Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba -> Jaki wybrac mixer lub co jest lepsze dla lepszej jakosci nagrywania!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jaki wybrac mixer lub co jest lepsze dla lepszej jakosci nagrywania!
PostWysłano: Środa, 23 Czerwca 2010, 08:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
xxACExx
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7516
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich serdecznie.

Zakupilem karte dzwiekowa sound blaster sb audigi 2 zs mam do tego przedwzmacniacz lampowy behringer mic 100 oraz mikrofon studyjny mxl 990S

Moje pytanie brzmi...

Co mam zrobic lub jaki dokupic sprzet do okolo 400 zl aby poprawic tony nagrywania chodzi tu dokladnie o soczyste i czyste brzmienie nie tracac na tym jakosci jaka jest minimum jakichkolwiek szumow..

Dawniej mialem mikrofon rh sound za 250 zl na ktorym jakosc byla bardzo dobra po za tym ze mikrofon co do ceny mial zdolnosc do piszczacych tonow..ale nagrywki byly bardzo dobre...po zakupie mxl 990s a jest to napewno wyzsza klasa i jest on mocniejszy..te tony sa plytkie..malo wyrazne..doszedlrm do wniosku ze teraz pasuje go wzmocnic equalizerem ktore sa w mixerach lub przedwzmakach jakim np jest tb101...

Prosze o pomoc w doborze czegos w miare dobrego do 400 zl abym mial przyjemnosc z tych nagrywek i wygenerowal jak najlepsza jakosc brzmienia..ja sie zastanawialem nad mixerem Behringer XENYX 1002 czy to wybor w miare???

Prosze o szybka pomoc z gory dzieki i pozdrawiam:)
biggrin.gif
  
Re: <xxACExx> Jaki wybrac mixer lub co jest lepsze dla lepszej jakosci nagrywania!
PostWysłano: Czwartek, 08 Lipca 2010, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a większych literek to nie było ?
  
Re: <xxACExx> Jaki wybrac mixer lub co jest lepsze dla lepszej jakosci nagrywania!
PostWysłano: Wtorek, 13 Lipca 2010, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
xxACExx
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7516
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




NIE BYLO A COS CI NIE PASUJE???:/
  
Re: <xxACExx> Jaki wybrac mixer lub co jest lepsze dla lepszej jakosci nagrywania!
PostWysłano: Sobota, 17 Lipca 2010, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nie tylko Jemu.
A co, bić będziesz ?

Do tego trzeba pryszczate dupsko od kompa oderwać.
  
Jaki wybrac mixer lub co jest lepsze dla lepszej jakosci nagrywania!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010