Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> Czy czytamy ?? Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Kowal> Czy czytamy ?
PostWysłano: Środa, 13 Września 2006, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Żadnych. Nie czytałem biggrin.gif
A tak wogle to załóż nowy wątek wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Czy czytamy ?
PostWysłano: Środa, 13 Września 2006, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Nie chciałem robić syfu :) A przeczytaj Wuju, warto!
  
Re: Czy czytamy ?
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Coraz mniej millczenia
Marta Fox
  
Re: Czy czytamy ?
PostWysłano: Środa, 22 Września 2010, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reksio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7542
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Czytamy, ale nie wszyscy i nie wszędzie. W stolicy jest bardzo pozytywne zjawisko ludzie na prawdę masowo czytają w komunikacji miejskiej i na ulicach. Warszawa daje przykład.
  
Re: <reksio> Czy czytamy ?
PostWysłano: Środa, 22 Września 2010, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Fajnie, ale skąd przekonanie, że tak się dzieje tylko w Warszawie?
  
Re: <Ramzes> Czy czytamy ?
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2011, 01:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hala58
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7604
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Zobaczcie jaka literatura polska będzie promowana w Europie na culture.pl
  
Re: <hala58> Czy czytamy ?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Stycznia 2013, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AniaLogi86
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7768
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Zobaczę za chwilę, bo jestem ciekawa. A co do czytania w komunikacji miejskiej to w Poznaniu tez się zdarzają takie osoby, co prawda nie jest ich jakaś ogromna ilość ale można znaleźć.
  
Re: Czy czytamy ?
PostWysłano: Wtorek, 29 Stycznia 2013, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Uważam, że nie jest sztuką czytać. Sztuką jest czytać dobre książki. :)
  
Re: <LWG> Czy czytamy ?
PostWysłano: Środa, 20 Lutego 2013, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dobre, czyli jakie?
  
Re: <Berger> Czy czytamy ?
PostWysłano: Niedziela, 12 Maj 2013, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Np. Pismo Święte.

U mnie na teologii ksiądz dr powiedział: "Chłop jak dąb, a nie wie, kto to jest Abraham". biggrin.gif
  
Re: <LWG> Czy czytamy ?
PostWysłano: Niedziela, 16 Czerwca 2013, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A poza Biblią?
  
Re: <Berger> Czy czytamy ?
PostWysłano: Sobota, 13 Lipca 2013, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio przeczytałam dzieło Fryderyka Nietzschego pt. "Zmierzch bożyszcz, czyli jak filozofuje się młotem". Aktualnie czytam jego dzieło pt. "Tako rzecze Zaratustra". Fryderyk Nietzsche to wielki, ale kontrowersyjny filozof. Mnie jego twórczość bardzo się podoba.
  
PostWysłano: Czwartek, 31 Stycznia 2019, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jusjos
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8077
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Ja od jakiegoś czasu zaczynam czytać książki Kinga i bardzo mi się podobają. Wcześniej czytałem książki Sapkowskiego - serie wiedźmina i powiem Wam, że dawno się tak nie zawiodłem. W porównaniu do gry, książki z tej serii nie są zbyt wciągające. Prócz tego staram się też czytać blogi, portale informacyjne typu [ciach] (właśnie stąd jestem). Uwielbiam czytać, nie wyobrażam sobie abym mógł słuchać jakiś audiobooków :o!
  
PostWysłano: Sobota, 02 Lutego 2019, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Jusjos :
Wcześniej czytałem książki Sapkowskiego - serie wiedźmina i powiem Wam, że dawno się tak nie zawiodłem. W porównaniu do gry, książki z tej serii nie są zbyt wciągające.


ohh rly ?
miliony mysla inaczej niz ty
ale co troll moze o tym wiedziec
  
Czy czytamy ??
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 7 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010