) Mały, ładny, poręczny. Aby miał dużą pamięć. biggrin.gif
  
Re: Odtwarzacze Mp3
PostWysłano: Niedziela, 26 Kwietnia 2009, 11:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arabica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7413
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




Wiele odtwarzaczy jest na electro.pl. Jeżeli będziesz mieć chwilkę, to poszperaj, może znajdziesz coś dla siebie. Zawsze możesz skontaktować się z obsługą i dokładnie wypytać o konkretny model, bo udzielają pomocnych, fachowych informacji.
Moja koleżanka miała kiedyś mp3 z apple. to był raczej prosty odtwarzacz, bez wymyślnych dodatków, ale mówiła, że była zadowolona.
  
Re: Odtwarzacze Mp3
PostWysłano: Piątek, 27 Listopada 2009, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Moniq
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7456
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




z tym najlepszy, to trochę względne pojęcie. nie mówiąc już o tym, ż e jeśli szukasz takiego wyczesanego to będziesz musiał trochę zapłacić i jeśli chcesz aby standard dźwięku był taki dobry to pasowałoby Ci jeszcze osobno słuchawki kupić (Koss Porta Pro, albo senneheisery) do tego może jakaś Vedia, np:
http://www.3kropki.pl/p/4/8/vedia_b6_8gb.php
ten model jest generalnie bardzo chwalony na forach(przy czym nie jest to jeszcze taki duży wydatek, jeśli szukasz czegoś droższego to może podaj cenę, a będzie łatwiej coś znaleźć...
  
Odtwarzacze Mp3
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010