Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Egzotyczne piwa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Egzotyczne piwa
PostWysłano: Środa, 22 Września 2010, 00:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reksio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7542
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Pijacie czasem jakieś zagraniczne piwa? Ja ostatnio zacząłem eksperymentować i próbuje nowych smaków. Polecicie coś dobrego? Ostatnio wypatrzyłem taką ciekawostkę http://www.youtube.com/watch?v=GF1JDh6Bkeg
  
Re: Egzotyczne piwa
PostWysłano: Środa, 22 Września 2010, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Ja lubię pszeniczne. Butelkowane w sklepach dobre są Paulaner (5.5 zł) i nawet Okocim (3.5 zł, pasteryzowane).
Jednak za lidera w butelce uznaję ukraińskie piwo Obołoń (5 zł).
Nawet mają stronę internetową: http://www.obolon.pl/pszeniczne_pl.html
  
Re: <EDDY> Egzotyczne piwa
PostWysłano: Środa, 22 Września 2010, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Paulaner jest smaczny, natomiast do marki Obołon mam uraz od czasu, kiedy we Lwowie dałem się skusić na Obołona 2000 (chyba zakrapianego spirytem). Okropne piwo. Od tego samemgo czasu jednak jestem fanem Lwiwskiego z beczki. Ale i tak najlepsze są piwa czeskie. Ostatnim razem, jak bawiłem po drugiej stronie Karkonoszy, piłem w hospodzie piwko Velvet. I rzeczywiście, aksamitne w smaku...
  
Re: <EDDY> Egzotyczne piwa
PostWysłano: Środa, 06 Października 2010, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




okocim pszeniczny to dla mnie nie pszenica

klasyka gatunku to wspomniane wczescniej paulaner i fransiskaner
ostatnio zdradzam je dla miodowego ciechana
miodne i miodowe z mazur tez niezle
  
Re: Egzotyczne piwa
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Listopada 2010, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reksio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7542
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Cóż Paulaner to klasyk, ale okocim w stosunku cena jakość wypada nieźle. Btw. wie któś gdzie Poznaniu kupić można Ciechana?
Ostatnia rzecz kursy smakoszy piwa Wam polecam, jak ktoś się interesuje. Byłem i wiem, że ciekawie no i degustacja w cenie :) http://www.piwoznawcy.pl/prezent
  
Re: Egzotyczne piwa
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2017, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mycha
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7969
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Tutaj również znajdziecie opinie na temat najlepszych piw http://www.alkowiki.pl/piwo/. Jest ich sporo, więc można znaleźć bardzo wiele ciekawych propozycji piwnych :)
  
Re: Egzotyczne piwa
PostWysłano: Niedziela, 29 Stycznia 2017, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
doktorek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7974
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ciepłe piwo jest niewątpliwie najlepszą opcją na zimę :P
  
Re: Egzotyczne piwa
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2017, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loppek765
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7988
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ja lubię piwka smakowe
  
Re: Egzotyczne piwa
PostWysłano: Wtorek, 23 Maj 2017, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
labbb
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7994
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




z egzotycznych to ja bardzo lubię Singhę. Smakuje trochę jak Perła, ale jednak bardziej piwnie ;)
  
Re: <labbb> Egzotyczne piwa
PostWysłano: Czwartek, 17 Sierpnia 2017, 09:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwia4012
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7821
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




A jeśli mowa o alkoholu to czy smakuje Wam czerwone wino ? Moim zdaniem takie wino jest naprawde smaczne. Ale tak naprawde w sklepach stacjonarnych jest mały wybór. Może znacie jakieś sklepy internetowe? Oczywiście chodzi mi o takie gdzie wina są dobre względem jakościowym.
  
Re: Egzotyczne piwa
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 08:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Nie lubię egzotycznych/wymyślnych piw. Piwo to ma być piwo. Zwykłe, zimne, bez soku.
  
Re: Egzotyczne piwa
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2018, 15:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Ja lubię niekiedy spróbować czegoś nowego, ale też mam doświadczenia, że takie próby nie zawsze się dobrze kończą. Ogólnie faktycznie wolę pić już coś sprawdzonego, ale czasem trzeba spróbować nowych smaków dla odmiany.
  
Egzotyczne piwa
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010