Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> sklepy internetowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
sklepy internetowe
PostWysłano: Sobota, 08 Sierpnia 2009, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
notek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7438
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam! Chciałbym kupić jakiś komputer, taki koło 1800 zł. Stary mi padł... Podobno w necie można kupić trochę taniej. Polecacie jakieś strony? Myślałem, żeby kupić HP. Słyszałem ostatnio o jakieś podobno dobrej stronie, ale nie pamiętam, jaka to była. Coś z kompem w nazwie w każdym razie miała :P Poszperam w necie i jeśli znajdę to się odezwę znowu ;] Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam! ;)
  
Re: sklepy internetowe
PostWysłano: Niedziela, 09 Sierpnia 2009, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
notek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7438
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Trochę mi to zajęło, ale znalazłem :) To był 1komp.pl. Całkiem fajnie prezentuje się ta ich stronka i sprzęt mają też niezły. Szkoda tylko, że nikt mi na tym forum nic nie doradził... Liczę, że ktoś się w końcu odezwie :)
  
Re: sklepy internetowe
PostWysłano: Środa, 12 Sierpnia 2009, 01:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Polecić mogę agito.pl, ram.net.pl oraz komputronik.pl
  
Re: <EDDY> sklepy internetowe
PostWysłano: Czwartek, 13 Sierpnia 2009, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czemu ja wszedzie widze reklame ?
  
Re: <J@ger> sklepy internetowe
PostWysłano: Piątek, 14 Sierpnia 2009, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




A ja do tego mam wrażenie, ze im się wydaje, że się wycfanili wink.gif
  
Re: sklepy internetowe
PostWysłano: Piątek, 04 Grudnia 2009, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krokodyl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7453
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Czy ja wiem, jak ktoś pyta to można odpowiedzieć bez robienia niemiłych komentarzy. Też mam HP, bardzo się sprawdza. Jak chcesz tanio kupić, to zajrzyj na www.swiatlaptopow.pl. Mają dobry sprzęt i profesjonalny serwis, raz mi się zepsuło wejście do zasilania i bardzo sprawnie mi naprawili.
  
Re: sklepy internetowe
PostWysłano: Piątek, 11 Grudnia 2009, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hrum
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7470
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czemu uważaci to za reklame. Ktoś zadał pytanie więć ludzie odpowiadają. Wczoraj słuchałem w audycji radiowej w nocy, że tylko 3% sklepów internetowych jest bezpiecznych, tzn posiada zabezpieczenia która chronią nasze dane i numery kont. Trzeba sie dobrze zastanowić gdzie sie kupuje, żeby potem nie wyniknęły z tego jakieś złe konsekwencje. A co do tematu to ja sprzęt komputertowy kupuję w 1komp.pl Mogę wiec polecić i powiedzieć, że to sprawdzone. Pozdrawiam
  
Re: sklepy internetowe
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Grudnia 2009, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Hrum :
Nie wiem czemu uważaci to za reklame.


czemu ?
hmm jakby ci to powiedziec zebys zrozumial...
bo na 3 twoje posty, 2 dotycza pewnego sklepu internetowego ?
załosne ...
  
Re: <J@ger> sklepy internetowe
PostWysłano: Wtorek, 15 Grudnia 2009, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Żyć przecież trzeba, a przy niezbyt wysokich stawkach za post, trzeba też docenić, że Hrum jeden napisał całkiem społecznie. ;)
  
Re: sklepy internetowe
PostWysłano: Wtorek, 25 Maj 2010, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BloodyMery
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7497
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy to jakoś nie mam zaufania do internetowych sklepów, raz tylko odważyłam się kupić drukarkę na sklep.doktortusz.pl, wszystko przyszło na czas i do tej pory działa, także ten sklep polecam, ale laptopa to chyba jednak kupię w sklepie stacjonarnym ;)
  
Re: sklepy internetowe
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2010, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alissa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7554
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Generalnie zakupy internetowe to fajna opcja, zaoszczędzasz czas i wszystko idzie łatwo. Najczęściej przez allegro, chociaż ostatnio przerzuciłam się na ---, mają spory asortyment i dobre ceny
  
Re: <Berger> sklepy internetowe
PostWysłano: Niedziela, 21 Listopada 2010, 02:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tak z czystej ciekawości, ile osób się nabiera na tego typu kryptoreklamę?
  
Re: <Berger> sklepy internetowe
PostWysłano: Wtorek, 23 Października 2012, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Coffeenka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7746
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Ja swój komputer kupowałam w internetowym sklepie znanej na całym świecie marki, który ma także zwykłe sklepy stacjonarne. Nazwy nie podam ze względu na reklamę.
  
sklepy internetowe
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010