Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> darmowa szkoła uwodzenia Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




U nas w lesie górki są zabójcze, a żeby zobaczyć polne widoczki trzeba przebyć las tongue.gif
A wczorajsza wycieczka z Pawełkiem się bardzo udała cool.gif
  
Re: <grusia> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 02 Września 2005, 01:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A może jednak następnym razem zaproponuj mu wycieczkę na rowerach stacjonarnych? lol.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 02 Września 2005, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




[quote="grusia"] U nas w lesie górki są zabójcze, a żeby zobaczyć polne widoczki trzeba przebyć las [quote]

Nie wiedzialam, ze widoki polne az takiego poswiecenia warte...;)
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 02 Września 2005, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
A może jednak następnym razem zaproponuj mu wycieczkę na rowerach stacjonarnych? lol.gif


Jeździliśmy na normalnych rowerach. Nie wiem, po co mam się "cofać w rozwoju" tongue.gif

Kosmopolitka :
Nie wiedzialam, ze widoki polne az takiego poswiecenia warte...;)


Raczej wymagające go.
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Września 2005, 08:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




grusia :
nie wiem, po co mam "cofać się w rozwoju".


Żartowałem. :)
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Czwartek, 06 Stycznia 2011, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bakalinkaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7565
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




ja polecam Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl), z której oferty skorzystałam. Zapisałam się na kurs uwodzenia, bo już nie chciałam być szarą myszką nieumiejącą sobie znaleźć partnera. Po kursie wiele się we mnie zmieniło i jestem na dobrej drodze by ułożyć sobie życie w związku :)
  
Re: <bakalinkaa> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2011, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Brawo! Ty przynajmniej nawet nie próbujesz udawać, że to nie jest kryptoreklama.
  
darmowa szkoła uwodzenia
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 4 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010