Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> poski pisarz-reporter
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
poski pisarz-reporter
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sartoris
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5383
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




chciałem sie zapytać czy ktoś z was czytał ryszarda kapuścińskiego. co o nim sądzicie??

przeczytałem lapidarium IV i podróże z herodotem. polska literatura taka teraz niepopularna sad.gif .
  
Re: poski pisarz-reporter
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




Witam !
Kapuscinski to niesamowity autor i wszystkie jedo reporterskie opowiesci sa nieprawdopodobne i az sie wierzyc nie chce ze jeden czlowiek mogl to wszystko przezyc i zobaczyc !
i jaki jezyk !!!

genialny poprostu !!!
Polecam wszystkim !!!!

musze do niego wrocic przy najblizszej okazji !!!!



az chce sie wyruszyc w swiat po przeczytaniu tego wszystkiego !
  
Re: poski pisarz-reporter
PostWysłano: Środa, 22 Września 2010, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reksio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7542
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Przeczytałem parę jego rzeczy. Pierwszy był "Szachinszach". Później "Podróże z herodotem", "Wojnę futbolową", "Heban". Można sporo świata "zobaczyć" dzieki jego książkom.
  
Re: <reksio> poski pisarz-reporter
PostWysłano: Środa, 22 Września 2010, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Trochę czytałem Kapuścińskiego, ale wielkiego przekonania nigdy do niego nie miałem. Pomimo to muszę przyznać, że "Imperium" (obraz sypiącej się, posowieckiej Rosji) robi jednak pewne wrażenie...
  
poski pisarz-reporter
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010