Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Made In Poland
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Made In Poland
PostWysłano: Niedziela, 23 Września 2007, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
romeo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6913
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Co sądzicie o tym zespole? Odkryłem go dwa dni temu dzięki klipowi na youtube. Wokalistą jest Hajdasz, znany z Homo Twist. Nie rozumiem tylko dlaczego nie występuje w klipie.
Znacie może jakieś inne nagrania Made In Poland? Bo to jedno jest lepsze od takiej Comy na przykład.

http://youtube.com/watch?v=rRW8EosxYnY
  
Re: <romeo> Made In Poland
PostWysłano: Niedziela, 23 Września 2007, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Hm, w sumie zespół jednego przeboju - "Nie mówię, ja myślę". Jakoś z polskiej zimnej fali połowy lat 80. wolę Madame, choć przecież Hajdasz z MIP jest synem TEGO Hajdasza, a Robert Gawliński z Madame poszedł potem dziarskim krokiem w stronę niechlubnej komercji. A od Made In Poland jakoś bardziej mi się podobały zespoły "okołomadeinpolandowe", na przykład Kamienny Krąg. Polecam ich zabawną przeróbkę "Pride In The Name Of Love" U2 - "W imieniu metalu". biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
No, ale podlinkowany przez Ciebie utwór całkiem OK, a basista Made In Poland Piotrek Pawłowski to zupełnie sympatyczny człek. wink.gif
  
Re: <Berger> Made In Poland
PostWysłano: Niedziela, 23 Września 2007, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
romeo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6913
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za info. Poszukam zatem innych utworów. Póki co znalazłem "Ja myślę" i nie mogę uwierzyć, że to nagranie sprzed ponad 20 lat:). Brzmi jak Interpol normalnie. Tylko wokal zupełnie nieprzekonujący(: Hajdasz ma zdecydowanie lepszy głos i szkoda, że to nie on śpiewał wtedy.
  
Re: <romeo> Made In Poland
PostWysłano: Wtorek, 25 Września 2007, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Śpiewał, zdaje się, Rozzy.
  
Re: Made In Poland
PostWysłano: Środa, 22 Września 2010, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reksio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7542
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Dwa lata temu występowali na koncercie w toruńskiej Od Nowie na koncercie ku czci Ciechowskiego. Bardzo mi się nie podobało.
  
Made In Poland
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010