Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> LALA i Jevo Kamanda
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
LALA i Jevo Kamanda
PostWysłano: Wtorek, 14 Kwietnia 2009, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Siemka!:) założyłem nowy temat, by móc podyskutować na temat nowego projektu Lali. A właśnie Laliszon mam do Ciebie kilka pytań odnośnie zespołu, powiem Ci że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłeś :), a odnośnie pytań mógłbyś napisać kto oprócz Ciebie i Tomka Dominika jest w zespole???, czy szykuje sie jakaś trasa koncertowa może? Jak na razie widziałem że gracie w Alchemii w maju, kto napisał teksty na płytę? Czy może Maciej Maleńczuk tez cos "wyskrobał"??? i jeszcze odnosnie płyty: wiadomo już kiedy będzie można ją dostać???

No... i to chyba wszystko :):):) hihi
  
Re: <Rafaldinho> LALA i Jevo Kamanda
PostWysłano: Środa, 15 Kwietnia 2009, 01:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Witaj

Trochę mi niezręcznie w zaistniałej sytuacji lansować się na forum bo już ze mnie żaden Pudels no i Homo Twiścianin lol.gif Prawdę mówiąc jeśli chodzi o HT to szczególnie lubiłem ten zespół na długo przed tym zanim zacząłem z nim współpracować(szkoda że takszybko się skończyło). Ale do rzeczy. zespół LaLa i JK nagrał płytę w składzie: Przemek Sokół - Trąbka i wszystkie instrumenty dęte, Tomek Dominik - perkusja i przeszkadzajki , w kilku numerach partie mistrzowskie na gitarze elektrycznej i akustycznej zagrał Bartek Latus. Mnie udało się napisać większość Tekstów oraz muzykę z wyjątkiem utworu tradycyjnego który jest dość mało znany, ale lubię go bo to pierwszy numer jaki kiedyś zagrał mi ojciec na gitarze(pozwoliłem sobie na jego dość frywolną interpretację). Jest też pewien przedwojenny cover którego tytułu na razie nie zdradzę ale też uwielbiam ten numer. Jeden utwór(muzyka) jest kompozycją mojego kolegi Przemka Sokoła, w mojej interpretacji i z tekstem który udało mi się napisać. Zabrzdąkałem też na basie oraz gitarach, udało się zaśpiewać i już na początku maja będą efekty w postaci płyty. Bardzo miło pracowało się z moimi kolegami, zwłaszcza że znamy się od lat i to przyjacielska płyta o naszych życiowych przypadkach. Byłem wielce rad gdy na mojej płycie zechciał wystąpić sam OLAF DERIGLASOFF którego niezwykle cenię i poważam jako artystę i przyjaciela, w jednym z utworów zaśpiewał i zagrał w refrenie frazę własnego pomysłu, to prawdziwa frajda pracować z takimi artystami. Na płytce też udzieliła swego głosu znana z płyt Pudelsów Justyna Motylska. Na koncertach zespół wystąpi w powiększonym do 7 osób składzie.
Na średniej Tubie (tenor) zagra Wojtek Frankowicz
na Wielkiej Tubie młody zdolny artysta z Mazur- Mateusz Ochrym
oraz na puzonie Arek Kwiatkowski, znany też z formacji SKANKAN
Wydawcą i inwestorem płyty jest mój kolega i przyjaciel (bez podtekstów) lol.gif a dystrybutorem (powiem w przyszłym tygodniu bo wtedy ratyfikuję traktat, wcześniej uzgodniony)
Obecnie zespół przygotowuje się do koncertów, w planie oprócz Krakowskiej premiery, premiera w Warszawie oraz kila koncertów które się klują. W przyszłym tygodniu rozpoczyna się promocja radiowa singla pt: "Kto nie pije z kolegami..." zresztą płyta nosi ten sam tytuł, planujemy następne teledyski, obecnie jest dostępny na interia.pl lada chwila na innych. Generalnie chciałbym aby był to zespół głównie koncertowy bo to sprawia mi największą frajdę. Trzymajcie kciuki bo zamierzamy trochę powalczyć z naszym wyrodnym szołbiznesem.
Pozdrawiam LALA

p.s. muszę awatar zmienić na tą okoliczność, chyba że zostawię na pamiątkę, akurat " Matematyka" nagraliśmy w świetnej atmosferze i okolicznościach przyrody
  
Re: LALA i Jevo Kamanda
PostWysłano: Środa, 15 Kwietnia 2009, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manofknives
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7364
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Przyznam, że pomysł, by grać taką muzykę całkiem ciekawy, Kto nie pije z kolegami to naprawdę udany numer, także gratuluję i z niecierpliwością czekam na płytę ;) A jeżeli będzie jakiś koncert w Warszawie to chętnie się wybiorę.
Mam jeszcze pytanie: co w takim razie z koncertami HT, które na stronie nie są odwołane, tzn. na juwenaliach w Łodzi i później w Gdańsku? Jest szansa, że do tego momentu HT będzie z powrotem działać? (Tak, wiem że to głupie pytanie, ale jako wyznawca mam jeszcze nadzieję :P)
  
Re: LALA i Jevo Kamanda
PostWysłano: Wtorek, 28 Kwietnia 2009, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Jeśli chodzi o te koncerty HT to też są nieaktualne oczywiście.Po prostu Kahna miała awarię strony i nie mogła ściągnąć (z grubsza się na tym nie znam)
A jeśli chodzi o wspomnianą wyżej nową formację to 14.05. w krakowskiej ALCHEMII o h:20 odbędzie się krakowska koncertowa premiera płyty "LALA i JEVO KAMANDA" pt:"Kto nie pije z kolegami..." połączona z imprezą do rana. Gościem zespołu będzie Olaf Deriglasof który wystąpił też na płycie oraz Justynka Motylska. Imprezę uświetni DJCcz (Piotr Czyż) znany prezenter muzyczny, który zapoda wyłącznie muzykę balkan style oraz black sea style.
Jeśli chodzi o HT nie odpowiadam więcej na pytania bo nic nie wiem zwyczajnie.

Pozdrawiam i zapraszam na swoje koncerty.

p.s. Premierę ogólnopolską płyty, zaplanowaliśmy na 16 maja.
dystrybutorem płyty będzie Fonografika.
  
Re: LALA i Jevo Kamanda
PostWysłano: Niedziela, 03 Stycznia 2010, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Jeśli kto ma ochotę na imprezkę wieczorową porą, w bałkańskim stylu, zapraszamy 8.01 do Zakopanego Ampstrong- Noc Bałkańska oraz 29.01. Kraków- Imbir , jest jeszcze kilka innych miejsc w marcu zapraszam na lalaijk.pl
Pozdro LALA
  
Re: LALA i Jevo Kamanda
PostWysłano: Czwartek, 14 Stycznia 2010, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




A Tutaj linka do zapowiedzi imprezkihttp://www.youtube.com/watch?v=FTOV9QCH5Po
  
LALA i Jevo Kamanda
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010