Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> kominek w domu Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
kominek w domu
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2010, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
drabbie
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7555
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Co myślicie na temat kominka? Zbędny wydatek, czy raczej nieodzowny element domu? Proszę o opinie, sama sie zastanawiam nad kominkiem
  
Re: <drabbie> kominek w domu
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2011, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ani jedno, ani drugie. Niezbędny nie jest, ale niewątpliwie pomaga stworzyć fajną atmosferę.
  
Re: kominek w domu
PostWysłano: Wtorek, 11 Stycznia 2011, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Kominkiem dużo taniej jest ogrzać dom, niż gazem.
Tylko więcej z tym problemów, ale urok jest tego wart. wink.gif
  
Re: <EDDY> kominek w domu
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2011, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




bo ja wiem ?
w domu mam kominek z plaszczem wodnym
wiec i widok jest i cieplo rozprowadzone po calym domu
i na pewnie wole to niz gaz

ale roboty wiecej no i ekologia :P

a w mieszkaniu mam telewizor a na nim film HD z kominkiem :D
tez działa
  
Re: kominek w domu
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2011, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klaudusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7572
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




W domu to niezbędny jest telewizor do podtrzymywania wspólnej więzi z rodziną biggrin.gif .A kominek...? mi np. sie nie podoba ale moja koleżanka w domu ma i go zachwala. Więc zdania są podzielone. Ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje smile.gif
  
Re: <klaudusia> kominek w domu
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2011, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Hm, mam telewizor, satelitę, kanałów bodaj z kilkaset, ale czasu, żeby go odpalić raczej mało. Prędzej film z dvd puszczę na kompie przed snem...
  
Re: <Berger> kominek w domu
PostWysłano: Sobota, 22 Stycznia 2011, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klaudusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7572
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




ja też preferuje oglądanie filmów dvd ponieważ oglądam je wtedy gdy mam czas i nie ma reklam co 5 minut. Ale włączenie telewizora to wcale nie jest trudna rzecz i da się ją wyćwiczyć smile.gif
  
Re: <klaudusia> kominek w domu
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2011, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tak, wczoraj mi się właśnie udało i najpierw obejrzałem wcale udaną komedię romantyczną z Umą Thurman, a potem "American Beauty".
  
Re: <Berger> kominek w domu
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2011, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klaudusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7572
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif tak trzymać smile.gif
  
Re: <klaudusia> kominek w domu
PostWysłano: Wtorek, 25 Stycznia 2011, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A dziś "Kobietę za ladą" i "Szpital na peryferiach"! :)
  
Re: <Berger> kominek w domu
PostWysłano: Czwartek, 27 Stycznia 2011, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klaudusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7572
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




"Szpital na peryferiach" dobry wybór biggrin.gif
  
Re: <klaudusia> kominek w domu
PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2011, 02:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Cóż, klasyka czechosłowacka, nie mogę tego nie lubić... :)
  
Re: <Berger> kominek w domu
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2012, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A nie wolałbyś kobiety na ladzie?;) Perfekcyjna wysokość, kark nie sztywnieje przy "konsumpcji" :D
  
Re: <Marek D.> kominek w domu
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2012, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zwizualizowałem sobie właśnie leżącą na ladzie Umę Thurman. Hm... cool.gif
  
Re: <Berger> kominek w domu
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 09:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Heh, no kwestia gustu. Jak dla mnie to ma za duże stopy:)
  
Re: kominek w domu
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
ma za duże stopy:)


Cóż, dzięki temu mogła zagrać u Tarantino. ;)
  
Re: <Berger> kominek w domu
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




W sumie możesz mieć rację. Tylko zboczeniec może kręcić takie filmy:)

I tylko zboczeniec może oglądać:) Ale ja już byłem w psychiatryku, więc nie boję się krytyki:)
  
Re: <Marek D.> kominek w domu
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, czy Tarantino jest zboczony, ale normalny to on na pewno nie jest. ;) W sumie wychodzi na to, że najlepsze filmy kręca wariaci i pedofile (kilka dni temu byłem w kinie na "Rzezi").
  
Re: <Berger> kominek w domu
PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2012, 03:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Coś mi się zdaje, że mamy różne definicje normalności:)
  
Re: <Marek D.> kominek w domu
PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2012, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Samo życie.
  
kominek w domu
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010