Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> genialne teksty MM :)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
genialne teksty MM :)
PostWysłano: Niedziela, 20 Lipca 2008, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poison_girl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7342
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




widziałam że chcecie trochę ożywić forum więc pomyślałam żeby założyć nowy temat :) piszcie tu wszystkie najlepsze teksty Maćka z koncertów, wywiadów itp bo takich napewno znajdzie się sporo biggrin.gif


wczoraj na koncercie w Lubrzy : "pizga jak cholera wiec zagramy najlepsze kawałki i sp*******my" lol.gif albo : "teraz będzie solo instrumentalne a ja będę się wczuwał " biggrin.gif
  
Re: genialne teksty MM :)
PostWysłano: Wtorek, 29 Lipca 2008, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rollciaa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7345
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Wojewódzki "Jest taka opinia, że przed każdym odcinkiem programu Idol coś brałeś <ma>Zasysałeś paliłeś wkładałeś sobie, cokolwiek. Że brałeś jakieś dragi. Zweryfikujmy tą..."

MM "Dobra. Więc powiem tak: na wszystkich tych cholernych, pieprzonych odcinkach tego programu, którego nie mogę zapomnieć i który pozostawił głęboką ranę na moim umyśle byłem zawsze trzeźwy jak świnia i właśnie dlatego wyglądałem na nawalonego. PONIEWAŻ KIEDY JESTEM NAWALONY WTEDY JESTEM TRZEźWY, A KIEDY JESTEM TRZEźWY WYGLąDAM DO NICZEGO. taka jest sytuacja w moim przypadku ..."
  
Re: genialne teksty MM :)
PostWysłano: Środa, 30 Lipca 2008, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




"Kto głosował na PIS wypier...ć z sali"

Na koncercie chyba w Krakowie w czasie ostatnich wyborów - ale piszę to na wyczucie w pracy bez możliwości sprawdzenia w swoich prywatnych zasobach komuterowych więc mnie nie zlinczujcie jeśli się pomyliłam i coś jest niedokładnie wink.gif
  
Re: <tnatalia> genialne teksty MM :)
PostWysłano: Środa, 30 Lipca 2008, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




1." Witam lożę vipów tak szczelnie oddzieloną od ludzi z ulicy "
2." Nie może być tak, żeby na święcie wędliniarskim chociaż ktoś nie odpierdolił jakiejs kichy lub kaszany".
Te cytaty zamiesciła Kindża gdzies na forum, pochodza ze święta wędliniarskiego w Rawiczu, gdzie maestro homotwistcił. Ja przekladam je tylko na miejsce.
Trrrucizzzno - miałas fajny pomysł eusa_clap.gif - dawać ludzie co tam macie wink.gif
  
Re: <haps> genialne teksty MM :)
PostWysłano: Czwartek, 31 Lipca 2008, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Na koncercie "Kolegów" w Krakowie, podczas wspólnego z Waglem wykonania "Tanga libido", przed solówką Wagla na gitarze, Maciek zapowiedział go następująco: " A TERAZ CZŁOWIEK, KTÓREGO LIBIDO JUŻ DAWNO WYGASŁO ".
Oczywiście Wagiel nie pozostał dłuzny i niezle sie odciął, ale przecież GENIALNE teksty Maćka tu zamieszczamy wink.gif
  
Re: genialne teksty MM :)
PostWysłano: Czwartek, 31 Lipca 2008, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze "za czasów" Pudelsów [ale już końcówka tych czasów ;)] na koncercie gdzie? a w Kwidzynie.. Maciek rzekł tak:
"Mam nadzieję, że tego koncertu nie sponsorowali czerwoni..." wink.gif
  
genialne teksty MM :)
PostWysłano: Czwartek, 31 Lipca 2008, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




A u nas na koncercie powiedział , że on wiadomo gdzie pójdzie - do piekła , ale...." nie martwcie się dziewczyny , wypnijcie dumnie pierś , bo ja tam już będę na was czekał.."
Od tego czasu naprawdę nie wiem , czy chciałabym pójść do nieba czy raczej jednak do piekła , smile.gif
  
Re: genialne teksty MM :)
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2008, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kudeu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5443
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




''...cud sie nie staje, czasami jak staje to jest cud. Cud sie stawa.''
  
Re: genialne teksty MM :)
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2008, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




R: "Jakie kolejne wyzwania podejmujesz w najbliższym czasie?"
MM: "Przez jakiś czas myślałem o Weronice Rosati, ale jak się dowiedziałem, że jest z Tede to dałem sobie spokój. Także chwilowo żadnych wyzwań nie będę podejmował. Hahaha lol.gif "
http://www.youtube.com/watch?v=CvyZpTVTlDI
  
Re: genialne teksty MM :)
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2008, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
drugcrazedsexfreak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7353
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




"nie chodźcie za dużo po barach, bo umrzecie..."

( I'd do it all just for you, sweetie )
  
Re: genialne teksty MM :)
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Kwietnia 2009, 23:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poison_girl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7342
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




dzisiejszy koncert w Zielonej Górze:

/przy przedstawianiu zespolu/ a ja sie nazywam Michał Wiśniewski i niżej ode mnie spadły tylko ceny w Tesco tongue.gif

/przed wakacjami w blondynka/ To piosenka z czasów kiedy jeszcze być blondynka to nie było nic złego biggrin.gif eusa_clap.gif

Ostatnio słyszelismy w radio ze jakiegos muzyka ważnego żona zabila.Za pozno chcial sie rozwiesc...nie zdażyl

Byłem na drodze, widziałem roboty,robią, robią.

/gdy zapomnial tekstu/ ale ja kurwa nawet jeszcze nic nie piłem i nie moge tego na alkohol zwalić lol.gif
  
Re: genialne teksty MM :)
PostWysłano: Czwartek, 30 Kwietnia 2009, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
billie
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7404
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




poison_girl :
/przy przedstawianiu zespolu/ a ja sie nazywam Michał Wiśniewski i niżej ode mnie spadły tylko ceny w Tesco

Dokładnie w Poznaniu, dokładnie miesiąc temu, dokładnie to samo. :]
  
genialne teksty MM :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010