Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> Katolik.pl
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Katolik.pl
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Chodzi mi dokładnie o tamtejsze forum z setkami niedorzecznych pytań - haczyków typu:

"Co to znaczy dzień święty święcić?"
"Czy to bierzmowanie jest ważne?"
"Jak się nawrócić?"

Wiara polega na prostocie serca, a nie...

Gadulstwo to strata czyjegoś czasu (patrz ---> duchowy testament Anneliese Michel, kilka punkcików, a jakie wielkie).

...

Współczuję moderatorowi.

Czuję się tam jak na UAM-ie. Zero szacunku dla starszych.
  
Re: Katolik.pl
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Uwaga do księży - naelektryzowanie papierem ściernym i brzydkie zaglądanie komuś do duszy z czystej ciekawości nie ma nic wspólnego z Bożym darem czytania w duszach ku ogólnemu dobru. Kropka. wink.gif

Proszę mi nie zabierać wolnej woli.
  
Re: Katolik.pl
PostWysłano: Czwartek, 15 Marca 2007, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Czy nie sądzicie, że ateizm sprawia, że ludzie są smutni? wink.gif

http://www.dyskusje.katolik.pl/
  
Re: Katolik.pl
PostWysłano: Czwartek, 15 Marca 2007, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A Ten to dopiero jest z tego powodu smutny.

http://www.milosierdzieboze.pl/obraz_jezuufamtobie.php?text=18
  
Re: Katolik.pl
PostWysłano: Czwartek, 15 Marca 2007, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fawkes
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6774
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Widzę że ciekawy monolgo prowadzisz... cool.gif


Co do księży, to masz rację, z tym co jakis czas temu pisałaś. Chociaż są te inne problemy, które znam...
  
Re: <Fawkes> Katolik.pl
PostWysłano: Środa, 21 Marca 2007, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Naprawdę? wink.gif
  
Re: Katolik.pl
PostWysłano: Piątek, 23 Marca 2007, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:12, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Katolik.pl
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2007, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:11, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Katolik.pl
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2007, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...
  
Re: Katolik.pl
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Uważam, że księża z tego portalu przesadzają. Kiedyś czytałam, że jakiś ksiądz stamtąd pochodzi z Ameryki, ale mogę źle pamiętać. Może za to jest atakowany. Różnica pomiędzy Amerykaninem a Amerykaninem jest kolosalna. Z góry przepraszam za nieporadność w konstruowaniu tekstu. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> Katolik.pl
PostWysłano: Wtorek, 23 Listopada 2010, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
majaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7553
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




czy ateiści to ludzie smutni? moim zdanie ateistów nie ma, kazdy w coś wierzy. Jedni nazywają go bogiem, drudzy słońcem a jeszcze inni nadzieją. Gdyby nie wierzyć w nic, nie mozna byłoby konstruktywnie mysleć, robić plany i budować przyszłość. Wiara to motor, to forma ewolucji, cos, co nas pcha do przodu. Tak ja to widzę.
  
Re: Katolik.pl
PostWysłano: Piątek, 26 Listopada 2010, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Wiara w lepsze jutro, to nie to samo co oddawanie czci i powielanie wyuczonych schematów religijnych.
Ludzie wierzący nie zrozumieją ateisty, póki sami nie uwolnią się od łatwowierności (religia, przesądy, itd.). To długi proces myślowy do innego spojrzenia na życie.
  
Re: <EDDY> Katolik.pl
PostWysłano: Piątek, 26 Listopada 2010, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
majaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7553
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




religia nie ma dla mnie nic wspólnego z wiarą, przesądy, bozki, krzyże na ścianach, zacietrzewienie i działanie w imię boga to daleko idący fanatyzm religijny, którego boję się jak diabeł święconej wody.Wiara jest dla mnie wszystkim, dziękuję jej, że mogę w niej trwać i cieszyć się życiem.
  
Katolik.pl
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010