Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> teledysken / widełoklipen Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Środa, 12 Grudnia 2007, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




tnatalia :
http://www.youtube.com/watch?v=MsXOpkfgHj0

Nie wiem czy to było. Nie chce mi sie całego forum przeszukiwać - "W tym mieście trudno jest żyć" z tvpkultura


Oh , jaki fajny teledysk ! Było nie było , powspominać miło . smile.gif
  
Re: <Ula.B> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Środa, 12 Grudnia 2007, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




No i macie kobitki dowod na to, ze facet im starszy tym mmmmmm, echch, przystojniejszy i ze im wiecej chleje, tym ma ciekawszy głos. W tym "przejsciu podziemnym" spedził Maciej lata, ktore zapracowały na jego pozniejszy sukces, ow krakowski underground. Przytuliloby sie to dziecko do serca,nie? Brawa dla Tnatalii. Macie ludzie cos jeszcze??? wink.gif
  
Re: <haps> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Czwartek, 13 Grudnia 2007, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Minister Kultury
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #5528
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Chyba lepiej tak kolego niz gdyby wciąż miało być jak na tym teledysku?
Pozdrawiam i dziękuję haps. :)
  
Re: <Minister Kultury> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Sobota, 15 Grudnia 2007, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Oczywiscie,ze lepiej:)) Mam jednak w sobie tyle empatii, zeby zrozumiec przezywanie przez innych niepewnosci jutra. Mijam niezłych muzykow na ulicach, grajacych, spiewajacych pieknymi głosami, niepewnych, czy zarobią na chleb. To przeciez przeszedł i Malenczuk. Oby jego historia była dla nich wszystkich swiatelkiem w tunelu. To, co facet reprezentuje soba teraz jest triumfem nad przeszloscia i wynikiem stoczonej walki z beznadzieja. Ciekawe, czy gdybym wtedy szła takim przejsciem podziemnym i usłyszała tamtego Malenczuka, czy zwrociłabym na niego uwagę, czy rzuciłabym cos do futerału...Jego nieobce mi losy spowodowały, ze nigdy nie przechodzę obok odwagi zmierzenia sie z losem ulicznych grajkow obojętnie. Niech zyje Maestro!!!
PS. Panie Ministrze Kultury (heh) - jestem sobie kobitką. ha-(Hania) p-(nazwisko panienskie) s-(nazwisko uzywane aktualnie). Tak dla zmyły, zawsze sie usmiecham,gdy na forum jestem dla kogos facetem wink.gif
  
Re: <haps> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Niedziela, 16 Grudnia 2007, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Minister Kultury
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #5528
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




A to przepraszam. Ale sama Pani rozumie, że w internecie nie widać z kim się ma przyjemność pogadać.
  
Re: <Minister Kultury> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Niedziela, 16 Grudnia 2007, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Minister Kultury - nowa bużka na forum ? Witamy !

Ja podobnie jak Haps (chyba musisz zmienić pseudo smile.gif ), nie przechodzę obojętnie obok ulicznych grajków . Nasz Mistrz zrobił dobrą robotę , nie ?
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Grudnia 2007, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1866
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




[quote="Ula.B"]Minister Kultury - nowa bużka na forum ? Witamy !

Nowa buźka...lol.gif
  
Re: <Julita> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Grudnia 2007, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Minister Kultury :
A to przepraszam. Ale sama Pani rozumie, że w internecie nie widać z kim się ma przyjemność pogadać.

Nowa Buzko, wszystkie buzki małe i duze, nowe, nowsze i nienajnowsze MOWIA ( a raczej pisza ) do siebie po imieniu, więc nie jestem "pani" tylko Hania, albo haps biggrin.gif
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Środa, 19 Grudnia 2007, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Zbigniew Kurtycz i Maciej Maleńczuk "Cicha woda" (Opole 2005) cool.gif

p.s. czemu MM prowadził za rękę Z. Kurtycza (na schodach)... w sumie w całkiem dobrej formie tam był więc... po co... dziwne to było eusa_eh.gif.
chociaż.... co ja tam wiem... zobaczymy jak będę mieć tyle samo lat co Z. jak mi będzie szło takie żwawe chodzenie po schodach tongue.gif
  
Re: <Kindża> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Czwartek, 20 Grudnia 2007, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Cały teledysk można znależć na płycie "Złota kolekcja" i to razem z bisem . Bardzo fajna sprawa . A jak się wzajemnie przedstawiali to Z. Kurtycz powiedział , wskazując na Maćka - " mój przyjaciel.." . Miłe prawda ?
Chyba tak całkiem bez powodu MM po tych schodach nie prowadził Pana Kurtycza . Wydaje mi się , że to bardzo dobrze o nim świadczy .
  
Re: <Ula.B> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Czwartek, 20 Grudnia 2007, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Qba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3074
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Jak to oglądałem pierwszy razto odniosłem wrażenie, że Zbigniew Kurtycz zapomniał jak nazywa sie ten co z nim śpiewał(albo go nie znał dobrze w ogóle) i dlatego powiedział mój przyjaciel. Mogę się mylic.
  
Re: <Qba> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Czwartek, 20 Grudnia 2007, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Całkiem możliwe. Kiedyś oglądałam program „Wideoteka dorosłego człowieka”z udziałem Kurtycza.Gdy został zapytany o ten właśnie występ nie potrafił od razu powiedzieć jak się nazywa MM i dopiero po zastanowieniu wskazał jego nazwisko, przy czym nie obyło się bez jego przekręcenia. Jeśli dobrze pamiętam powiedział „Malciuk” lol.gif troche śmiesznie to zabrzmiało. Ale w końcu to przecież starszy człowiek, więc taka pomyłka miała prawo mu się przytrafić. Muszę jednak zaznaczyć, że wypowiadał się tam o nim w samych superlatywach (z resztą prowadzący program Krzysztof Szewczyk również). biggrin.gif
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Piątek, 11 Stycznia 2008, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




http://pl.youtube.com/watch?v=MsXOpkfgHj0 widzieli to??
  
Re: <Lucekk> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Piątek, 11 Stycznia 2008, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=MsXOpkfgHj0 widzieli to??


Widzieli. Na poprzedniej stronie jest mój post o tym klipie biggrin.gif
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Piątek, 11 Stycznia 2008, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




tnatalia :
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=MsXOpkfgHj0 widzieli to??


Widzieli. Na poprzedniej stronie jest mój post o tym klipie biggrin.gif


Nieszkodzi . Z przyjemnością zobaczą jeszcze raz .
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Kwietnia 2009, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EdekLeszczyk
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #7414
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Uwielbiam "Twist Again" za ten ogólny luz. "Szuwary" oraz "Pudel z Guadelupy" mają niesamowity klimat. "Święto kobiet" przyjemnie się ogląda, a o "Edku Leszczyku" chyba nie trzeba pisać. Klip do "Wolności słowa" jest bardzo pomysłowy, duży plus za kreacje Maleńczuka.
  
Re: <EdekLeszczyk> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Wtorek, 28 Kwietnia 2009, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Ja z kolei żałuję, że nie ma teledysku z Maleńczukiem do "Kocham się" ( zapewne fajnie by się wił, bo przecież stojąca glista z niego). Poza tym fantastyczny w teledysku do "Sukni" jest Tytus, taki heavy na maksa. I dodam tylko, że Maleńczuk tę piochnę zrobił lepiej od Nalepy, którego, skądinąd cenię niezwykle. Lecz tu Maciek go przebił. wink.gif No. Tyle dobrego za dawne czasy...
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Sobota, 07 Listopada 2009, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




SYNU
  
Re: <kachna> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Środa, 18 Listopada 2009, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michciu3
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7358
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




http://teledyski.onet.pl/10172,5705093,teledyski.html "Przy kościele"
  
Re: <michciu3> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Czwartek, 17 Grudnia 2009, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Zabawny teledysk, zrealizowany z dużym rozmachem. Mistrzowi w ornacie do twarzy i nawet nieźle się porusza, jak na MM. Chyba pobierał lekcje u Maseraka smile.gif. No i to końcowe wejście... eusa_clap.gif
  
teledysken / widełoklipen
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010