Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> 1/2" nie równe 1/2"
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
1/2" nie równe 1/2"
PostWysłano: Sobota, 17 Kwietnia 2010, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Jestem totalnie w.....zdenerwowany i muszę gdzieś to z siebie wyrzucić.
Claber i gardena. Dwóch producentów różnych śmieci do ogrodu.
"Typowe" złącze 1/2" clabera nie pasuje do "typowego" złącza 1/2" gardeny. Claber jest bardziej drobno zwojny. I jak się nie w.... zdenerwować?
Oczywiście w opisach producentów jest "typowy gwint 1/2" ".

Niech ich typowość szlag trafi (by sprawdzić, trzeba otworzyć pudełko a otwartego pudełka nie da się zwrócić).

Niestety nie ulżyło mi po napisaniu......
  
Re: <oozz> 1/2" nie równe 1/2"
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Kwietnia 2010, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zupełnie nie wiem, o czym mówisz, ale może chodzi o to, żeby zachować wierność marce? ;)
  
Re: <oozz> 1/2" nie równe 1/2"
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2010, 08:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Marku i po co ta irytacja. Typowa 15 calowa felga od mercedesa też różni się od typowej 15 calowej felgi renault. 1/2 cala to w tym przypadku określenie prześwitu rurki (i to też wartość przybliżona). Kompatybilność złączek w tym przypadku określa nazwa producenta. Jeżeli chcesz łączyć systemy, to nie masz wyjścia, musisz zastosować adaptator. Z resztą co ja ci tłumaczę. Sam wiesz najlepiej.
  
Re: 1/2" nie równe 1/2"
PostWysłano: Wtorek, 05 Stycznia 2016, 11:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




niestety, powinno być tak ze są to te same części. ale każdy producent chce promować tylko swoje rzeczy. Generalne można by spróbować iśc z tym od rzecznika praw konsumentów. Być może jemu uda się coś pomóc...

___________________
Chcesz zwiększyć sprzedaż? Postaw na ekspozytory warszawa: http://www.bbmeble.pl/ekspozytory.html
  
1/2" nie równe 1/2"
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010