Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> mysz do gier
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
mysz do gier
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Września 2009, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bolden
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7451
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam
Potrzebuję zakupić nową myszkę. Wybór ma być nastawiony przede wszystkim pod kątem wykorzystania jej do gier. Słyszałem wiele pozytywnych opinii o A4Tech XL-750F? Co sądzicie o tym modelu? Dobrze się sprawuje? Czy za 73 zeta (znalazłem za tyle na x-kom) to dobry sprzęt czy może rozglądnąć się za czymś innym?[/url]
  
Re: <bolden> mysz do gier
PostWysłano: Piątek, 16 Października 2009, 00:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




1 w co grasz
2 jak grasz
3 jaka klawe masz
4 kabel czy baterie
5 budzet

pytanie pomocnicze ile przyciskow :D
  
Re: <J@ger> mysz do gier
PostWysłano: Niedziela, 18 Października 2009, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




J@ger, ważniejsze czy:
szara?
biała?
polna?
czy moze labolatoryjna?
ma mieć scrola czy łechtaczkę?
z futerkiem czy bez?
:D
  
Re: mysz do gier
PostWysłano: Piątek, 27 Listopada 2009, 10:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Moniq
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7456
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




jak najbardziej fajna myszka(kupowałam taką chłopakowi, to kogę pochwalić:P) w zwykłym użytku jest bardzo dobra i z tego co mówił mi chłopak do gier też się fajnie nadaje( przede wszystkim ma 5 poziomów czułości, czy tak jak to się zwie pięć przełączników rozdzielczości- maks 2500 DPI, więc myślę, że całkiem wystarczająco...
  
Re: <Moniq> mysz do gier
PostWysłano: Sobota, 28 Listopada 2009, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Myszki są wskazane do gier, zwłaszcza erotycznych! Zastanawiają mnie tylko te poziomy czułosci no i w jakiej skali SI.
  
Re: mysz do gier
PostWysłano: Piątek, 11 Grudnia 2009, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hrum
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7470
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Cieżko coś doradzić szczegółowo nie znając twoich preferencji. Najlepiej sam zobacz na 1komp.pl jest bardzo bardzo duży wybór myszek. Więc mysle, ze znajdziesz coś odpowiedniego do gier. Pozdro
  
Re: mysz do gier
PostWysłano: Wtorek, 15 Grudnia 2009, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lambra
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7469
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Do gier to raczej polecam myszki bezprzewodowe. Mój facet dużo gra, więc na mikołaja kupiłam mu myszkę TRACER TRM-SRO1 i był naprawdę zadowolony. Niestety to nie wpłynęło zbyt dobrze na nasz związek, bo teraz nic nie robi, tylko siedzi i gra
  
Re: <lambra> mysz do gier
PostWysłano: Wtorek, 15 Grudnia 2009, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak w wątku obok. Odradzam sprzęt od Tracera, a już zwłaszcza myszki.
  
Re: <Berger> mysz do gier
PostWysłano: Sobota, 19 Grudnia 2009, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




myszki w szczegolnosci :D
  
Re: <J@ger> mysz do gier
PostWysłano: Sobota, 19 Grudnia 2009, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Śmiejesz się, a moja myszka nawet tekstu zaznaczyć nie potrafi. Zamiast tego dzieli go na fragmenty, które następnie przestawia. Bublowi mówię nie!
  
Re: mysz do gier
PostWysłano: Wtorek, 25 Maj 2010, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BloodyMery
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7497
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




żadnych danych technicznych ani cenowych nie podałeś to ja polecę tą myszkę, którą uważam za najlepszą, czyli Razer Mamba...umożliwia grę zarówno w trybie bezprzewodowym w częstotliwości 2.4GHz jak i za pośrednictwem kabla USB..kosztuje swoje, ale lepszej myszy do gier po prostu nie ma
  
Re: mysz do gier
PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2010, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adas22
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7500
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Zobacz sobie tą mysz -> http://alejka.pl/microsoft-wireless-optical-mouse-2000.html , mam taką samą , do grania jest idealna .
  
Re: <adas22> mysz do gier
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2010, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




oj adas adas ,,,
  
Re: mysz do gier
PostWysłano: Środa, 23 Sierpnia 2017, 10:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aitik
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7985
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




To już nie są czasy, w których zwykłe myszy męczyły nadgarstki przy nawigacji po ikonach na pulpicie, a żeby nie zamykać tabeli w cs 1.5 trzeba było mieć zawrotną liczbę DPI na poziomie 800. Obecnie jest łatwo - idziesz do sklepu, wybierasz to co Ci się podoba i leży w ręce i... właściwie tyle. Gwarantuje Ci, że porażki w jakiejkolwiek grze nie będą podyktowane złym urządzeniem wskazującym.
  
mysz do gier
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010