Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> stare filmy, zdjęcia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
stare filmy, zdjęcia
PostWysłano: Niedziela, 16 Sierpnia 2009, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
steppenwo1f
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7440
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




witam.
poszukuję 'starych' filmów, zdjęć z Maleńczukiem, z okresu 'barda ulicznego', sprzed pudelsów etc.
pozdrawiam wilk stepowy
  
Re: stare filmy, zdjęcia
PostWysłano: Czwartek, 27 Sierpnia 2009, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




No niestety nie jestem chyba w posiadaniu takich rarytasów, chyba że o tym nie pamietam. Powinnam mieć jakieś nagrania audio z wczesniejszych lat ale nie jestem pewna czy to będzie okres przedpudelsowy czy już w trakcie. Spróbuje poszukać coś na swoim kompie lub płytach CD. Ale po pierwsze nie obiecuję, że coś znajdę a po drugie jesli to zrobię to dopiero w weekend.

A jakieś foty to powinny być chyba na forum tylko trzeba poszukać - o ile oczywiście linki nie wygasły.

Pozdrawiam
  
Re: stare filmy, zdjęcia
PostWysłano: Piątek, 28 Sierpnia 2009, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
steppenwo1f
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7440
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




heh dzięki. audio też, chociaż wczesne płyty to mam. choć najbardziej zależy mi na video. nie wiem jakaś kronika filmowa czy coś XD
  
Re: stare filmy, zdjęcia
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Września 2009, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Niestety w Wwa nie mam nic ciekawego ze starych nagrań MM a do "prawdziwego domu" nie wiem kiedy pojadę. Przykro mi że złudną nadzieję dałam:(
  
Re: stare filmy, zdjęcia
PostWysłano: Wtorek, 08 Września 2009, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
steppenwo1f
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7440
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




a może wystarczyłyby jakieś namiary tylko, nazwy, np wiem ( i znalazłem) iż zostały nakręcone 2 teledyski "w tym mieście" i "człowiek z wiekiem"
zdjęć trochę znalazłem (choć na forum z reguły linki są przestarzałe)
jakieś stare filmy dokumentalne, może reportaże.
btw. świetnie wygląda w krótkich włosach
  
stare filmy, zdjęcia
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010